ИМАШ ПЕМЗИЈУ ВРАТИ РАДНО МЕСТО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.597
https://www.telegraf.rs/vesti/polit...rbiji-ko-od-njih-ima-najveca-mesecna-primanja

Многобројни пензионери раде .. Силом прилика многи тек допуњују цркавицу коју им удељује 'фонд' ....

Немали број пензиноера мешутим раде као саветници .. својој родбини која их их је 'заменила'по разним 'позицијама'

То је похвално у (НЕО)ЛИБРАЛИСТИЧКИ задојено политикоеконоклеро правцу којим домаћице и домаћини у Србији иду

и очекују да сви иду

Узми Све .... што ти живот пружа ... данас си цвет сутра увел аружа .... Лајтмотив општега грабежа .
 
Ја их знам неколико који су ухватили везе док су радили по државним фирмама, па их те исте државне фирме и сада ангажују тобож као неке стручњаке (и добро плаћају наравно), можеш мислити, дртина не зна дал је дан или ноћ, али не може државна институција без њих.
А млади људи беже из земље.
 
https://www.telegraf.rs/vesti/polit...rbiji-ko-od-njih-ima-najveca-mesecna-primanja

Многобројни пензионери раде .. Силом прилика многи тек допуњују цркавицу коју им удељује 'фонд' ....

Немали број пензиноера мешутим раде као саветници .. својој родбини која их их је 'заменила'по разним 'позицијама'

То је похвално у (НЕО)ЛИБРАЛИСТИЧКИ задојено политикоеконоклеро правцу којим домаћице и домаћини у Србији иду

и очекују да сви иду

Узми Све .... што ти живот пружа ... данас си цвет сутра увел аружа .... Лајтмотив општега грабежа .
U Americi i Nemackoj je sa druge strane sve posteno...
Kupis Политику ili Vecernje Novosti pa se javis preko oglasa za postu ili elektrodistribuciju
Pricao mi Paja Patak pa znam
 
Што да лежи беспослен ако може да буде користан. Макар карте у биоскопу да цепа.

Није проблем са оним пензосима који раде неке једноставније послове- портир, него што један део не можеш да отераш са директорских места, ужилили се, одатле одлазе само на гробље, а и пензије имају врло високе.
Алавост, болест савременог доба.
 
Vec sam o tome pisao, gomila drzavnih pljackasa je 2004. donela zakon o penzionisanju koji i sada brane,

Ta drzavna mafija tehnokratskog tipa je isprimala svoje polupismene rodjake sa stancovanim diplomama

na svoja rukovodeca mesta i oni ih naravno vrate iz penzije kao savetnike, pa primaju i deo penzije i platu,

a jos su gore anomalije sto jos dok su na mestima te iste rodjake oni primaju kao savetnike sa 25 ili 30 godina,

pa kada udjes u neku drzavnu firmu, a oni te upoznaju sa savetnikom koji lici na tinejdzera, prvo razmislis da li uopste da se bakces

i sa njegovim sefom, a o PR strucnjacima u drzavnim organizacijama da ne govorim. Koji idiot moze da primi PR u drzavni organ?

Samo neki koji je pao sa Sar planine na glavu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top