Blic presudio coveku bez suda!!! Dokle ce mediji da osuduju ljude bez presude suda?

Poruka
4.292
Miroljuba petrovica medijska kuca Blic je otpuzila i ujedno i presudila za ubistvo a da covek nije ni u sudskom sporu vezano za to a kamoli da je osudjen zvanicno od strane suda!!

Po njima on je kriv sto je neki covek umro od kancera a iso je kod Miroljuba za savet u vezi bolesti.

Cak i da ga je Miroljub lecio, a nije ga lecio jer je lecenje samo ako se naplati a bez naplate je savet, on nije kriv za njegovu smrt vec je za njegovu smrt kriva bolest sa nazivom KANCER.

Jer zvanicna satanisticka medicina leci ljude od kancera i 90% i vise te ljude koje leci na kraju ne izleci pa pre ili kasnije se zavrsi smrcu od kancera pa niko ne optzuje zvanicnu medicinu da ubija ljude.

Evo linka kde mediji osudjuju ljude bez presude suda: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...cim-lazni-doktor-miroljub-petrovic-se/jhbzg9b
 
Poslednja izmena:
svako od nas ima prava da bira na koji nacin ce sebe da leci
alternativom ili klasicnom medicinom
ukoliko je miroljub coveku stvarno ubedljivo tvrdio i obecao izlecenje, a nije ga izlecio - kriv je, ubio ga je
ukoliko mu je samo ponudio opciono, nije kriv
jer ni lekare kojima pacijenti podlegnu lecenju niko ne tereti za ubistvo, nego kazu - organizam nije izdrzao
 
svako od nas ima prava da bira na koji nacin ce sebe da leci
alternativom ili klasicnom medicinom
ukoliko je miroljub coveku stvarno ubedljivo tvrdio i obecao izlecenje, a nije ga izlecio - kriv je, ubio ga je
ukoliko mu je samo ponudio opciono, nije kriv
jer ni lekare kojima pacijenti podlegnu lecenju niko ne tereti za ubistvo, nego kazu - organizam nije izdrzao

A sta medicina ne ubedjuje ljude da leci? Pa da ne ubedjuje niko ne bi iso da se leci kod njih i na kraju sta se desi sa vecinom koje leci zvanicna medicina? Pa isto umru i sad Miroljub je ubica i kriv je za smrt a zvanuicna medicina nije kriva za smrt svojih pacijenata? Druga je stvar da je recimo on davao neki preparat koji je nedvosmisleno kriv za smrt to je drugo onda jeste kriv ali on je njemu BESPLATNO davao savete da pije sokove koje i ti i bilo ko pa i ja da pije nebi mu bilo nista. Miroljub njega nije terao pistoljem i na silu da se leci alternativnom medicinom. Svako ima pravo da bira kako i dali ce da se leci i kako ce da se leci.
 
Miroljuba petrovica medijska kuca Blic je otpuzila za ubistvo a da covek nije ni u sudskom sporu vezano za to a kamoli da je osudjen zvanicno od strane suda!!

Po njima on je kriv sto je neki covek umro od kancera a iso je kod Miroljuba za savet u vezi bolesti.

Cak i da ga je Miroljub lecio, a nije ga lecio jer je lecenje samo ako se naplati a bez naplate je savet, on nije kriv za njegovu smrt vec je za njegovu smrt kriva bolest sa nazivom KANCER.

Jer zvanicna satanisticka medicina leci ljude od kancera i 90% i vise te ljude koje leci na kraju ne izleci pa pre ili kasnije se zavrsi smrcu od kancera pa niko ne optzuje zvanicnu medicinu da ubija ljude.

Evo linka kde mediji osudjuju ljude bez presude suda: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...cim-lazni-doktor-miroljub-petrovic-se/jhbzg9b

Cekaj ako je dotcni nadrilekar obecavao momku da ce od njegovih lekova njemu biti bolje i ako je "branio" da ide kod lekara onda jeste odgovoran za njegovu smrt.
Imati 10% sanse da prezivis je daleko bolje nego nemati nikakve...
 
