Kad podrigne na spermu, šta?

Ljubiš ili ne?

  • Da, verujem!

  • Ne, ne rizikujem!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
Sad verovatno ima razlike kad si muško imaš ribu ili ženu ili šemu ili čak dečka ili su žensko pa ti devojka ili još gore dečko podrigne na spermu a nije tvoja? Nisi 100% siguran da je sperma, možda samo liči ali treba je poljubiti, traži ti da je poljubiš, šta? Ako poljubiš kog si u ***** cokio ili koliko njih, ako ne kako da joj objasniš zašto nećeš da se ljubiš? Teška tema. :zima:
 
Mada sam hteo da te bojkotujem pošto si partibrejker i nisi hteo da ješ ćevape sa mnom i Mocom, tema je izuzetno inspirativna i ne mogu da ne odgovorim.
Ljubim brate, kolko sam samo puta ljubio kad nisu podrigivale. U blaženom neznanju mladosti sam ljubio i gore i dole, a tad nijedna nije podrigivala - mlad organizam, ništa gastritis, mogle su da gutaju sve sa kondomom a da ne osete + ni žvaku da ne vade tokom tog intimnog čina.
 
Kažem joj aj te vodim u gzzjz da vadiš sanitarnu mora vadiš bris. ona pita zašto, pa neću da radim sa hranom? nećeš. nećeš, al nećeš ti meni više da nekontrolisano gutaš unaokolo!

- - - - - - - - - -

Zoki mesto da misli na devojku dok je ljubi,

zamislja sve ku*ceve koje indirektno ljubi preko nje.
Brate stvarno, ali stvarno najiskrenije nisam tebe pitao. Milsmi da sam hteo tebe da pitam poslao bih ti pp jeote. Idi sad malo negde, bar na kratko, na neki drugi pdf i nemoj da se vratiš nikad.

- - - - - - - - - -

I nije Zoki nego trooki!
 
Kad bi recimo vlada propisala obavezno duvanje u spermogutomer pre ljubljenja, kao kad se duva u alkotest, onda ne bi bilo probelma. Ne bi čovek moro se objašnjava i da se pravda, te da se stidi ili ljubi na slepo. Samo kažeš - izvini, nije da ti ne verujem, nego aj da završimo s tim da nemamo problam sa zakonom... Kapiram da bi se tad žvakale žvake posle dobre gutačine, jeo bi se luka, čak i vogno samo da se sačuva veza/porodica. A i verujem da bi se manje gutalo sa strane. Nego vlada jedino što zna je da krade glasove, da laže i obmanjuje narod, ništa konstruktivno u cilju zaštite integriteta naroda i narodnosti!

- - - - - - - - - -

Pre nego glasam želim da znam da li se važi samo na friško ili inače ovako?
Meni to puno znači
Inače dobra je tema,Zoki pokidalo
Pa nemam pojma, ako bi mogo da oceniš kako smrdi kad ti partnerka podrigne na spermu od prekujče onda i dalje pojma nemam. Osim toga nije Zoki nego trooki.
 

Back
Top