Milja Vujanovic

Pa kada smo kod dobrih astrologa,znam za zenu iz Zrenjanina,koja je stvarno odlicna.Telefonom ti isprica sve.Ja sam razgovarala sa njom 1.5 sat i bukvalno mi je ceo moj zivot prepricala.Cena je 800.00 din,salje se postom.Ne mogu ipak ovde njen broj da ostavim javno.

Dushka, molim te posalji mi na mail telefon te zene iz Zrenjanina!Unapred hvala
 
pcelica maja:
a ja ti preporucujem Nikolu Stojanovica,on je iz Beograda

www.astrologyinserbia.com

a ja ti nikako ne preporucujem NS. Jer ono sto je zaista astrologija on zaobilazi nekakvimsvojimn teorijama o znacenju svakog stepena, izmislja nesto, i ne propusta priliku da se samohvali, divi svom astroloskom umecu i sl. Ako imas 100 eura idi kod Gorana Milekica pre nego kod Milje. Milja je nekad bila OK, sada kao da se ne trudi dovoljno. Ona dosta obraca paznju na prognoze i dace ti prognoze do 2050-i neke, pa ko prezivi pricace... :wink: Goran je vise psiholog, ali on ume da spusti astrologiju na jedan realan nivo...

ja sam kod njega ucila i mogu da kazem da se nijedan astrolog u srbiji sa njim ne moze porediti. To ne znaci da on nema svoje momete kada je mozda neko bio nezadovoljan i slicno, ali on je i vise nego astrollog - poznavalac ljudske duse.

I sama se bavim astrologijom, i muka mi je od samozvanih astrologa koji ne umeju ni da se izrazavaju kako treba, a kamoli da tumace horoskop. Nije sve u planetama...
 
Slazem se sa Alexandrom011
Ja nemam nikakvo iskustvo,nisam ucila ni kod jednog od njih,ali sam cula dosta prica koje potvrdjuju sve ovo sto je alexandra napisala.
A i bez toga mozes da pretpostavis,da kad god se neko hvali i prica o sebi u superlativu,taj nije nesto.
pozdrav
 
94px-Milja_Vujanovic_%2818%29.jpg


- - - - - - - - - -

93px-Milja_Vujanovic_%2820%29.jpg
 

Back
Top