ceo svet poso nekom stramputicom

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Dragi muskarci,i drage zene pitanje za vas.
1
Za zene
Vas decko kaze da je *****.Reakcija
za muskarce
Vasa devojka kaze da je lezbejka.
2
vi kao devojka vaseg decka istog tog zelite da iznenadite na spavanju.
ali vi ste iznenadjeni.on se trpa sa najboljim drugom.Reakcija.
(za muskarce isto pitanje)
3
Vi ste na odmoru sa mamom i tatom na selu.Ipak vama je dosadno i vracate se kuci sa vasom sestrom od tetke(bratom od tetke)On-ona vam priznaje zelju da se poyebe sa vama.Cak uzima i prakticne stvari u ruke .Hm reakcija
4 uhvatite tatu da prca sa komsinicom sa treceg sprata
reakcijaUhvatite da se vasa mama trpa sa komsijom sa treceg sprata
uhvatite vaseg tatu i mamu da se prcaju sa komsijama sa treceg sprata
REAKCIJe
5Uhvatite vasu babu da se trpa sa vasim sarkom(sarplanincem 3 god starog)
6vi se napijete i poyebete sa ulicnim prosjakom
7Ma ne vi se napijete i naletite na boska jakovljevica i on pokusa da vas poyebe(za kao i za Z)
8Vas ortak vam da da probate kefir iz imleka.Vidite i sami da je cudnog ukusa ipak kazete nije los.
On umire od smeha i priznaje da drka dve nedelje u istu casu od jogurta upravo iz koje ste mislili da pijete kefir.REAKCIJa8pistolj je dozvoljen)

Stavite se u sve ove situacije i dajte molim vas iskren i opsiran odgovor.
i poslednja da zakuvamo corbu.
Uhvatite gazdaricu da se trpa sa bundevom????????(sta bi ispalo iz te kombinacije)
ako gazdinka ovo proguta ....Hehehe
 
d050.gif
d050.gif
d050.gif
d050.gif
d050.gif
 
1. & 2. Nije li nerealno da neko postane pravi homo preko noci i sutra da to saopsti? Ocu reci da ne moze devojka da mi dodje i kaze da je homo, ako je dosad spavala sa mnom, muskim... moze da bude samo bi!

3. Uh... ako se uzme u obzir da je seka dobra riba, bio bih u jakom iskusenju da pristanem, ali bi me moral na kraju ipak sprecio. Iako ne postoji realna prepreka osim morala & vaspitanja (:

4. Ja licno znam za caleta provereno da se muvo sa tamo nekom... jebemliga odakle je izvuche... nije mi ni malo lako leglo, jer mi je to unishtilo iluziju o postojanju normalnog brachnog para, o kakvom vas roditelji obichno uche... Btw da, zvizdala bi mi jaja sta moji matorci rade jedni drugima iza ledja, ako oce tako da se tripuju da im je u braku do jaja, a sa strane nadoknadjuju... neka im, njihov problem... ne bih nikako voleo da se nadjem izmedju dve vatre!

5. E jeste sad... uvatim desetogodisnju cerku kako ucestvuje u medju-planetarnim orgijama 7 vanzemaljskih rasa :roll:

6. & 7. Nema shanse! Niko mi ne postaje lepshi uz alkohol :twisted:

8. "Make my day!"... prange!-prange!-prange!-prange!... prange!-prange!... ... ... prange!


Uvek originalan i bez dlake na jeziku, poz Bustura... 'Bem te u teme (ne potiljak nego topic ;) )... :lol: :lol: :lol:
 
Psihologue:
Ja tebi kompliment ANTUN TUNE na lokaciji a ti meni..Zar je mogutje da si toliko ogranichen da nisi
shvatio moju dobru nameru...

ma ne shvatio sam da si ti jedna glupava bizgovchina koja dolazi na internet i izdaje se za neshto shto nije....bez imalo grizhe savesti lazhesh...shto je po meni neshto najgore shto ovde mozhesh uchiniti....i umesto da se pokrijesh ushima po glavi ti i dalje prosipash svoje fekalije gde stignesh....naravno da ti je teshko da deshifrujesh moje postove kad ti je mozak surutka....shto lazhesh?....mislim shta dobijash time shto si rekao da si psiholog?...sad si ti kao super jer si psiholog?....budi ono shto jesi - gomila bez svesti....
 
1. "Znam, provalila sam te, kako se to zove kad decko ima seks i sa devojkama i sa muskarcima? Kad cemo da probamo u troje, ali ja da biram sa kojim deckom?"
2. "Uops, da dodjem ja kasnije?"
3. "Hej, bre, sta to radis?" i gurnem ga. "Zaboravi na to. A ja cu zaboraviti na ovo sto si rekao. Ponasaj se od sad normalno"
4. "Dobar dan.Hocete li kafu?"
5. "A joj baba ala si ti luda"
6. "Ko je mene uspeo da nadrogira tako sinoc?!?! Moja je sreca sto sam ipak mislila i na kontracepciju.A sladak je, sta je njega nateralo da izadje na ulicu da prosi, na cemu li je on?"
7. Ostavicu mu moj broj telefona i uzecu njegov i reci cu da zurim i otici cu u nepoznatom pravcu zauvek.
8. Nabicu mu u nos kefir i u usta.
 
pa... otisao bih u prvu dzamiju, obrezao se... rekao pred svedocima tri puta "Nema Boga osim Alaha" onda nabavio negde polovnu nuklearnu od par desetina megatona i otisao u neki lep veliki grad da pravim vatromet! nadam se da je srbija jos uvek utociste razuma...makar malo
 

Back
Top