retrospektiva

kad pogledate svoj ljis život od prvog sexa do danas sa kakvim osobama ste imali najbolji sex?
ne kakav imaju tuki ili sise i dupeta, nego kakve psihičke osobine imaju te osobe?
kod mene je uvek važilo pravilo dobar sex=loša osoba..

Dobar sex - dobra osoba
Bolji sex - dobra i pametna osoba + pomalo otkačena
Najbolji sex - dobra i pametna osoba + poprilična lujka

Koja se prepozna, može da me ppuje
 
kad pogledate svoj ljis život od prvog sexa do danas sa kakvim osobama ste imali najbolji sex?
ne kakav imaju tuki ili sise i dupeta, nego kakve psihičke osobine imaju te osobe?
kod mene je uvek važilo pravilo dobar sex=loša osoba..

mislim da ti je zakljucak los
dobar sex sam imala sa onima sa kojima sam bila u vezi, nisu bili uopste losi ljudi, cak sta vise suprotno
lose je ako je sex mnogo dobar a ljudi ne idu zajedno pa je sex jedino sto ih vezuje i onda mora da ode sve dodjavola

- - - - - - - - - -

Dobar sex - dobra osoba
Bolji sex - dobra i pametna osoba + pomalo otkačena
Najbolji sex - dobra i pametna osoba + poprilična lujka

Koja se prepozna, može da me ppuje

sta znaci lujka?
 
mislim da ti je zakljucak los
dobar sex sam imala sa onima sa kojima sam bila u vezi, nisu bili uopste losi ljudi, cak sta vise suprotno
lose je ako je sex mnogo dobar a ljudi ne idu zajedno pa je sex jedino sto ih vezuje i onda mora da ode sve dodjavola

- - - - - - - - - -



sta znaci lujka?

U originalu luda, luckasta, ali se često koristi da opiše vrlo nekonvencionalnu osobu koja krši društvene norme, ili ih tumači na neki svoj originanli način.
 
Dojadimo jedno drugom od previse dobrote z:mrgreen:

pazi, ima istine u tome.. ne valja kad su oboje previše dobri, gde nema konflikata i tenzija tu nema ni strasti.. :lol:

- - - - - - - - - -

mislim da ti je zakljucak los
dobar sex sam imala sa onima sa kojima sam bila u vezi, nisu bili uopste losi ljudi, cak sta vise suprotno
lose je ako je sex mnogo dobar a ljudi ne idu zajedno pa je sex jedino sto ih vezuje i onda mora da ode sve dodjavola

hm, da.. možda samo nismo bili jedno za drugo.. ono što je meni izgledalo kao loše, možda je nekoj drugoj bilo dobro..
htedoh reći da su te osobe na ovaj ili onaj način bile loše po mene.. nisu loši ljudi, jednostavno su imali loš uticaj na mene.. dakle, do poklapanja je.. ali ostajem pri tome da nisam imala odličan sex sa osobom sa kojom se odlično poklapam, već samo sa onima sa kojima se ni u čemu osim u sexu nisam poklopila..
 
ako su dve osobe previše slične, to vremenom dosadi.. još ako se i pri samoj pomisli da nešto promene, radije prilagode drugoj strani umesto da zaista nešto promene, onda je to propast..
nisam rekla da treba da se tuku ili da vrište jedno na drugo po ceo dan, ali nije normalno da se uvek i u svemu slažu.. i ko kaže da nije tako- serre..
 
apsolutna harmonija ne postoji.. teoretske šanse nema da se dvoje tako poklope, osim ako nije u pitanju incesuidna veza.. uglavnom u toj "harmoniji" jedna strana ćuti i trpi, dok je druga strana znatno zadovoljnija.. strah od samoće tera ljude na svašta, a najčešće na to da počnu da ugađaju partneru na sve moguće načine kako ne bi bili ostavljeni..
 
