Prvi sex?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

I love Amy Lee

Početnik
Poruka
16
Evo bas sad sam malo citala ove porukice i vidim temu: "Da li treba nevin uci u brak?" Pa me zanima da li je neko od vas vec imao seksualnih iskustava i ako je neko dovoljno hrabar da nam isprica i kako je izgledao taj prvi put...
 
Svi ste kao =>
a176.gif

Ma vazi... :lol:
 
Ma da svi ste vi nevini i tako to..... KO O CEMU KU*VA O POSTENJU........ Lepo je setiti se prvog tucanja, ali je ipak to intimna stvar, neki to vole sebicno da cuvaju.........
 
I love Amy Lee:
Evo bas sad sam malo citala ove porukice i vidim temu: "Da li treba nevin uci u brak?" Pa me zanima da li je neko od vas vec imao seksualnih iskustava i ako je neko dovoljno hrabar da nam isprica i kako je izgledao taj prvi put...

Ajde, devojko, ne plasi tinejdžere ovde. Već su dovoljno istraumirani sa ocenama
 
au bre,al ste neki.....ja reko ad ce svi da se razbacuju nekim pricama kadono svi se prave fini.....


meni i nije bilo nesto.....bila sam u fazonu-ako je to to,onda sam se bas za*ebala sto sam se rodlila..... :)
 
Uf..pa zar tako... :?
Dobro,evo....Meni je bilo lepo....Bila sam stvarno opushtena i sama sam mu dala do znanja da zhelim to....Bio mi je dechko 10 meseci,stariji od mene 4 god. Bilo je leto,kod njega u sobi... slushali smo Enigmu i pljushtali su poljupci po nama....malkice mi je bilo neprijatno,mislim...ja gola pred mushkarcem,jel :lol: ono,samo kosa pada preko grudi... :) ali,snashla sam se...ugasila sam svetlo :wink: Bilo je stvarno mnogo lepo...nisam se nikad pokajala,iako je bilo relativno rano... :?
:mrgreen:
 
Evo odgovaram konkretno, samo za tebe Peta, secam se to je bilo oko milion inkarnacija unazad, tj. to je jedna od najpredasnjih kojih sam uspeo da se setim, tada sam bio anakonda, mozete da zamislite kako je bilo.
U ovom zivotu, a to vas najvise zanima, nisam uspeo nista da uradim:cry:, ali ceo zivot je preda mnom, zapravo mocicu da prodajem tantricka iskustva, koja sam u prethodnim zivotima sticao:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top