Cekaj ako je dotcni nadrilekar obecavao momku da ce od njegovih lekova njemu biti bolje i ako je "branio" da ide kod lekara onda jeste odgovoran za njegovu smrt.
Imati 10% sanse da prezivis je daleko bolje nego nemati nikakve...

Pa i zvanicna medicina kaze da njihova metoda leci kancer i takodje brane da se ljudi lece alternativno pa ipak na kraju ogromna vecina umre. I sad oni nisu krivi a Petrovic kriv.
 
sad koliko je on licno nadrilekar nz. ali ja sam video da se vratio otpisani covek od "nadrilekartsva"

dali dedi do 3 meseca pa se ovaj vratio nazad na durmitor da umre na miru.
posle 6 meseci sisao sa brda i ozenio se i ziveo jos 8 godina zdrav

tamo je pio cajeve,kozje proizvode,tinkure i sve sto ti priroda pruza a nasi stari su to do nedavno uspesno koristili

ali danas je to sve sarlatanizam, pa nece valjda neki vrac da bude pametniji od nauke :cool:
 
jedno je deda, a drugo je coban iz grada....

imas travara po bosni i hercegovini koliko ti dusa hoce. ne znam dal lece bas najteza obolenja, ali neko redak medju njima mozda i zna neku od tih starinskih tajni...mada,simnjam.

ipak, ostaj u svome (pri)gradskom ambijentu i napajaj se lekovitim ekstratima direktno s auspuha - to ne mora uopste da bude u koliziji s gradskom alternativnom medicinom. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa i zvanicna medicina kaze da njihova metoda leci kancer i takodje brane da se ljudi lece alternativno pa ipak na kraju ogromna vecina umre. I sad oni nisu krivi a Petrovic kriv.

Jok, zvaniocna medicina ti nikada nece sa sigurnoscu nesto reci, pogotovo ako imas rak. Uvek ces dobiti procente, tj koje su ti sanse. Za razliku od ovog mentola koji ga je hranio sokicima...

- - - - - - - - - -

naravno da je kriv , on sam to potvrdjuje

*Zašto se nije izlečio? Zato što se nije adekvatno pridržavao programa, i to je moje mišljenje. Da su se pridržavali, čovek bi ozdravio. Pa imam stotine izlečenih od kancera..*

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...adica-da-je-slusao-moje-savete-on-bi-preziveo


vidis da direktno kaze da leci rak .stotine izlecenih , nije nego

Da ima stotine neko od stranih farmaceutskih kompanija bi mu prisao, ponudio 100miliona i patentirao lek koji bi prodavao po 10,000-50,000$ i zaradila bi milijarde.
 
Miroljuba petrovica medijska kuca Blic je otpuzila i ujedno i presudila za ubistvo a da covek nije ni u sudskom sporu vezano za to a kamoli da je osudjen zvanicno od strane suda!!

Po njima on je kriv sto je neki covek umro od kancera a iso je kod Miroljuba za savet u vezi bolesti.

Cak i da ga je Miroljub lecio, a nije ga lecio jer je lecenje samo ako se naplati a bez naplate je savet, on nije kriv za njegovu smrt vec je za njegovu smrt kriva bolest sa nazivom KANCER.

Jer zvanicna satanisticka medicina leci ljude od kancera i 90% i vise te ljude koje leci na kraju ne izleci pa pre ili kasnije se zavrsi smrcu od kancera pa niko ne optzuje zvanicnu medicinu da ubija ljude.

Evo linka kde mediji osudjuju ljude bez presude suda: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...cim-lazni-doktor-miroljub-petrovic-se/jhbzg9b

to sto miroljub radi je klasicno nadrilekarstvo. kao prvo, nema diplomu medicinskog fakulteta i to je dovoljno da zavrsi iza resetaka.
 
to sto miroljub radi je klasicno nadrilekarstvo. kao prvo, nema diplomu medicinskog fakulteta i to je dovoljno da zavrsi iza resetaka.

