Fotografije

Lorima

Početnik
Poruka
11
Postovani,
Kako da umetnem sliku? Nikako mi ne ide. Vidjela sam upute,ali ne kuzim. Ako ima neko debelih zivaca ili da ja nekome adminu posaljem svoje fotkice,a on mi onda sredi i stavi? Lp
 
Овако одеш на неки сајт за складиштење фотографије free image host

поставиш слику са твог компа и кликнеш upload

кад се заврши кликнеш на линк за форуме кад ископираш линк поставиш овде

Трећа опција

Postavljanje slika sa računara

Ako želite da postavite sliku sa vašeg računara potrebno je da prvo upload-ujte sliku na internet.

Idite na sajt http://imageshack.us, nakon čega će vam se otvoriti prozor:

imageshackqt.jpg


Učitavanje slike traje nekoliko momenata i zavisi od veličine slike koju postavljate. Nakon toga ćete biti automatski prebačeni u sledeći meni:

imageshackpo.jpg


Kopirajte Kod za forume tako što ćete pritisnuti desni klik na mišu dok se kursor nalazi iznad polja označenog na slici i odabrati opciju Copy

Nakon toga otvorite prozor za slanje poruka, pritisnite desno dugme na mišu i odaberite opciju Paste.



Nakon toga pritisnite dugme Pošaljite odgovor i slika će se pojaviti na željenoj temi.
Друга опције ти је ова

Ako na Forum želite da postavite sliku sa interneta potrebno je da odete na stranicu gde se ta slika nalazi i da pritisnete desni klik na mišu dok se kursor nalazi na bilo kom delu sliku koju želite da postavite. Posle toga će vam se otvoriti prozor:

saneta.jpg


Odaberite opciju Copy Image Address ako koristite Operu. Ako koristite Mozilu odaberite opciju Copy Image Location, a u Internet eksploreru opciju Copy Shortcut.

Nakon toga otvorite prozor za slanje poruka i pritisnite ikonicu
insertimage.png
koja se nalazi u tekst editoru. Nakon toga će vam se otvoriti prozor gde unosite adresu na kojoj se slika nalazi:

39327432.jpg


Postavite kursor iznad praznog belog polja i pritisnite desno dugme na mišu pa odaberite opciju Paste, a nakon toga pritisnite dugme OK.

Nakon toga pritisnite dugme Pošaljite odgovor i slika će se pojaviti na željenoj temi.

Napomena: Dozvoljena veličina za postavljanje slika je 800 pixela po dužoj strani, svejedno da li je to po horizontalnoj ili vertikalnoj strani slike. Uputstvo za smanjivanje slika možete pogledati ovde.
 
Poslednja izmena:

Back
Top