Kako da jedna vaga-vodolija nadje pravog decka?

SLOBODANKA

Početnik
Poruka
21
I sta da radim?Isla sam od riba-koje su previse emotivne za mene, do bikova-koji su previse bahati, materijalisti i sirovi, preko ovnova-vetropira, mladih neukrocenih zavodnika, do jarceva-bozijih biceva, kojima je samo vazna karijera, i kako da stvore i ustede za crne dane....tako da ne znam...
Kazu Vodolija je moj covek ali ja vise nemam kud.
Ili da predjem na devojke, ima li neko bolju ideju?
POMOZITE!
 
SLOBODANKA:
I sta da radim?Isla sam od riba-koje su previse emotivne za mene, do bikova-koji su previse bahati, materijalisti i sirovi, preko ovnova-vetropira, mladih neukrocenih zavodnika, do jarceva-bozijih biceva, kojima je samo vazna karijera, i kako da stvore i ustede za crne dane....tako da ne znam...
Kazu Vodolija je moj covek ali ja vise nemam kud.
Ili da predjem na devojke, ima li neko bolju ideju?
POMOZITE!
Jel si ti to u minus fazi posto ti izgleda skoro niko ne odgovara i svi imaju mane? A sta je sa tobom? Zar je moguce da samo drugi ne valjaju? Da, moze ti vodolija odgovarati ali ako nastavis na ovaj nacin naci ces i njemu manu (buntovan na hladan nacin, ekscentrican sa suvise nematerijalnih ideala koji su u praksi skoro neostvarljivi...) Razumes sta hocu da kazem? :-?
 
Ne nikako Fantom, nisam u minus fazi, nego sam realna brate dragi.Verujem da i ja imam neke mane, ali zasto da budem sa nekim ako mi pored njega barem 50% ne rade leptirici, i ako nema uzajamne privlacnosti?Imas li pametan odgovor na ovu moju izjavu, ili?
Verujem da postoje srodne duse koje se ako covek ima srece i nadju, ali treba raditi na sebi pre svega pa onda se nadati da ces uspeti da nadjes pravu osobu.I to je moja deviza.
Ne zelim da omalovazavam ni jedan znak ali preko nekih stvari se ne moze preci.

ako je poenta zivota(barem sto se musko-zenskih odnosa tice) da covek trpi, prelazi preko svega, radi sve po zakonu i sili, nekoga koga mnogo voli, onda ce se izgubiti u svemu, i ono najvaznije izgubice sebe.

To ne bih zelela.
Zelim pravu, osvezavajucu spoznaju realnog zivota i divne uzvisenosti koju donosi TA veza sa nekim.
 
SLOBODANKA:
I sta da radim?Isla sam od riba-koje su previse emotivne za mene, do bikova-koji su previse bahati, materijalisti i sirovi, preko ovnova-vetropira, mladih neukrocenih zavodnika, do jarceva-bozijih biceva, kojima je samo vazna karijera, i kako da stvore i ustede za crne dane....tako da ne znam...
Ili da predjem na devojke, ima li neko bolju ideju?
POMOZITE!
Šta reći, draga Bobo ??? Vidim, prešla si ti baš, baš dosta toga ... :lol:
 
SLOBODANKA:
Ne nikako Fantom, nisam u minus fazi, nego sam realna brate dragi.Verujem da i ja imam neke mane, ali zasto da budem sa nekim ako mi pored njega barem 50% ne rade leptirici, i ako nema uzajamne privlacnosti?Imas li pametan odgovor na ovu moju izjavu, ili?
Verujem da postoje srodne duse koje se ako covek ima srece i nadju, ali treba raditi na sebi pre svega pa onda se nadati da ces uspeti da nadjes pravu osobu.I to je moja deviza.
Ne zelim da omalovazavam ni jedan znak ali preko nekih stvari se ne moze preci.

ako je poenta zivota(barem sto se musko-zenskih odnosa tice) da covek trpi, prelazi preko svega, radi sve po zakonu i sili, nekoga koga mnogo voli, onda ce se izgubiti u svemu, i ono najvaznije izgubice sebe.

To ne bih zelela.
Zelim pravu, osvezavajucu spoznaju realnog zivota i divne uzvisenosti koju donosi TA veza sa nekim.
Lepo receno... Ja pretpostavljam da ti jos nisi sigurna sta zapravo zelis, pa ces morati i dalje da eksperimentises a godine pred tobom ce ti doneti odgovor...
Precesto u svojoj praksi kod cura nalecem na sledecu temu, njemu fali ovo i ono ili on nije to i to... uvek su zaljubljene u svoju viziju a ne u coveka s' kim su i kakav je on zapravo (NEGO KAKAV BI TREBAO BITI). Zar ne bi trebalo da se volimo zbog toga sta mi JESMO? (ako ocekujemo da i mi budemo voljeni kakvi jesmo)
"Gubljenje sebe" (vecim delom, ne skroz) je na kraju krajeva i krajnji smisao ljubavi. U psiholoskom smislu prosirujes ego granicu sa JA na MI sto je povecanje i kvantiteta i kvaliteta (dajemo, dobijamo, vidimo, shvatamo, osetimo, dozivljavamo, razmenjujemo... VISE).
I vera u boga je isti princip. Kada odemo do samozaborava tj. rasirimo (spustimo) ego procesi su slicni, postajemo VISE. To se zove prosvetljivanje...
Nadam se da sam bar malo pomogao jer je ljubav klucni element naseg postojanja i prepoznavanje bozanskog u nama i oko nas.
Pozdrav i zelim ti srecu u prepoznavanju.
 
SLOBODANKA:
I sta da radim?Isla sam od riba-koje su previse emotivne za mene, do bikova-koji su previse bahati, materijalisti i sirovi, preko ovnova-vetropira, mladih neukrocenih zavodnika, do jarceva-bozijih biceva, kojima je samo vazna karijera, i kako da stvore i ustede za crne dane....tako da ne znam...
Kazu Vodolija je moj covek ali ja vise nemam kud.
Ili da predjem na devojke, ima li neko bolju ideju?
POMOZITE!
kakve zene ludo,da li si normalna,ni ne pomisljaj.TI SI KOLIKO VIDIM UBADALA SVE ZNAKOV4E KOJI TI NE LEZE,JARCEVI SU GRADJEVINARI RIBE SU EMOTIVNI PACENICI....I TD.PROBAJ SA VAGOM,VODOLIJOM BLIZANCIMA,POSTO SI VODOLIJA U PODZNAKU LAV BI TI ODGOVARAO...NACI CESH TI VEC SRODNU DUSU,POLAKO...DEVICE...NE ZNAM..MENI SE NE SVIDJ.BASH,AI MOZDA IMA IZUZETAKA.....MENI SU RIBE OCAJNE,JARCEVI OCAJNI...PROBAJ STRELCA....RAKOVI SU TI ISTO EMOTIVNI PREVISE,SKORPIJE....AKO HOCESH STRAST...AKO HOCESH LJUBAV....LAV,VAGA,VODOIJA...BLIZANCI AKO NAIDJESH NA NORMALNOG....TOLIKO OD MENE.INACE JA SAM VAGA-STRELAC,A SVIDJA MI SE VAGA TRENUTNO MNOGO,.....NIJE CUDO POSTO JE ASCEDENT LICHNOST...A TA DVA SE ODLICNO SLAZU....DOK S ONIM TVOJIM POMENUTIM...NIKAD:)OSIM MOZDA OVCE,ALI OMI SU SEXUALNO OPTERECENI.....DAKLE LAV CE DA TI BUDE SUPER...ALI MANI SE HOROSKOPA:)
 

Back
Top