Netacno. Niko nema prava na monopol pa tako niko ne moze da ima monopol i na lecenje. Medicina oficijelna nema monopol nad lecenjem znaci ljudi koji se bave alternativnom medicinom imaju pravo da lece. Ljudi imaju svoju slobodu izbora da biraju nacin lecenja i da li ce da se lece i kako ce da se lece itd. Znaci zvanicna medicina nema monopol za lecenje ljudi.
 
Medicina NEMA MONOPOL NA OSUDU.
Neka rade svoj posao najbolje sto umeju. Njihov je posao lecenje, a ne suzbijanje konkurencije.

Kada konkurencija cini merljivo vecu stetu od medicine, a za to moraju postojati pokazatelji, tada je treba u red dovesti istraga i pravda, a ne struka. Struku ne treba prljati uvlacenjem u sukob.
Struka treba da se bavi samo lecenjem i da ostavi drzavi da resava probleme.


A na Blic momentalno staviti katanac.
 
Poslednja izmena:
Netacno. Niko nema prava na monopol pa tako niko ne moze da ima monopol i na lecenje. Medicina oficijelna nema monopol nad lecenjem znaci ljudi koji se bave alternativnom medicinom imaju pravo da lece. Ljudi imaju svoju slobodu izbora da biraju nacin lecenja i da li ce da se lece i kako ce da se lece itd. Znaci zvanicna medicina nema monopol za lecenje ljudi.

ma nemoj mi reci? zakon je jasan i zato u krivicnom zakoniku postoje termini nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo. ja imam zavrsen farmaceutski fakultet pa i pored toga mogu da zavrsim iza resetaka ako u domacoj radinosti spravljam cajeve , tinkture itd... cak me i diploma ne stiti od zakona. mogu samo ako imam laboratoriju za izradu biljnih preparata koja ima amin za rad od strane ministarstva zdravlja. a ministarstvo zdravlja daje amin ako su ispunjeni svi uslovi za proizvodnju istih- prostor, oprema, kadar... zato ne lupetaj.
 
Pitoma nana sa moje livade nema odobrenje ministarstva zdravlja.
Ali leci.
Vadi iz mrtvih. Raduje nepce i dusu, siri pluca i leci prehladu, jutro cini mirisnim.

***** ministarstva i laboratorije, zastranili su, pogubili se u EU propisima, izgubili kompas i otisli u perverziju.

leci zeludacne tegobe ali ne leci rak stitne zlezde i tumor pankreasa. to je benigno kad nekome doneses nanu ili kamilicu. ali kada mu strpas gomilu govana u tinkturu i kazes da leci rak mozga onda si u problemu. i ti i pacijent.
 
Da li mi zato treba zabraniti branje nane i spravljanje cajeva?

Ne treba poistovecivati alternativnu medicinu i prevaru. To su razlicite stvari.

- - - - - - - - - -

Ali ce se na kraju desiti da zbog nekoga ko bi trebalo da je u domenu policijske i sudske istrage, bude zabranjen neko ko leci.

Moras da napravis razliku.

Ako ti pravis te casjeve za sebe super ako pravis za rodbinu i prijatleje super. Al ako pravis i obecavas da ce te taj caj izleciti od tumora, da ce ti produziti zivot za 20god.... onda je to vec prblem.
Aletrnativna medecina je jedno, obecavati nesto nekome i na tome zaradjivati i praviti karijeru je sasvim drugo.
Ako ja tebi obecam da ce ti od caja porasti "vrsnjak" za 8cm al nakon 6 meseci tebi on otpadne onda je to veliki problem....


Opet pravis gresku, jedno je leciti drugo je obecavati nekome nesto a znati da prodajes maglu.
 
