Protestna šetnja 1 od 5 miliona: "Hrabri ljudi, nas ima više, vidimo se 16. januara"

комшија

Stara legenda
Poruka
90.802
https://www.blic.rs/vesti/politika/stop-krvavim-kosuljama-protest-u-beogradu-1-od-5-miliona/c9q57j6

PROTESTNA ŠETNJA 1 OD 5 MILIONA "Hrabri ljudi, nas ima više, vidimo se 16. januara"

7z5k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1RnN01EQV8vYTlmZDVhNTJlYzg1YWVhOTQyYjYxODQzZGRlZGYyZDQuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


Gedošević , A. Milutinović , N. Radišić 12.01.2019. 17:51 > 22:29

Foto: V. Živojinović / RAS Srbija

Protest pod sloganom "Jedan od pet miliona" održan je i ove subote u centru Beograda. Građani su se, kao i prethodnih puta, okupili na platou ispred Filozofskog fakulteta, a nakon govora Branislava Trifunovića i Rade Trajković krenuli u protestnu šetnju preko Trga republike, Makedonske i Svetogorske ulice, Takovskom do RTS-a, pa potom Ulicom kneza Miloša i preko Terazijama ponovo do Studentskog trga. Sledeće okupljanje zakazano je za 16. januar, na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića.

50023911_1922684444446937_1835782534001065984_n.jpg




Kolona građana je posle govora glumca Branislava Trifunovića i predsednice NVO Evropski pokret sa KiM Rade Trajković krenula centrom Beograda.


- - - - - - - - - -

УСТАЛА ЈЕ СРБИЈА! ПРАВДА ЗА ОЛИВЕРА!
 
Svi koji sad setaju po ovoj zimi su ljudi sa teskom amnezijom. Tako smo setali i protiv Milosevica pa kad su dosli na vlast isti ovi za koje i sad protestvuju sve bilo jos gore nego za vreme Milosevica, i jos vise su unistili drzavu. Onaj Djelic doso u farmerkama i sa jednom kesom na ministarsku fotelju a danas ima cuda. Isti su kao Djelic i svi ovi za koje sad protestvuju. Svi oni su vec bili na vlasti (osim Boska Obradovica) i svi oni su sa debelim racunma. A vi za njih protestvujete sram vas bilo. Jel ima neki transparent gde pise da ce raditi da iskorene siromastvo i da ce da se boriti protiv kradje u politici drzavnih para??? NEMA!!!!!! Ili samo ima transparenata gde pise da skinu Vucica . Epa to je i njima cilj da skinu Vucica i da bude ono siso murta popeo se kurta da bi nastavili tamo gde su stali pre nego je doso Vucic. A vi amnezovani narode i dalje setajte za te milionere koji su vec bili na vlasti i kakve koristi smo imali kad su bili na vlasti???
 
Poslednja izmena:
Svi koji sad setaju po ovoj zimi su ljudi sa teskom amnezijom. Tako smo setali i protiv Milosevica pa kad su dosli na vlast isti ovi za koje i sad protestvuju sve bilo jos gore nego za vreme Milosevica, i jos vise su unistili drzavu i pokrali. Onaj Djelic doso u farmerkama i sa jednom kesom na ministarsku fotelju a danas ima cuda. Isti su kao Djelic i svi ovi za koje sad protestvuju. Svi oni su vec bili na vlasti (osim Boska Obradovica) i svi oni su sa debelim racunima. A vi za njih protestvujete sram vas bilo. Jel ima neki transparent gde pise da ce raditi da iskorene siromastvo i da ce da se boriti protiv kradje u politici drzavnih para??? NEMA!!!!!! Ili samo ima transparenata gde pise da skinu Vucica . Epa to je i njima cilj da skinu Vucica i da bude ono siso murta popeo se kurta da bi nastavili da pune svoje milionske racue. A vi amnezovani narode i dalje setajte za te milionere koji su vec bili na vlasti i kakve koristi smo imali kad su bili na vlasti???

verovatno i ti imas dovljno godina da pamtis. Ja znam da se nista bitno nece promeniti jer jednostavno postoje strukture koje se ne menjaju.Kao kad menjas fasadu na kuci ali temelji i stubovi ostaju isti i ostaje isti odnos sa kucom i upravljanje kucom. Sta god da se desava na ulici tvoj dug za porez ostaje. Ovde treba da se vrate nekada obavezne vecernje skole i da se krene od uredjenje Mesopotamije pa ovamo
 
