Venecuela optužila Vašington za "fašistički državni udar"! - Strana 178

Pogledaj rezultate ankete: Ko je "good guy" u ovoj prici?

Glasova
63. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Amerikanci

11 17,46%
  • Maduro i njegovi sledbenici

32 50,79%
  • niko

20 31,75%
Strana 178 od 180 PrvaPrva ... 78128168174175176177178179180 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 4.426 do 4.450 od 4494

Tema: Venecuela optužila Vašington za "fašistički državni udar"!

Elita Deki1987 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    358

Podrazumevano Re: Venecuela optužila Vašington za "fašistički državni udar"!

Tema ce poziveti jos 10 godina na forumu.

Guaranaido ce izvrsiti samoubistvo jer nije uspeo da osvoji vlast , hahaha.

Zena ce mu raditi na satnicu ispod mosta, daa takva je sudbina USRA agenata.
    Američki novinar u Jugoslaviji '89: Deca se više ne igraju "kauboja i Indijanaca", već "Srba i Hrvata"

Domaćin Jami19 (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2019.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio HEFESTOS 1 Pogledaj poruku
    Сваки народ, који дозволи да га Амери "демократизују, после свега што смо видели од сличних догађања последњих 30 година- ни не заслужује другачију судбину.
    Ако Венецуеланци дозволе да их протуве из САД пређу овим триковима- тако им и треба.
    Trenutno piju vodu iz WC šolje kao Toma Štrajk, tako da može da bude samo bolje posle pokreta Otpor.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1461

Питам се за колико ће ићи ти разни ордени боливарске револуције?

Као што знамо, ордени рада, заслуга за народ, југословенске заставе, и проче, су ишли негде за пола киле брашна на бувљој пијаци за време тешких година блокаде
    no longer at ease here, in the old dispensation

Veoma poznat vlabaze (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Није деб'о, ал' је кратак.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2654

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Питам се за колико ће ићи ти разни ордени боливарске револуције?

Као што знамо, ордени рада, заслуга за народ, југословенске заставе, и проче, су ишли негде за пола киле брашна на бувљој пијаци за време тешких година блокаде
    Cak je gore nego sto mislis.
    „Stigla je losa vest...! "Ubite glasnika!"“

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1461

Блајби, време је да дигнеш америчку заставу слободе и вратиш Венецуели достојанство.

"¡Este viejo serbio nos llevará a la victoria!" узвикиваће млади Венецуеланци, машући мачетама.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Elita Deki1987 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    358

Blajbi ovo te moze kostati glave.

Ne slusaj savete sotone.
    Američki novinar u Jugoslaviji '89: Deca se više ne igraju "kauboja i Indijanaca", već "Srba i Hrvata"

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1712

"МАДУРО:

Следбеници Адолфа Хитлера владају у САД (ВИДЕО)

11-04-2019 11:15

Венецуелански председник Николас Мадуро је саопштио да следбеници Адолфа Хитлера владају у Сједињеним Америчким Државама.

"Мислим да је Адолф Хитлер на другој страни. Расисти и фашисти не владају у Венецуели, они владају више на северу. Овде у Венецуели владају људи", рекао је Мадуро на државној телевизији.

Према речима Мадура, амерички потпредседник Мајк Пенс га је упоредио са Хитлером и позвао свет да се уједини како би се борио против њега.

"Али ја сам једноставна особа, од народа, радан човек, ја сам хуманиста, дубоки хришћанин. Никада у животу нисам дао наређење да се негде нападне, и то нећу учинити, нећемо то учинити", рекао је Мадуро.

"Ми нисмо људи са војним базама широм света, као што сте ви, господине Пенс.
    Ви имате 800 војних база на свету.
    Ви окупирате, нападате, бомбардујете земље света већ деценијама, подржавате државне ударе.

Ја сам хришћанин, револуционар, социјалиста од Христа, боливијски, учен о вредностима, на примеру и мислима нашег ослободитеља Симона Боливара”, рекао је венецуелански председник Николас Мадуро.