Napisao si istinu.
Ali ako pogledas naslov teme, videces da ta istina nije od velike koristi.
Nemacke novine su osudile (jos uvek nevinog) coveka na 12 godina robije. Razlog? Tiraz. Novac.

Drugi, mnogo opasniji razlog, "suptilan" rekli bi neki :), je da ce svapski linc pomeriti kriterijum zabrane,
pa zbog tog slucaja (koji jos uvek ne postoji) krece hajka na sve koji se bave cajevima i alternativnim lecenjem.
To je duboko stetno i pogresno.
Zato treba trajno zakatanciti svapski Blic.

Prevara je uvek bilo i bice, i njima se moraju baviti samo policija i pravosudje.

Sto se tice imena lekova, ako umesto "caj protiv prehlade" moram pisati "caj od nane",
tada na "crvenom djavolu" nikako ne sme pisati "hemioterapija" nego "iperit".
 
Napisao si istinu.
Ali ako pogledas naslov teme, videces da ta istina nije od velike koristi.
Nemacke novine su osudile (jos uvek nevinog) coveka na 12 godina robije. Razlog? Tiraz. Novac.

Drugi, mnogo opasniji razlog, "suptilan" rekli bi neki :), je da ce svapski linc pomeriti kriterijum zabrane,
pa zbog tog slucaja (koji jos uvek ne postoji) krece hajka na sve koji se bave cajevima i alternativnim lecenjem.
To je duboko stetno i pogresno.
Zato treba trajno zakatanciti svapski Blic.

Prevara je uvek bilo i bice, i njima se moraju baviti samo policija i pravosudje.

Sto se tice imena lekova, ako umesto "caj protiv prehlade" moram pisati "caj od nane",
tada na "crvenom djavolu" nikako ne sme pisati "hemioterapija" nego "iperit".

samo je navedena zaprecena kazna od 3-12 godina zatvora. to je navedeno. toliko je po nasem zakonu. novine su samo navele clan krivicnog zakona koji za nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo zaprecuje zatvor 3-12 godina. u cemu je problem?

novine ne osudjuju samo navode zaprecenu kaznu. Kao kada bi neko u USA rekao- dva pljackasa banke su ubile policajca koji je intervenisao - i preti im smrtna kazna. u 34 savezne drzave u USA ide smrtna direktno. ostale mogu (ali vrlo retko da ga osude na dozivotnu. jel jasnije?
 
Poslednja izmena:
Bez želje da stajem na bilo čiju stranu, pitam
KO je bre BLIC, i odakle mu dozvola da bilo kome preti zatvorskom kaznom?
Pogledaj naslove tabloida i videćeš jasno izrečenu osudu i poziv na linč (ili makar stavljanje van zakona).

Problem je što to nije posao nemačkih novina nego je posao srpskog pravosuđa.
Ogroman problem.
Daleko veći od trenutne hajke.

- - - - - - - - - -

Drugi, još veći problem, je što u ovoj vlasti nema nikoga da reši prvi problem. Nigde pismenog čoveka, sve fotokopir doktori.
 
.........novine su samo navele clan krivicnog zakona koji za nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo zaprecuje zatvor 3-12 godina. u cemu je problem?..............

U tome sto oni nisu nadlezni da tumace zakon i na osnovu tog tumacenja da spominju u tom kontekstu ime i prezime jer to je optuzba. Takodje to je blacenje imena coveka a da on nije osudjen sudski po tom clanu zakona. Oni nemaju prava da blate ljude bez dokaza a dokazivanje vrsi SAMO policija i tuzilastvo a NE RADE TO NOVINSKE agencije!!!!

Jedino sta su mogli je da iznesu verziju te zene sta ona tvrdi i verziju Petrovica i nista vise nisu oni tu da donose zakljucke sudske i optuzbe i da spominju tacke krivicnog zakona niti da presudjuju.