Ima i harmonicnih odnosa, dugotrajnih, stabilnih veza, brakova, na nama je da nagadjamo u kakvim uslovima opstaju i odvijaju se, ja se pravo zacudim i odusevim kad postanem svedok necije harmonije na tom licnom planu, ljubavnom, porodicnom, kako god. Mogu da budem samo posmatrac, posto nikada nisam bio akter neceg takvog, a sumnjam da cu i biti. Ali harmonija bi bila neki ideal kome se tezi, dinamika me plasi.
 
ako su dve osobe previše slične, to vremenom dosadi.. još ako se i pri samoj pomisli da nešto promene, radije prilagode drugoj strani umesto da zaista nešto promene, onda je to propast..
nisam rekla da treba da se tuku ili da vrište jedno na drugo po ceo dan, ali nije normalno da se uvek i u svemu slažu.. i ko kaže da nije tako- serre..

A zašto polaziš od toga da dve dobre osobe moraju da budu slične i da izmedju dve dobre osobe ne može da bude konflikata?
Ovde je priča o sexu i o tezi da neko mora da bude loš da bi sex bio zanimljiv, tj. da bi bilo strasti.
Zašto to mora da bude tako? Zar ne može da se stvori pozitivna strast? Ako nekog stvarno ceniš (namerno ne pišem "voliš") onda ćeš se potruditi da saznaš šta ta osoba voli, pa ćeš je iznenaditi tako što ćeš joj prirediti to što voli. A ako ti tvoj partner/ka uzvrati istom merom eto ti tenzije i strasti.

Na stranu to što ja mislim da su skoro svi ljudi dobri, samo im tu dobrotu nekad treba iz velike dubine iskopati
 
Ima i harmonicnih odnosa, dugotrajnih, stabilnih veza, brakova, na nama je da nagadjamo u kakvim uslovima opstaju i odvijaju se, ja se pravo zacudim i odusevim kad postanem svedok necije harmonije na tom licnom planu, ljubavnom, porodicnom, kako god. Mogu da budem samo posmatrac, posto nikada nisam bio akter neceg takvog, a sumnjam da cu i biti. Ali harmonija bi bila neki ideal kome se tezi, dinamika me plasi.

a kako znaš da je to prava harmonija, a ne samo privid? ko zna kolika je žrtva jedne strane da bi se stvorio privid te harmonije..
znam i ja mnogo uspešnih i idiličnih veza i brakova, ali u današnje vreme ih je nemoguće održati.. moderno doba te tera na promene, a one neminovno utiču i na ljubavni život i narušavaju harmoniju..
a da, baš me zanima i kakav je seksualni život partnera u tim idiličnim odnosima.. uživaju li u misionarskoj pozi i dalje, nakon 5-10-30 godina.. ili menjaju nešto.. i ako menjaju, slažu li se obe strane da je to bolje i lepše?
 
a kako znaš da je to prava harmonija, a ne samo privid? ko zna kolika je žrtva jedne strane da bi se stvorio privid te harmonije..
znam i ja mnogo uspešnih i idiličnih veza i brakova, ali u današnje vreme ih je nemoguće održati.. moderno doba te tera na promene, a one neminovno utiču i na ljubavni život i narušavaju harmoniju..
a da, baš me zanima i kakav je seksualni život partnera u tim idiličnim odnosima.. uživaju li u misionarskoj pozi i dalje, nakon 5-10-30 godina.. ili menjaju nešto.. i ako menjaju, slažu li se obe strane da je to bolje i lepše?

Nije poenta u ostvarenju harmonije, nego u trudu da se ona ostvari.
Dobre osobe će učiniti sve što je moguće (dakle ne baš sve, granice ipak postoje) da izadju partneru/ki u susret, loše osobe će krenuti u maniipulaciju i trudiće se da ne učine baš ništa kako bi izašle partneru/ki u susret, jer to doživljavaju kao svoj poraz. I u takvom odnosu tenziju donosi borba za prevlast, nametanje svojih želja, a kad jedno prevagne, onda je pobedilo i to mu je zadovoljenje i izvor strasti.
Ebeš ti takav život
 

Back
Top