"Они мисле да могу да издају наређења Венецуели и свету.
    Требало би да знате да не владате у Венецуели, потпредседниче Мајк Пенс, нити Трамп.
    Венецуелански председник бира народ.
    Они желе да промене власт у Венецуели, прете у Савету безбедности УН-а војном инвазијом.
    Тако нешто никада нисмо видели.
    Учинило ми се да је он председнички кандидат, али Мајк Пенс не може бити председнички кандидат Венецуеле.
    Видио сам очи Мајка Пенса и чудан сјај у његовим очима.“, рекао је Мадуро.".

https://www.pravda.rs/2019/4/11/maduro-sledbenici-adolfa-hitlera-vladaju-u-sad-video/

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2654

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Блајби, време је да дигнеш америчку заставу слободе и вратиш Венецуели достојанство.

"¡Este viejo serbio nos llevará a la victoria!" узвикиваће млади Венецуеланци, машући мачетама.
    Usahle su davno, dragi kume, moje politicke ambicije...

Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Citat Original postavio BLAJBI Pogledaj poruku
    Usahle su davno, dragi kume, moje politicke ambicije...
    Скупљај марке, салвете...иди на пецање.

-------------------------------

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2654

Idem redovno na pecanje, iako sam u zadnje vreme malo proredio.

Malo je opasno, ima mnogo razbojnika koji su laki na obaracu.

Do skupljanja salveta jois nisam stigao....

Veoma poznat zlatko01 (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Idem redovno na pecanje, iako sam u zadnje vreme malo proredio.

Malo je opasno, ima mnogo razbojnika koji su laki na obaracu.

Do skupljanja salveta jois nisam stigao....
    jel ideš bar na plaže da se malo kupaš i sunčaš...mogao bi da nam pošalješ slike lepih dama koje sunčaju svoje guze

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2654

Citat Original postavio zlatko01 Pogledaj poruku
    jel ideš bar na plaže da se malo kupaš i sunčaš...mogao bi da nam pošalješ slike lepih dama koje sunčaju svoje guze
    Ja zivim na jed noj od najlepsih plaza....

Tamo imam vilu....

Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Tamo imam vilu....
    Вау Блајби, па ти си вилењак!

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2654

Citat Original postavio vlabaze Pogledaj poruku
    Вау Блајби, па ти си вилењак!
    I bazeljak!

Imam divan bazencic u vili gde se cele godine kupam nocu i pijem wiski od 18 god!

Verovao ti ili ne!

Domaćin
    Učlanjen
    10.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

A Rusi su još u Venecueli ?

Pa zar nije Trampo reko - sikter bre ?

Veoma poznat zlatko01 (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Tamo imam vilu....
    u redu je to, ali ima valjda i lepih devojaka...nisi se valjda penzionisao po tom pitanju

Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Према УНХЦР-у до марта 2019. године Венецуелу је напустило 3,7 милиона становника.

Veoma poznat The_Night_Hawk (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    309

Оће тај УНХЦР и да слаже...и то масно...
    Знамо ми у Републици Српској те лопове...
    "ТЕЛА ЗАГАЂУЈУ ОТРОВОМ, НАВУЧЕНИ СУ МАХОМ - ОБРАЗАЦ ПОНАШАЊА КОЈИ УСЛОВЉЕН ЈЕ СТРАХОМ"

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1712

Exclamation Re: Venecuela optužila Vašington za "fašistički državni udar"!

" "RUSI I KINEZI SU NAM PRED VRATIMA"
    Amerikanci konačno shvatili, Vašington je
    U OPASNOSTI, spremaju se na veliko zlo!

AUTOR: Sputnik; D.K.
    DATUM I VREME: 14.04.2019. 23:43

Predsednik Venecuele Nikolas Maduro pruža ruskoj i kineskoj vojsci mogućnost za napad na SAD, izjavio je američki senator iz redova republikanaca Rid Skot, prenosi list Vašington egzaminer..."...

