Milja Vujanovic

Prvo sto bih zeleo da kazem je da je ovaj forum obesmisljen,jer se astrologija koja je veoma zanimljiva i izvor za dosta interesantnih tema o kojima bi se ovde moglo govoriti,svela na pitanja zaljubljenih devojcica "kako se slazu taj i taj znak" i slicno.
Sto se tice Milje Vijanovic bio sam u prilici da mi radi horoskop pre 12-13 godina i kako koja godina prolazi zacudjen sam sa kolikom preciznoscu je predvidela dogadjaje u mom zivotu.Raspitao sam se,tacno je da radi horoskope i dalje,a uz njih i analizu dlanova.Poprilicno je skupo,ali razmisljam o tome da joj se ponovo obratim.
 
Mislim da je popularnija nego sto to zasluzuje,upoznala sam mnoge astrologe bolje od nje koji se nisu eksponirali a poseduju mnogo vece znanje od nje,popularnost im nije potrebna jer to rade da zaista pomognu ili zadovolje radoznalost.
 
spavalica:
slobodna, ajde preporuči nekog stvarno dobrog. Verujem na reč!
Ako te stvarno interesuje mogu ti dati telefon stvarno dobrog astrologa ali pazi nije iz Beograda,ali vredi otici kod nje jer je toliko jaka ,meni je radila pre pet godina do sitnice mi je predvidela sve.Zivi 80 km od Beograda
 
spavalica:
Ajde ostavi tel.
I na koju cifru da računam, što se plaćanja usluge tiče?
Sto se placanja tice uzima 10 evra ako odes kod nje ako ona dolazi kod tebe placas njen trosak puta zivi u Arandjelovcu ,a to 80 km od Beograda.Gde ste vi,i moram da je konsultujem po pitanju telefona.
 
Pa kada smo kod dobrih astrologa,znam za zenu iz Zrenjanina,koja je stvarno odlicna.Telefonom ti isprica sve.Ja sam razgovarala sa njom 1.5 sat i bukvalno mi je ceo moj zivot prepricala.Cena je 800.00 din,salje se postom.Ne mogu ipak ovde njen broj da ostavim javno.
 
4000.00 dinara-ako se nista nije promenilo u posladnja 3 meseca kada sam je kontaktirala.U cenu je ukljucena i analiza dlanova-napravis otisak na skeneru i posaljes.Inace tumacenje dobijas na audio kaseti.Meni je to bilo mnogo novca,pa nisam mogla da narucim izradu nat.kart. i svega sto uz to ide.
 
Ok, samo sto se ne javlja na mejl a telefon joj je pogresan, javio se neki lik koji je prilicno ljut na njenu ideju da njegov tel stavi na svoj sajt. Imas neki njen validan telefon ili mejl?

I, na sajtu onog lika Nikole Stojanovica nema nikakve adrese na koju bi se javio...
 
Ja sam Milju kontaktirala preko sajta,mislim preko tog mail-a koji je na sajtu.Odgovor sam dobila posle nekoliko dana.To je bilo pre tri-cetiri meseca,ne verujem da se nesto promenilo sada.Budi strpljiv(a),mozda treba nekoliko dana da ti odgovore.
 

Back
Top