Gospodine predsedniče, pomozite mi da zaustavim ovo LUDILO!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

al bundy

Legenda
Poruka
63.994
AFERA VRANJEŠ

KARLEUŠA TRAŽI POMOĆ OD VUČIĆA! Gospodine predsedniče, pomozite mi da zaustavim ovo LUDILO
- Ako ne zbog mene, onda zbog moje dece, muža, bolesne majke... Molim vas. Otišlo je predaleko - poručilaa je Karleuša.

Objavljeno: 16.01.2019. 09:02h
Domaći, ali strani mediji bruje o navodnoj aferi Jelene Karleuše i fudbalera Ognjena Vranješa, a pevačica se u jeku skandala oglasila i uputila poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Karleuša je poručila da je sve otišlo predaleko i zamolila predsednika da joj pomogne i zaustavi priče koje se pojavljuju u medijima.


foto: Printscreen
- Gospodine Aleksandre Vučiću, da li mogu javno da vas zamolim da mi pomognete i zaustavite ovo ludilo i nepravdu u medijima? Ako ne zbog mene, onda zbog moje dece, muža, bolesne majke... Molim vas. Otišlo je predaleko - poručila je Karleuša.

https://www.espreso.rs/showbiz/zvez...edsednice-pomozite-mi-da-zaustavim-ovo-ludilo

Gde baš sad nadje onaj Putin da dolazi kada predsednik i cela nacija imaju mnogo važnije probleme .z:hm:
Da li bi trebalo odložiti Putinovu posetu ,kao što je recimo Makron odložio posetu Srbiji zbog žutih prsluka , dok nezavisna ekspetska komisija ne utvrdi da li je na slici prava JK čavka i da li na pravoj JK čavki postoji karakterističan mladež ?
Sigurno Vovi ne bi bilo baš drago ,ipak je to i ozbiljan protokl mesecima unapred planiran al ipak je brat Sloven ,razumeo bi sigurno nevolju i situaciju koja nas je iznenada snašla i zašto sada nemamo vremena za druženje .
 
The Show Must Go On...
attachment.php


_nobody_
 
AFERA VRANJEŠ

KARLEUŠA TRAŽI POMOĆ OD VUČIĆA! Gospodine predsedniče, pomozite mi da zaustavim ovo LUDILO
- Ako ne zbog mene, onda zbog moje dece, muža, bolesne majke... Molim vas. Otišlo je predaleko - poručilaa je Karleuša.

Objavljeno: 16.01.2019. 09:02h
Domaći, ali strani mediji bruje o navodnoj aferi Jelene Karleuše i fudbalera Ognjena Vranješa, a pevačica se u jeku skandala oglasila i uputila poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Karleuša je poručila da je sve otišlo predaleko i zamolila predsednika da joj pomogne i zaustavi priče koje se pojavljuju u medijima.


foto: Printscreen
- Gospodine Aleksandre Vučiću, da li mogu javno da vas zamolim da mi pomognete i zaustavite ovo ludilo i nepravdu u medijima? Ako ne zbog mene, onda zbog moje dece, muža, bolesne majke... Molim vas. Otišlo je predaleko - poručila je Karleuša.

https://www.espreso.rs/showbiz/zvez...edsednice-pomozite-mi-da-zaustavim-ovo-ludilo

Gde baš sad nadje onaj Putin da dolazi kada predsednik i cela nacija imaju mnogo važnije probleme .z:hm:
Da li bi trebalo odložiti Putinovu posetu ,kao što je recimo Makron odložio posetu Srbiji zbog žutih prsluka , dok nezavisna ekspetska komisija ne utvrdi da li je na slici prava JK čavka i da li na pravoj JK čavki postoji karakterističan mladež ?
Sigurno Vovi ne bi bilo baš drago ,ipak je to i ozbiljan protokl mesecima unapred planiran al ipak je brat Sloven ,razumeo bi sigurno nevolju i situaciju koja nas je iznenada snašla i zašto sada nemamo vremena za druženje .

Posle jebanja nema kajanja.
 
Ona je jedna jako moralna gospoja, i jako posvecena svojim muskarcima. Bila je i Karitju, samo sto je pored njega fajtao njen "Bilder Bodi, Iebac se Rodi" telohranitelj.
_______

Kucas sa nemacke tastature... :think:

attachment.php


_nobody_

Не само да је морална него је изузетно скромна и смерна.Невина к'о мајка Југовића...
 
SRAM VAS BILO ŠTO SU SRPSKA DECA GLADNA! Karleuša uputila Vučiću otvoreno pismo! (FOTO)

Otvoreno pismo ;


GOSPODINE VUČIĆU SRAM VAS BILO

Sram vas bilo što su srpska deca na ulicama,
Sram vas bilo što su na ulice izašli gladni,
Sram vas bilo što ih vaši dupeuvlakački mediji nazivaju pijanim huliganima,
Sram vas bilo što i pored diploma, pameti, želje i mladosti ne mogu da se zaposle, dok vaši kadrovi sa kupljenim diplomama zapošljavaju i rođake i ljubavnice,
Sram vas bilo za Pink i Informer koji se na vaše protivnike ostrvljuju kao besni psi,
Sram vas bilo za RTS, javni servis SVIH GRADJANA koji izveštava o skupu SNS-a u Pržogrncima ali ne i o hiljadama studenata na ulicama svih velikih gradova,
Sram vas bilo što samo vašu njušku gledamo na svim tv ekranima i na svim naslovnim stranama,
Sram vas bilo što ste i predsednik i premijer i Sveti Petar i prva, druga i treća dama,
Sram vas bilo što ste uveli cenzuru medija goru od vremena Miloševića,
Sram vas bilo što ste okruženi lopovima, kriminalcima sa poternica i bagrom koja je pokrala narod dok običan čovek ide u zatvor zbog neplaćenih parking mesta dok im izvršitelji plene ono malo imovine,
Sram vas bilo što se ljudi vas PLAŠE,
Sram vas bilo za svaki sendvič koji je u predizbornoj kampanji gladni narod trpao u usta...- kaže JK u pismu i onda nastavlja u još žešćem maniru:

https://www.espreso.rs/showbiz/zvez...a-karleusa-uputila-vucicu-otvoreno-pismo-foto
 
јбг тешко ћемо се ми решити Вучића све док га карлеуша талибан комшија титоисти недојебани грађани и грађанке и њима слични нападају...

шта њима даје за право да се уопште огласе није најјасније, ваљда камере ударе у вугла па умисле да су битни ил шта већ, ко да људи не знају како стоје ствари на естради...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top