Dan zalosti

one rasprave između vas i mixajla su stvarno bile antologijske,tuga je što više nećemo biti u prilici da prisustvujemo takvim sučeljavanjima mišljenja:šmrc:
 
hah...da je neke azhurnosti odavno bi je zakljuchali jer je totalno debilna i propagira religiju...kladim se da 80% ljudi nije ni znalo shta je zilot..nisam ni ja al sam se setio neke video igre u kojoj postoje zealoti-religijski frikovi...pa spojih to sa tvojim likom i delom...tripujesh da chinish ne znam kakvu dobrotu trabunjajutji unaokolo o pravoslavlju...umislio si da si neki sajber propovednik koji je tu da u modernom dobu elektronskim medijima priblizhi veru narodnim masama...shto se mene tiche ti si jedan obichan smarach koji ne vidi dalje od svog nosa...

avaj...
 
znam da tugujemo i sve to,tužna atmosfera...:šmrc:
nego zilote,danas su me startovali tvoji istomišljenici u piramidi,nisam znao da ste se toliko raširili po gradu,ja sam mislio da ordinirate samo po knezu,kad ono...
nego hoćete li da krenete u kampanju od vrata do vrata?
znaš kao jehovini svedoci,oni su baš super zabavljači...pravi veseljaci.
 
Elvin:
znam da tugujemo i sve to,tužna atmosfera...:šmrc:
nego zilote,danas su me startovali tvoji istomišljenici u piramidi,nisam znao da ste se toliko raširili po gradu,ja sam mislio da ordinirate samo po knezu,kad ono...
nego hoćete li da krenete u kampanju od vrata do vrata?
znaš kao jehovini svedoci,oni su baš super zabavljači...pravi veseljaci.
:confused: Elvine,nemam pojma da nam je misionarska delatnost na tom nivou....osim ako nije bila neka spontana komunikacija twbi poznatih likova......a da smo se rasirili jesmo,i tek cemo,jer istina prosvetljuje, a laz zaglupljuje..........
 
vidi vraga(izvinjavam se zbog ovog "vraga"), tek sada sam primetio da nema teme... avaj... na pitanje biti, ili ne biti zilot, nikada necu dobiti odgovor... lutacu poljima, kao oca bez pastira... i umesto da slavim predstojece praznike provescu ih u tuzi za ostalim izgubljenim dusama, koje su mogle biti spasene...
 
nikakva materijalna zadovoljstva, ne mogu odgnati ovu bol dushevnu... gubitak je prevelik... put je izgubljen, most je srusen... avaj...nazad se ne sme, a napred se ne moze...
 
kva kva
ajde čoveče tražićemo od jominija da otključa temu o zilotima ...pa nije kamen nego čovek, kad vidi izubljene duše kako besciljno lutaju ovim svetom...

osmehni se.
 
:cry: Citajuci vase postove sjetih se trenutaka zanesenosti dok kucah na divnoj mi temi i taj uzasni bljesak Jominijevog macha i taj ogromni katanac.......zar nema neki lepsi manje grub katanac :cry: Tako mi je tesko...........hvala vam..........leptiru i pace...........dva nezna bica :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Zilot cacanski:
:cry: Citajuci vase postove sjetih se trenutaka zanesenosti dok kucah na divnoj mi temi i taj uzasni bljesak Jominijevog macha i taj ogromni katanac.......zar nema neki lepsi manje grub katanac :cry: Tako mi je tesko...........hvala vam..........leptiru i pace...........dva nezna bica :cry: :cry: :cry: :cry:
Eh, kako bih Vas jeretike Stevan Nemanja lako počistio da ste u srednjem veku i u njegovoj državi....Kakav bre zilotizam! :shock: :shock: :shock: To treba zakonski zabraniti! Zna se koje su tradicionalne vjerske zajednice u SCG i koje su pravno priznate: SPC, Rimokatolička Crkva, Islamska Vjerska zajednica, Jevrejska vjerska zajednica, Slovačka Aglikanska Crkva i Reformatorska Crkva.....Ostalo sve je otpadija....u zatvor....posao za MUP! :-?
 
Zilot cacanski:
HA-HA HA HA..........to je moj prijatelj analiticar..............uvek me nasmije kada mi je tesko.........hvala prijatelju..........

Kada čitam tvoja pisanja postaje mi jasno što je nagnalo mnoge Srbe da se u periodu otomanske imperije poislamljuju.... :shock: :shock: :shock:
Otpadništvo je u genima mnogih.....Da, baš prava riječ:OTPADNIŠTVO! :evil:
 

Back
Top