Nešto me zbunjuje u vezi žena

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima
 
glavna stvar koju treba znati o ženama je da se jako brzo smore kad se ništa ne dešava

1547261894724.jpg
 

Prilozi

  • 1547046824027.jpg
    1547046824027.jpg
    175,5 KB · Pregleda: 5
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima

Jedino da počne da ide po kućama i da se raspituje da nema nekog kućnog tipa baš za nju.
Ili taj kućni tip neka iskuca lepo, do detalja, još bolje odštampa, opis žene kakvu želi, onda neka sedne i neka čeka da mu padne u krilo....
 
Pa logika je jednostavna - kada zelis da budes s nekim logicno je i da cete nekuda izaci jer ruzno je da idete po kucama s obzirom da ce selo da prica svasta ako devojka ili momak bleje jedni kod drugih po kucama.

"Ko zna sta oni rade, a roletne spustene"

"Igraju soni, baba Jenka. Idi gledaj turske serije"
 
Verovatno na netu. Mnogo njih se sada tako upoznaje u svakom slucaju. Jedno do dva komada deteta iz prethodnih brakova, malo trtj mrttj i eto kombinacije za dokone koji i dalje razmisljaju da li da imaju jedno dete u poznoj petoj deceniji zivota ili ce da se opredele za neko kuche/mache koje ce da neodgovorno cuvaju i da ga nazivaju svojom 'bebicom'.

Realno gledajuci, izlasci u kafice i slicno su precenjeni, pogotovo po pitanju upoznavanja ljudi. Hajde da kazemo nekakav odlazak na put ili slicno, recimo skupi se grupa ljudi, ode na kampovanje, ode u prirodu, posetu nekom manastiru, posetu nekoj kulturnoj ostavstini, prodju malo kroz prirodu i ako su na paralelnim nivoima, malcice se i upoznaju, malcice se i uvece poljube.

Dakle, ne moze da se sedi u kuci k'o amebe ceo zivot i mislim da se za to ne mogu kriviti ZENE. Dakle, glupost. Ja prvi ne bih mogao da budem vezan na samo jednom mestu jer bih najverovatnije poludeo i nesto razbio kada bih bio tako zarobljen da samo radim jedno te isto.
 
Here's what ReportLinker found about how folks in relationships coupled up:
1.Through Friends: 39 Percent
2. At Work: 15 Percent
3. Bars Or Other Public Areas: 12 Percent
4. Sports, Religion, Or Hobbies: 9 Percent
5. On A Dating App: 8 Percent
6. Family: 7 Percent
7. School: 6 Percent
8. Other
https://www.bustle.com/p/where-people-are-actually-meeting-their-partners-today-45616

- - - - - - - - - -

vidimo da se čak 40% parova smuvalo preko zajedničkih prijatelja.
kako ja nemam prijatelje, ostao sam bez tog značajnog postotka verovatnoće.

mada, da neko ne pomisli pogrešno, ne tražim devojku, digao sam ruke, samo analiziram problematiku
 
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima

a faza ispucavanja ?
 
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima

ima vremena za udomljavanje

- - - - - - - - - -

nije to suština.
objasni zašto bi na pitanje "da li pre želite dečka koji izlazi po kafićima ili kućnog tipa?" 9 od 10 devojaka reklo da bi se pre smuvale sa blejačem
naravno , sta treba... da me vodi kuci odmah
 

Back
Top