Socijalizam je osnova uspeha NR Kine

Po ovome se vidi,da decko ne zna nista o ekonomiji,virtuelnim online vokabukarom sto bi rekli,obican TROL. :)

- NR Kina SOCIJALIZAM gde je vlasnik kapitala drzava.Ko je drzava? Drzava je onih milijardu i kusur pojedinaca koji cuvaju drzavnu kasu.

Kina ima KAPITALIZAM.
Pogledajte prilog 527429

- USA krsi medjunarodno pravo i svoje obaveze.ONA CAK I NE BI SMELA DA STAMPA NOVAC BEZ POKRICA

NAJZADUZENIJE ZEMLJE NA SVETU USA I NJENA SESTRA BLIZNAKINJA EU!

VRACAJTE PARE!!!

- - - - - - - - - -

-Da krenemo redom, na ubedljivom prvom mestu nalaze se Sjedinjene Američke Države čiji dug, prema najnovijim podacima, iznosi 18,5 biliona dolara. Što znači da po stanovniku SAD duguje 58,437 dolara.

-Na drugom mestu je Velika Britanija, sa dugom od 9,5 biliona dolara. Na trećem Francuska koja duguje 5,7 biliona dolara, a malo manje od nje ima Nemačka, 5,5 biliona

Sjedinjene Američke Države su daleko zaduženije od Srbije. Da li to znači da Srbija ima jaču ekonomiju od SAD?
 
Kina je postala jaka ekonomija sveta, sa naglim skokom zato što je to najveća robovlasnička država na svetu.

To kako tretiraju radnike u kini, to je nehumano. Milijardu i 300 miliona ljudi, od toga 90% robova, koji žive u krugu fabrike gde rade za platu manju od naše plate u Srbiji. Tamo su oni najgori elementi kapitalizma toliko eskalirali da je njima prekopotreban Karl Marks ili Lenjin.

A pošto su sve velike kompanije sveta svoje proizvodnje premestile u Kinu, zbog te jeftine i besplaten radne snage, tamo ne može da se diše koliko je vazduh zagađen. Sva teška industrija, mašinska i hemijska industrija sveta prešla je u Kinu. Obogatili su se samo glavaši iz komunističke partije, oni su svi postali milijarderi, a narod rmbači u siromaštvu.

Ljudi nose gas maske u Kini da ne bi umrli od zagađenja.

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-12.jpg


Živeo Mao Ce Dung sa sve masonskom patokrakom i večitim plamenom. To je ona linija velikih braća po ateizmu i patkoraci. Imali smo i mi jednog takvog ovde da nam širi priče o bartstvu jedinstvu samoupravljanju.
 
Moram da pojasnim ljubiteljima kapitalizma USA i EU posto vidim da ne razumeju,a kako bi i razumeli kada je raspadom SFRJ doslo do prave erozije obrazovanja...

Evo ovako: Dodje tebi Zika Zivkovic zvani Zile iz USA ili neke drzave EU...Hvali se Zile kako mu je plata 3000$ ,to ono zgranut auuuuu brate Ziko....prica kako ima ogromnu kucu (istina montaznu),kola,zena bomba (plasticni hirurg napravio remek delo),deca na privatnom faksu,letovanje,zimovanje...
A ti ono sav..sjj.eban...sto se kaze...totalna depresija,Srbija plata 30 000.din..

ALI NE LEZI VRAZE...
Dodjete do toga da je Zikica u kreditima do guse,montazna gajba nije njegova,a ni kola...NEGO OD BANKE...Uzo ti Zile i kredit da skoluje decu,a plasticni hirurg mu merka zenu,jer ovaj ocigledno nece mici da otplati troskove pa ce Zile morati u naturi da mu je pozajmi...

A ti brate Srbine...pa kad razmislis imas stan,malu platicu i nikome nista ne dugujes.Vrati ti se osmeh na lice jer je Zika obican klosar koji je natovario bedu na vrat,ne sinovima nego unucima i jos pet generacija unapred.

NAPRED U SOCIJALIZAM I PRIHVATITI KINESKI MODEL!

USA I EU ODBACITI KAO KAKAV SMRDLJIVI SIR!

- - - - - - - - - -

Da krenemo redom, na ubedljivom prvom mestu nalaze se Sjedinjene -

-Američke Države čiji dug, prema najnovijim podacima, iznosi 18,5 biliona dolara. Što znači da po stanovniku SAD duguje 58,437 dolara.

-Na drugom mestu je Velika Britanija, sa dugom od 9,5 biliona dolara. Na trećem Francuska koja duguje 5,7 biliona dolara, a malo manje od nje ima Nemačka, 5,5 biliona


Pitajte one majmune is USA I EU kad ce da vrate dugove da se ovde vise ne zaj.ebavamo!
 
Moram da pojasnim ljubiteljima kapitalizma USA i EU posto vidim da ne razumeju,a kako bi i razumeli kada je raspadom SFRJ doslo do prave erozije obrazovanja...

Evo ovako: Dodje tebi Zika Zivkovic zvani Zile iz USA ili neke drzave EU...Hvali se Zile kako mu je plata 3000$ ,to ono zgranut auuuuu brate Ziko....prica kako ima ogromnu kucu (istina montaznu),kola,zena bomba (plasticni hirurg napravio remek delo),deca na privatnom faksu,letovanje,zimovanje...
A ti ono sav..sjj.eban...sto se kaze...totalna depresija,Srbija plata 30 000.din..

ALI NE LEZI VRAZE...
Dodjete do toga da je Zikica u kreditima do guse,montazna gajba nije njegova,a ni kola...NEGO OD BANKE...Uzo ti Zile i kredit da skoluje decu,a plasticni hirurg mu merka zenu,jer ovaj ocigledno nece mici da otplati troskove pa ce Zile morati u naturi da mu je pozajmi...

A ti brate Srbine...pa kad razmislis imas stan,malu platicu i nikome nista ne dugujes.Vrati ti se osmeh na lice jer je Zika obican klosar koji je natovario bedu na vrat,ne sinovima nego unucima i jos pet generacija unapred.

NAPRED U SOCIJALIZAM I PRIHVATITI KINESKI MODEL!

USA I EU ODBACITI KAO KAKAV SMRDLJIVI SIR!

KINA IMA KAPITALIZAM.

Nisi odgovorio da li to što su Sjedinjene Američke Države daleko zaduženije od Srbije znači da Srbija ima jaču ekonomiju od SAD?
 
Moram da pojasnim ljubiteljima kapitalizma USA i EU posto vidim da ne razumeju,a kako bi i razumeli kada je raspadom SFRJ doslo do prave erozije obrazovanja...

Evo ovako: Dodje tebi Zika Zivkovic zvani Zile iz USA ili neke drzave EU...Hvali se Zile kako mu je plata 3000$ ,to ono zgranut auuuuu brate Ziko....prica kako ima ogromnu kucu (istina montaznu),kola,zena bomba (plasticni hirurg napravio remek delo),deca na privatnom faksu,letovanje,zimovanje...
A ti ono sav..sjj.eban...sto se kaze...totalna depresija,Srbija plata 30 000.din..

ALI NE LEZI VRAZE...
Dodjete do toga da je Zikica u kreditima do guse,montazna gajba nije njegova,a ni kola...NEGO OD BANKE...Uzo ti Zile i kredit da skoluje decu,a plasticni hirurg mu merka zenu,jer ovaj ocigledno nece mici da otplati troskove pa ce Zile morati u naturi da mu je pozajmi...

A ti brate Srbine...pa kad razmislis imas stan,malu platicu i nikome nista ne dugujes.Vrati ti se osmeh na lice jer je Zika obican klosar koji je natovario bedu na vrat,ne sinovima nego unucima i jos pet generacija unapred.

NAPRED U SOCIJALIZAM I PRIHVATITI KINESKI MODEL!

USA I EU ODBACITI KAO KAKAV SMRDLJIVI SIR!

- - - - - - - - - -

Da krenemo redom, na ubedljivom prvom mestu nalaze se Sjedinjene -

-Američke Države čiji dug, prema najnovijim podacima, iznosi 18,5 biliona dolara. Što znači da po stanovniku SAD duguje 58,437 dolara.

-Na drugom mestu je Velika Britanija, sa dugom od 9,5 biliona dolara. Na trećem Francuska koja duguje 5,7 biliona dolara, a malo manje od nje ima Nemačka, 5,5 biliona


Pitajte one majmune is USA I EU kad ce da vrate dugove da se ovde vise ne zaj.ebavamo!

Jesi li ti neki napaljenko koji drka na Ameriku?
 
Ne,ja imam zdrave odnose prava Slovenska dusa,poridica,zena i deca...nisam devijantan kao ljubitelji USA i EU....izopacenima preoustam masturbaciju. :)

Sta je nervoza? Ajde medju nama drugari koliko ste zaduzeni u banci,cupanje kose...jeeebg oce to kad praktikujes konzumerizam i zapadni stil zivota... :)

Jesi jesi napaljenko. Ne vadiš Ameriku iz usta.

- - - - - - - - - -

Ne vadi ona nas ... ali to nije tema ... mrs u Kafanu pa prostacko ponasanje plasiraj ...

Prostak ti u gaćama, a Amerika u ustima.
 
SOCIJALIZAM SA KINESKIM KARAKTERISTIKAMA.AJ CAO!

Pa moj zivot je kvalitativno bolji od zivota kakav vodi prosecan Amerikanac.Nemam veliku platu,ali imam NULA DUGOVA!Letujem i zimujem u Srbiji i okolnim zemljama i pruzam se koliko sam dug,ALI SE NE ZAJMIM.Nisam gladan a nisam ni zedan...a AMER ili EU rezident ....zbog dugova sutra kartonska kutija :)

Nemojte da se iznenadite ako Omni i BG5 zbog kapitalistickih zelenasa dignu ruku na sebe kao i mnogi sto su uradili pre njih...sta ces...USA i EU "blagostanje"..trazicemo njihove fotografije u Politici na poslednjoj strani medju cituljama.... :)
 
SOCIJALIZAM SA KINESKIM KARAKTERISTIKAMA.AJ CAO!

Pa moj zivot je kvalitativno bolji od zivota kakav vodi prosecan Amerikanac.Nemam veliku platu,ali imam NULA DUGOVA!Letujem i zimujem u Srbiji i okolnim zemljama i pruzam se koliko sam dug,ALI SE NE ZAJMIM.Nisam gladan a nisam ni zedan...a AMER ili EU rezident ....zbog dugova sutra kartonska kutija :)

Nemojte da se iznenadite ako Omni i BG5 zbog kapitalistickih zelenasa dignu ruku na sebe kao i mnogi sto su uradili pre njih...sta ces...USA i EU "blagostanje"..trazicemo njihove fotografije u Politici na poslednjoj strani medju cituljama.... :)

Lepo je to što priznaješ da iščekuješ da ja i još neki ljudi izvršimo samoubistvo.

A lepo je i to što ćeš tražiti naše fotografije u čituljama, posebno na poslednjim stranama Politike.

Priznaj da bi ti nas sve pobio da možeš. Ali lakše je nadati se da će svi oni sami ivršiti samoubistvo.

Hvala bogu da nisi ni gladan ni žedan, pa naopako. A da nisi možda i sendvičar? Jesi ti onaj što je za sendvič išao na doček Putina?

Ne zajmim se ni ja.

I još nešto, i dalje ti Amerika viri iz usta.
 
Lepo je to što priznaješ da iščekuješ da ja i još neki ljudi izvršimo samoubistvo.

A lepo je i to što ćeš tražiti naše fotografije u čituljama, posebno na poslednjim stranama Politike.

Priznaj da bi ti nas sve pobio da možeš. Ali lakše je nadati se da će svi oni sami ivršiti samoubistvo.

Hvala bogu da nisi ni gladan ni žedan, pa naopako. A da nisi možda i sendvičar? Jesi ti onaj što je za sendvič išao na doček Putina?

Ne zajmim se ni ja.

I još nešto, i dalje ti Amerika viri iz usta.


Jel imate ti i BG5 svog psihijatra kao sto sto se propagira na Zapadu da bi svaki pojedinac trebao da vodi racuna o svom mentalnom zdravlju?
Mozda vam to umanji sanse da ne izvrsite suicide,posto su Zapadne zemlje sem dugova i tu na prvom mestu. :)

Kad oni vasi is USA i EU vrate dugove...mozda nas ovde ubedite da je kapitalizam jedina solucija...sreca,radost i blagostanje...do tada ja cu se i dalje zalagati za SOCIJALIZAM SA KINESKIM KARAKTERISTIKAMA kako bi usli u red najbrze rastucih ekonomija - NR Kina,Vijetnam,Kambodza i Laos!

Za Srbiju bez dugova!
Kapitalizam smrdi na crkotinu!

:)
 
Слаткоћа кинеског социјализма

Радници понижени и сведени на ниво робова, присиљени да пузе улицом као казна због неиспуњеног циља.

Иначе у страху су били да не изгубе посао, како су рекли.

 

Back
Top