Seksualno uznemiravanje

gost 189405

Elita
Poruka
16.683
Znamo li sta sve potpada pod isto?
Flajer-PREZ2-753x1024.jpg
 
Ovo i jeste napravljeno da vi,mozda kojim slucajem,uvidite kako se ponekad osecaju zene
Lako je kada ti nije problem da budes bezobrazan :mrgreen: ali mnogim zenama je neprijatno ili se boje da reaguju u situaciji koja im nije prijatna
Jer filozofija drustva je nista nije tako strasno,dok ne dodje do silovanja..a ako cemo po nasem folkloru ni to nije tako strasno
 
onaj fazon:

-Dobar dan gđo/gđice, smem li da vam se udvaram ?

-Razmisliću gospodine, sutra ovde u isto vreme doći ću u pratnji mame pa ćemo videti i razmotriti vaš predlog

-Hvala gospo, nestrpljivo ću iščekivati vaš odgovor (naklon uz šešir)
 
možda se vama ne može desiti ali ima žena kojima može ... da ne širimo i na muškarce

- - - - - - - - - -

Hirka,nemoj da bi kojim slučajem prestala da ideš na treninge,da se utripuješ nešto...

kakve imaju veze treninzi i sa čim

- - - - - - - - - -

I ja sam se uznemirio kad su mi još onomad, u mom prvom mandatu ovde pojedine forumašice prikazivale šta sve dobijaju u PP.
Neki su se baš obrukali : )))

ne kad je jednom, nego kad traje, ali te taj neko i dobro kapira tako da ti ne možeš lako to prijaviti jer ne možeš lako preseći, siva je situacija
al sit gladnom ne veruje

možda ne seksualno već emotivno uznemiravanje
ili ne čisto seksualno
 
Poslednja izmena:
Ja sam jedno vreme slao sliku levog stopala, naravno 'nagovest' kako je nešto drugo, ona po metra iznad pa na gore, u linku ka sajtu koji broji preglede... Ne otvaraju.

da, tako da žene koje se žale na nekakve pojave su lude... jer normalne žene to ne bi otvorile-čitale whatever... i onda sad ako si luda žena nije lako zvati pomoć
ne mislim da si ti taj gnjavator
 
Pa realno jbt.
Kao evo ti moja kita, jel lepa?
Oćeš da je uramiš?

neko će da prihvati takav dijalog da vidi jel ima tu nečeg!!!

- - - - - - - - - -

Pa realno jbt.
Kao evo ti moja kita, jel lepa?
Oćeš da je uramiš?

- - - - - - - - - -



Uvek treba zvati pomoć Hirka ako se osetiš bespomoćno i ugroženo.

kad je situacija jasna, al kad je nekako suptilnija mislim da je teško
možeš imati čak i neke simpatije za gnjavatora
 

Back
Top