Има ли правде?

Draganokej

Početnik
Poruka
1
Има ли правде???​

Тражим заштиту и подршку и правну помоћ у остваривању својих грађанских права, и доказивању истине старе више од 3 (три) године, од свих Вас.

Заштиту тражим од СУД-а у Смедереву, као и од судије: Анке Никодијевић, а и од судског вештака: Докторке Јасне Митревски Недељковић, радника Здравственог центра у Смедереву.
За све ово постоје писани трагови - докази, а један од доказа је и доказ: Здравствени центар Смедерево бр. 888/2018 од датума 27.3.2018. године. (Директор центра Ненад Ђорђевић)

Други доказ: Више Јавно Тужилаштво у Смедереву, поднета кривична пријава против судије: Анке Никодијевић, по чл: 360 КЗ од датума 12.12.2018. достављена и Вишем СУД-у у Смедереву.

СУД хоће да се заштити и елиминише свој пропуст у раду, а индиректно хоће да мени направи-створи нов проблем, уз помоћ судског вештака: Др Јасне М Недељковић.

ПРЕДМЕТ: 4К 47/2018 стари и нови предмет сад Кж1 бр. 70/18 од датума 23.10.2018. године.
Као и предмета БР: 4К 550/18 .
Са овим су упознати:
- Министар правде у Београду
- Апелациони суд у Београду
- Више Јавно Тужилаштво у Смедереву
- Виши суд у Смедереву
и Основни СУД у Смедереву.

Данас - САД, сви се склањају и повлаче, нико никоме неће да се замери (ЧУВАЈУ СЕ) писао сам већ о томе.
Хоћу да се овај мој проблем реши и зато тражим Вашу помоћ и подршку. Проблем је озбиљан.
Има ли правде за грађане Србије који немају средстава - пара да плате адвоката??? Зато тражим помоћ.

Суђење ми је заказано: 21.1.(јануар)2019. у 11 часова.
Плашим се сам да присуствујем суђењу без адвоката браниоца, а немам новца да га ангажујем.

У нади да ће неко разумети овај мој озбиљан проблем ја Вам се захваљујем.


СМЕДЕРЕВО:
20. I (јануар) 2019.

окривљени:
Петровић Драган
 
Укуцај у претраживачу "бесплатна правна помоћ у Србији" и добићеш информацију коме тачно да се обратиш.

Ово што наводиш да је "доказ" кривична пријава, није. Свако може да поднесе пријаву против свакога а на суду је да решава да ли је пријава оправдана или нема правну подлогу.

Верујем да имаш проблем али нисам сигуран колико ћеш овако моћи да га решиш, зато, Про Боно или Јуком па нађи правника. Постоје још неке опције ко добија бесплатну правну помоћ, али једно мораш да знаш, нико ти неће доћи на ноге, мораш да будеш упоран и да идеш сам да тражиш.
 
Pravda je spora, ali dostizna, cak i u sistemu koji je svesno izgradjen za nepravdu.
U principu se slazem sa postom o trazenju besplatne pravne pomoci, ali su i te institucije sumnjivog porekla i izgradjene za potrebe sistema nepravde koji se gaji vec 50 godina.
Kako naci pravdu? Tesko i zato je treba traziti samo ako si dovoljno cvrst i istrajan, inace se treba izvuci iz takvih procesa i ostaviti za drugo vreme.
 

Back
Top