"Imaćemo probleme, želeli to da priznamo ili ne. Čim budu imali bazu u Venecueli, oni će moći da nam priđu s kopna. Naša južna granica je veoma propustljiva, kao što znamo. Uz ispravna vojna sredstva, oni mogu da napadnu Floridu ili bilo koju drugu oblast", naglasio je američki senator.

Skot insistira na tome da SAD moraju na silu da dostave humanitarnu pomoć Venecueli, bez obzira na Madurovo protivljenje. On je čak predložio da se izvede vojna intervencija radi svrgavanja vlasti u Venecueli, navodeći da se ta latinoamerička država pretvorila u „važnu pozornicu za konfrontaciju velikih država", odnosno SAD, Rusije i Kube.

"Kubanci, Rusi i Kinezi vide u Venecueli ekonomske mogućnosti, ali još važnije od toga je da u njoj vide šansu da zaplaše SAD", rekao je Skot.

Autor teksta u Vašington egzamineru napominje da Ustav Venecuele daje pravo Parlamentu da dopušta ulazak inostranih vojnih misija u zemlju. Zasad SAD nisu poslale takav zahtev, navodi autor teksta.

"Ako venecuelanski narod preko svoje izabrane Narodne skupštine i uz pomoć svojih sopstvenih zakona i Ustava zatraži pomoć u obnavljanju ustavne vlade i demokratije, mi moramo da budemo spremni da odgovorimo na taj poziv", istakao je Skot.

Maduru u suprotstavljanju pritiscima SAD pomažu kubanske snage bezbednosti, kao i Rusija i Kina, naveo je autor teksta. "SAD moraju da razmotre mogućnosti za korišćenje vojne sile, kako bi milionima gladnih i bolesnih Venecuelanaca dopremile pomoć", kazao je Skot, prenosi autor teksta.

Humanitarna kriza u Venecueli pogoršala se usled problema sa snabdevanjem električnom energijom, zbog čega su, kako piše autor, milioni ljudi otputovali u susedne zemlje u potrazi za hranom i lekovima.

On navodi da u Venecueli postoje ruski sistemi za vazdušnu zaštitu, zbog čega je bilo kakva vojna operacija SAD veoma riskantna. Pored toga, SAD su poslednjih godina obraćale manje pažnje na taj region, zbog čega o njemu nemaju dovoljno obaveštajnih podataka, upozorio je američki senator. "Ako Rusija i Kina, zajedno s Kubom, postanu dominantne u Venecueli, mislim da će to doneti štetu američkim strateškim interesima", rekao je savetnik američkog predsednika za nacionalnu bezbednost DŽon Bolton.

On je naveo da su SAD zainteresovane za mirnu predaju vlasti opoziciji, ali je naglasio da ne treba zaboraviti na američke građane koji žive u Venecueli.

Međutim, Rik Skot smatra da će se kriza u Venecueli najverovatnije pretvoriti u sukob sličan onome u Siriji.
    On zbog toga savetuje američkom predsedniku Donaldu Trampu da pripremi čitav niz instrumenata, među kojima je i vojna sila, piše Vašington egzaminer.".

https://www.alo.rs/vesti/svet/amerikanci-konacno-shvatili-vasington-je-u-opasnosti-spremaju-se-na-veliko-zlo/223060/vest

Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Хуманитарна помоћ Црвеног крста управо се искрцава у главном аероду у Венецуеле.

Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    384

Tamo imam vilu....
    Super je to ako Ameri krenu u invaziju preko plaže, taman da ih lepo dočekaš.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1712

A jos ako mu je Joja poklonio "Sarac" , ihaaaJ ...!

Ima da ih nema ...!

Slične teme

1. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 03.09.2015., 20:13
  2. Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 12.07.2015., 11:44
  3. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 17.05.2012., 16:37
  4. Srbija optužila Anđu za govor mržnje!
    Autor 111111 u forumu Hronika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02.04.2012., 11:13
  5. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 27.10.2009., 23:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •