Protesti u više gradova Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
психоделични диско ...стравично .просто ме срамота ..гледам руски извештај о овом протесту ..руски новинар иде , уживо снимак .из камиона трешти неки психоделични даркерски диско звук , иза новинара прилазе неки надрогирани манијаци и добацују ..новинар виче јер не може сам себе да чује ..покушава да се одмакне од камиона али га сусрећу неки дрогирани ликови и тапшу по рамену , тресу му главу и удартају га у раме ...човек бежи долази до једне пролупале госпође која дува у његову фацу са пиштаљкама ..стравично п'сиходелично искуство ..
 
Nešto razmišljam, šta su Đilas i Boško hteli da promene u uređivačkoj politici RTS-a, pa se prisetih nečega, od pre 6 -7 godina.

Za vreme ŽUTE vlasti, tadašnji RTS je BOMBARDOVANJA JUGOSLAVIJE nazivao NATO KAMPANJA ?

Ne BOMBARDOVANJE nego KAMPANJA ?

A kako se približava datum početka bombardovanja NATO licemera, na Srbiju i Crnu Goru, oni su želeli da RTS promeni ovu i uvede onu staru terminologiju ?

Nekako bezazlenije zvuči reč KAMPANJA jel te ?

Da se mr Skotina ne nađe uređen kada krene komemoracija žrtvama NATO bombi ?

Da se saveznici ŽUTIH ne deranžiraju tamo nekakvim grotesknim terminima, poput BOMBARDOVANJE ?

Jer, oni su nam samo dostavili 10 tona osiromašenog uranijuma NA ČUVANJE, čisto onako, IZ HUMANITARNIH RAZLOGA .


Ti razmiljaš ili si možda danas čuo kako AV elaborira upravo istu tu temu.

Bog te mazo, da li vas biraju takve ili rade neku lobotomiju posle selekcije meni nije jasno.

Pa kaži nešto iz svoje glave šta god da je, nemoj samo vođine mantre da ponavljaš.


I uzgred vidi šta kaže savetnik Toni Bler, da li je kampanja ili bombardovanje, kako on kaže to mora da je tako
 
психоделични диско ...стравично .просто ме срамота ..гледам руски извештај о овом протесту ..руски новинар иде , уживо снимак .из камиона трешти неки психоделични даркерски диско звук , иза новинара прилазе неки надрогирани манијаци и добацују ..новинар виче јер не може сам себе да чује ..покушава да се одмакне од камиона али га сусрећу неки дрогирани ликови и тапшу по рамену , тресу му главу и удартају га у раме ...човек бежи долази до једне пролупале госпође која дува у његову фацу са пиштаљкама ..стравично п'сиходелично искуство ..

Све си слагала.
 
Све си слагала.
Ништа нисам слагала поставила сам видео због тога ..психоделична музика ..........ови што возе камион су снимили да је новинар из Русије и не желе да прођу, него иду и стану када новинар стане ..мене би било срамота да сам на овом протесту ...........још овај лик што иде и снима новинара руске телевизије , уноси му се у лице ..музика је посебна категорија ..чујем да су неки и дували траву уз пут ...не чуди ме уз овакву музику
 
Otkud znaš da rade za državu?
Možda rade za nekoga drugoga koji je nezadovoljan Đilasovcima i njegovom strankom.
Uostalom, oni su prvi počeli sa vozilom koje je pozivalo ljude na proteste i pozivalo na linč vlasti, znči : U redu je ako opozicija trabunja iz vozila protiv vlasti ali nije u redu ako neko njih pljuje?

Da, SNS je poznat po spontanim akcijama svojih simpatizera :hahaha:
 
Da, SNS je poznat po spontanim akcijama svojih simpatizera :hahaha:
A zašto bi to bio sns? Siguran sam da je Đilas napravio sebi gomilu neprijatelja svojim nadmenim ponašanjem i bogaćenjem, a možda je i neko od njegovih tzv prihatelja u pitanju .

- - - - - - - - - -

Da, SNS je poznat po spontanim akcijama svojih simpatizera :hahaha:

a i dalje mi nisi rekao zašto samo đilas i companija ima pravo na pljuvanje ostalih a kada ostali uzvrate istom merom onda je "ludilo vlasti"
 
A zašto bi to bio sns? Siguran sam da je Đilas napravio sebi gomilu neprijatelja svojim nadmenim ponašanjem i bogaćenjem, a možda je i neko od njegovih tzv prihatelja u pitanju .

- - - - - - - - - -



a i dalje mi nisi rekao zašto samo đilas i companija ima pravo na pljuvanje ostalih a kada ostali uzvrate istom merom onda je "ludilo vlasti"

Da, u pravu si, i ostali su poznati po tome da rade i bez sendviča i šetaju se po mitinzima bez obezbeđenog prevoza :hahaha:
 
Da, u pravu si, i ostali su poznati po tome da rade i bez sendviča i šetaju se po mitinzima bez obezbeđenog prevoza :hahaha:
ma šta mi napriča , onu subotu pred rts-om je bila cela kikindska opozicija, snimljeni od strane N1 i emitovani uzivo počev od Mikija Panića , Željka Bodrožića pa do mafijaša iz VK televizije , extremiste Aleksića i ostalih njihovih članova, mora da su peške išli..... ma da svi smo mi sisali vesla a oni su pametni

- - - - - - - - - -

A zašto bi to bio sns? Siguran sam da je Đilas napravio sebi gomilu neprijatelja svojim nadmenim ponašanjem i bogaćenjem, a možda je i neko od njegovih tzv prihatelja u pitanju .

- - - - - - - - - -



a i dalje mi nisi rekao zašto samo đilas i companija ima pravo na pljuvanje ostalih a kada ostali uzvrate istom merom onda je "ludilo vlasti"
i dalje mi nisi odgovorio na "ludilo vlasti"
 
ma šta mi napriča , onu subotu pred rts-om je bila cela kikindska opozicija, snimljeni od strane N1 i emitovani uzivo počev od Mikija Panića , Željka Bodrožića pa do mafijaša iz VK televizije , extremiste Aleksića i ostalih njihovih članova, mora da su peške išli..... ma da svi smo mi sisali vesla a oni su pametni

Jeste, ali oni su samo jedni od mnogih. Jer na protestima postoje oni koji dolaze organizovano, kao i oni koji dolaze spontano. Kod naprednjaka nema spontanosti, sve je organizovano i kontrolisano.
 
A zašto bi to bio sns? Siguran sam da je Đilas napravio sebi gomilu neprijatelja svojim nadmenim ponašanjem i bogaćenjem, a možda je i neko od njegovih tzv prihatelja u pitanju .

- - - - - - - - - -



a i dalje mi nisi rekao zašto samo đilas i companija ima pravo na pljuvanje ostalih a kada ostali uzvrate istom merom onda je "ludilo vlasti"

Ne postoji osoba koja je protiv Đilasa, a da nije član SNS od osnivanja.

Njega su uzeli kao arhineprijatelja zato što se Đilas ne završava sa ić naime.
 
Ne postoji osoba koja je protiv Đilasa, a da nije član SNS od osnivanja.

Njega su uzeli kao arhineprijatelja zato što se Đilas ne završava sa ić naime.

Pa ako su nekog želeli da uzmu za iskonskog neprijatelja onda je najbolje da odaberu suneta Jeremića. Ti mundžosi su i ovako poluživotinje. Ovde ne računam šite razume se, oni su se vremenom civilizovali te postali deo normalnog sveta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top