muskarci

И мене излуђује када неко "ради" и виси на састанцима по кафићима. И сваког зна, са сваким је добар, све ће да среди,... И само меље а никакве промене нема.
А интелигенција... Она је и у кревету јако важна.
Сада испада да се прецењујемо и тражимо савршенство. А када се заљубимо тупаве, ништа не примећујемо :lol:
Што каже мој послодавац:"Какве сте ви жене... Ако вам се не свиђа шта год да каже и уради- јууу, види га какав је, никакав. Ако вам се свиђа и исто каже и уради- ју, баш је сладак!" Хахахаха...

ono kao vidi medu sto je sladak vs kakva svinja :lol:
 
ja nemam george nista protiv emotivnih muskarca kojima se suza otegne kad ih scena pogodi
samo ne volim histericne, svadjalice, piskutave muskarce

pa jel problem u svadji ili piskavom glasu,moj glas je duboki bass a redovno ga koristim u neizbeznom napusavanju:lol:nekad bih nekom dao sansu,ono saslusam,razmislim pa polako resavamo,vise nemam ni vremena ni zivaca niti biram reci i sredstva,posebno me zabole kako to zene vide,mislim nista licno:lol:
 
pa jel problem u svadji ili piskavom glasu,moj glas je duboki bass a redovno ga koristim u neizbeznom napusavanju:lol:nekad bih nekom dao sansu,ono saslusam,razmislim pa polako resavamo,vise nemam ni vremena ni zivaca niti biram reci i sredstva,posebno me zabole kako to zene vide,mislim nista licno:lol:

Ispade da je sve bitnije od karaktera coveka. Da se cita i da se smeje.
 
A stvarno... čitajući ove kriterijume ispada da možeš da budeš i kriminalac, al ako imaš piskav glas ili mlitav stisak, to je već dilbrejker. :lol:

pa ne mozes ljude diskriminirati tako zbog profesije z:lol:

- - - - - - - - - -

Neki znaju zasto placu...dodzi tome da te tetka zagrli...:rida:


puno je bolje s ovim spanskim titlom...nekako je romanticnije : )
 
Moram da primetim kad se kaže ono, ne volim glupe muškarce.:lol: Pa nije da smo svi mi etalon mudrosti, valjda se kaže da se ne voli onaj ko je gluplji od nas (puno, jer se malo ne može ni primetiti, ni izmeriti).:zblesav:
 

Back
Top