verovatno i ti imas dovljno godina da pamtis. Ja znam da se nista bitno nece promeniti jer jednostavno postoje strukture koje se ne menjaju.Kao kad menjas fasadu na kuci ali temelji i stubovi ostaju isti i ostaje isti odnos sa kucom i upravljanje kucom. Sta god da se desava na ulici tvoj dug za porez ostaje. Ovde treba da se vrate nekada obavezne vecernje skole i da se krene od uredjenje Mesopotamije pa ovamo

bas tako , menja se fasada a stubovi ostaju

a od milosevica nema goreg , vucic je za njega genije
 
Ono po čemu se najbolje sećam šetnji iz 96/97 jeste sexz:p Tad nije dobio samo onaj ko nije pitao. taman su bile došle slatke male brucoškinje rođene 1977, dosta njih je bilo u Loli (sada SD Kralja Aleksandra) i tad je bilo burgijanja na sve strane. I pre toga, a i kasnije me čudilo kako se lako ribe otkače na mestima masovno okupljanja. Zašto je tako pojma nemam. Ali verujem da je i sad to jedan od razloga okupljanja.
 
https://www.blic.rs/vesti/politika/stop-krvavim-kosuljama-protest-u-beogradu-1-od-5-miliona/c9q57j6

PROTESTNA ŠETNJA 1 OD 5 MILIONA "Hrabri ljudi, nas ima više, vidimo se 16. januara"

7z5k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1RnN01EQV8vYTlmZDVhNTJlYzg1YWVhOTQyYjYxODQzZGRlZGYyZDQuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


Gedošević , A. Milutinović , N. Radišić 12.01.2019. 17:51 > 22:29

Foto: V. Živojinović / RAS Srbija

Protest pod sloganom "Jedan od pet miliona" održan je i ove subote u centru Beograda. Građani su se, kao i prethodnih puta, okupili na platou ispred Filozofskog fakulteta, a nakon govora Branislava Trifunovića i Rade Trajković krenuli u protestnu šetnju preko Trga republike, Makedonske i Svetogorske ulice, Takovskom do RTS-a, pa potom Ulicom kneza Miloša i preko Terazijama ponovo do Studentskog trga. Sledeće okupljanje zakazano je za 16. januar, na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića.

50023911_1922684444446937_1835782534001065984_n.jpg




Kolona građana je posle govora glumca Branislava Trifunovića i predsednice NVO Evropski pokret sa KiM Rade Trajković krenula centrom Beograda.


- - - - - - - - - -

УСТАЛА ЈЕ СРБИЈА! ПРАВДА ЗА ОЛИВЕРА!

Iako temu ocenjujem sa odlican 5

Moram da naglasim da ne verujem sopstvenim ocima

I da verujem slinavom ministru da ovde nema vise od 150 ljudi koji su se tu slucajno zatekli u popodnevnoj setnji a neko manipulise fotosopom i dodao je da izgleda da ih ima celih 200.

- - - - - - - - - -

Nas i Kineza 300 milijardi.


Tadic nije bio ovoliko popularan, medjunarodno :lol:

- - - - - - - - - -


Jes coek supak, majke mi.

- - - - - - - - - -

Jeste li već ustanovili da je to sve u organizaciji MI5 koji žele haos u Srbiji, ili to tek trebam dočekati?

Mi6 i CIA kolega. Mi5 je izasla iz mode.

- - - - - - - - - -

Умијесто ђецу да уче о правим вредностима они ђецу уче да псују.

Pa to jeste prava vrednost. Coek je postavio lgbt na vlast u srbiji. Nije postavio nekog sa pravoslavnim vrednostima. Jel si slep pored ociju?

- - - - - - - - - -

Samo

Dok ne cujem od sns goveda da su krivi Soros i Bzezinski i da je Soros platio canvas i srdju popovica da ruse sultana Vucica, nista.
 
Iako temu ocenjujem sa odlican 5

Moram da naglasim da ne verujem sopstvenim ocima

I da verujem slinavom ministru da ovde nema vise od 150 ljudi koji su se tu slucajno zatekli u popodnevnoj setnji a neko manipulise fotosopom i dodao je da izgleda da ih ima celih 200.

- - - - - - - - - -



Tadic nije bio ovoliko popularan, medjunarodno :lol:

- - - - - - - - - -



Jes coek supak, majke mi.

- - - - - - - - - -



Mi6 i CIA kolega. Mi5 je izasla iz mode.

- - - - - - - - - -



Pa to jeste prava vrednost. Coek je postavio lgbt na vlast u srbiji. Nije postavio nekog sa pravoslavnim vrednostima. Jel si slep pored ociju?

- - - - - - - - - -

Samo

Dok ne cujem od sns goveda da su krivi Soros i Bzezinski i da je Soros platio canvas i srdju popovica da ruse sultana Vucica, nista.






Виђео и чуо.
 

Back
Top