Zavejani par imao seks u kolima kod sela Pojate: Muškarac (65) vodio ljubav sa švaler

Poruka
24.412
:zroll:


Zavejani par imao seks u kolima kod sela Pojate: Muškarac (65) vodio ljubav sa švalerkom (47), ali ga je smrt prekinula
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...ubav-sa-svalerkom-47-ali-ga-je-smrt-prekinula

Muškarac (65) iz okoline Ćićevca preminuo je dok je u svom automobilu vodio ljubav sa ljubavnicom (47).

Ovaj bizaran slučaj dogodio se u selu Pojate, u blizini autoputa Beograd – Niš, piše “Politika”.

U četvrtak je urađena obdukcija preminulog koja je potvrdila da se radi o takozvanoj zadesnoj smrti.


Dama ce od sad imati traume od seksa kraj puta...:zroll:
Starija i mladji su ocigledno bolja kombinacija nego stariji i mladja...:zima2::zima:


...
 
Nenad1988 - Mislim Nenade,da ti ne postodrzavas ove nastrane ljude,koji u svojim kolima imaju seksualne odnose. To je cisto animalno ponasanje,koje treba najstrozije
kaznjavati.Ima i u Beogradu mesta (kod Nebojse Kule) na kojima u parkiranim automobilima,parovi usred bela dana,vrse zabranjene seksualne radnje.To bi trebalo
da bude u opisu rada Komunalnih policajaca,da motre sakriveni,i strogo kaznjavaju lica ,koja krse javni red i moralne kodekse ponasanja.!z:cry:
 
Nenad1988 - Mislim Nenade,da ti ne postodrzavas ove nastrane ljude,koji u svojim kolima imaju seksualne odnose. To je cisto animalno ponasanje,koje treba najstrozije
kaznjavati.Ima i u Beogradu mesta (kod Nebojse Kule) na kojima u parkiranim automobilima,parovi usred bela dana,vrse zabranjene seksualne radnje.To bi trebalo
da bude u opisu rada Komunalnih policajaca,da motre sakriveni,i strogo kaznjavaju lica ,koja krse javni red i moralne kodekse ponasanja.!z:cry:


Nije lako ni tim komunalnim policajcima koji moraju da prekidaju orgazme...treba im dati beneficirani...:D


...
 
Радио сам ја то.

мене урнисали од зезања 3 месеца јер нисам нов ауто "освештао" толико дуго времена,
после куповине.

После тога,нисам ни куповао други.Имам га пуних 17 година z:lol:
 
msm od sexa u autu, za vijagru ne znam ahhaha

- - - - - - - - - -

мене урнисали од зезања 3 месеца јер нисам нов ауто "освештао" толико дуго времена,
после куповине.

После тога,нисам ни куповао други.Имам га пуних 17 година z:lol:

mora da je bogovski osveštan, čim toliko traje ((:
 

Back
Top