Da zivimo u normalnoj drzavi Petrovic ladno bi mogo da tuzi Blic za uvredu casti i dobio bi ih 1000%. Cak i da se posle recimo i stvarno optuzi sudski i osudi po tom clanu Blic bi opet odgovarao za uvredu casti jer u vreme pisanja protiv Petrovica nije bio pokrenuta nikakva sudska optuznica.

To je sto se tice prava medjutim naravno mi zivimo u drzavi Srbiji gde su mnogi i mnoge institucije su izvan zakona to jest iznad zakona pa recimo i da tuzi Miroljub Blic naravno da se nista ne bi desilo Blicu samo bi imao troskove rer Blic drzi stranac koji je satanisticki vojnik novog svetskog poretka.
 
Poslednja izmena:
U tome sto oni nisu nadlezni da tumace zakon i na osnovu tog tumacenja da spominju u tom kontekstu ime i prezime jer to je optuzba. Takodje to je blacenje imena coveka a da on nije osudjen sudski po tom clanu zakona. Oni nemaju prava da blate ljude bez dokaza a dokazivanje vrsi SAMO policija i tuzilastvo a NE RADE TO NOVINSKE agencije!!!!

Jedino sta su mogli je da iznesu verziju te zene sta ona tvrdi i verziju Petrovica i nista vise nisu oni tu da donose zakljucke sudske i optuzbe i da spominju tacke krivicnog zakona niti da presudjuju.

Da zivimo u normalnoj drzavi Petrovic ladno bi mogo da tuzi Blic za uvredu casti i dobio bi ih 1000%. Cak i da se posle recimo i stvarno optuzi sudski i osudi po tom clanu Blic bi opet odgovarao za uvredu casti jer u vreme pisanja protiv Petrovica nije bio pokrenuta nikakva sudska optuznica.

To je sto se tice prava medjutim naravno mi zivimo u drzavi Srbiji gde su mnogi i mnoge institucije su izvan zakona to jest iznad zakona pa recimo i da tuzi Miroljub Blic naravno da se nista ne bi desilo Blicu samo bi imao troskove rer Blic drzi stranac koji je satanisticki vojnik novog svetskog poretka.

Gresis, ne bi mogli jer su novine prenele ono sto su roditelji, tj sestra pokojnog rekla.

Nego, jel doticni ima doktorat ili sam sebe tako naziva?
 
Gresis, ne bi mogli jer su novine prenele ono sto su roditelji, tj sestra pokojnog rekla.

Nego, jel doticni ima doktorat ili sam sebe tako naziva?

Nisu samo to nego su prenele i svoje optuzujuce stavove. Sigurno ta makedonka nije navela clanove zakona za optuzbu jer ona je i sama rekla da Miroljuba nece da tuzi sudu. A sto se tice doktorata nije to tema vec je tema zloupotreba medija u privatne svrhe i u svrhu narusavanja ugleda i casti ljudi koji su nepodobni ili nekim politicarima ili medicinskoj i farmakomafiji ili nisu podobni novom svetskom poretku.
 
Nisu samo to nego su prenele i svoje optuzujuce stavove. Sigurno ta makedonka nije navela clanove zakona za optuzbu jer ona je i sama rekla da Miroljuba nece da tuzi sudu. A sto se tice doktorata nije to tema vec je tema zloupotreba medija u privatne svrhe i u svrhu narusavanja ugleda i casti ljudi koji su nepodobni ili nekim politicarima ili medicinskoj i farmakomafiji ili nisu podobni novom svetskom poretku.

Cekaj i te kako je bitno dal je doticni doktor nauka, odnosno medicine ( Farmacije, ginekolog, URL.... ) ili se samo tako izjasnjava. Ako ides recimo kod Oftamologa jer bi ti bilo bitnije da doticni ima obrazovanje, doktorat ili da je gledao tutorial na YouTube-u pa "naucio"

Ja nisam advokat pa sam upoznat sa odredjenim zakonima, kao i komentarima zakonika....
 

Back
Top