retrospektiva

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
kad pogledate svoj ljis život od prvog sexa do danas sa kakvim osobama ste imali najbolji sex?
ne kakav imaju tuki ili sise i dupeta, nego kakve psihičke osobine imaju te osobe?
kod mene je uvek važilo pravilo dobar sex=loša osoba..
 
Ta tema je bila, što neki kažu, "Bastion slobode" u ovoj kontrolisanoj sredini! Mesto gde smo i mi koji smo emotivno, seksualno i mnogokako drugačije osakaćeni imali svoju oazu. Naš deo kolača! Pa Snupi je pokidao sa tom idejom a mi ostali sa komentarima. Jako mi je žao što niste imali sluha za to :(
 
Neverovatno je, koliko su na ovom Forumu,neki likovi spremni, da govore o svojim seksualnim bilo mastanjima,bilo o stvarnom iskustvu iz te oblasti. Razgovor o
seksu,iznosenje svojih intimnih dozivljaja,u stvari obogaljuje,ogolicuje jedno emotivno stanje licnosti. Razgovor o sexu,ne bi trebao da se odvija,kao razgovor o nekoj
glupavoj utakmici u fudbalu. O fudbalu (koga ta glupa igra interesuje), moze da se vodi u nekoj krcmi, dok dvojici kamarada curi pivo,u razjapljena usta.Sex je nesto
sasvim drugo.To je vise stanje duha.Emotivno uzviseno stanje,koje ne trpi vulgarnosti,ne trpi prostacke reci.Seksualni odnosi,treba da ostanu strogo konspitativni,
izmedju muske i zenske osobe.To je uzviseno osecanje,osecanje koje prati zaljubljenost.Tu nema mesta za pijacarski razgovor,zacinjen masnim izrazima.!
 
Pa ovo je direktan udarac na podforum LJIS, ovo je nečuveno! Sama pomisao na pozivanje forumaša na suzdržavanje u ispoljavanju svojih seksualnih fantazija, frustracija i iskustava na podforumu koji je nemanjen upravo toj tematici me zgražava.
 

Back
Top