Seksualno uznemiravanje

pa ponekad je možda baš vuk
dobro da smirimo paranoje

- - - - - - - - - -



pa nećeš da prijaviš devojku koja ti se ne sviđa ako te startuje... ili tipa ako te samo startuje čak iako je neko vreme
ali ako tu krene nekakva igra to je problem
Ja cuda se zbunim u toj situaciji Hirika.
Da. A nekako se uvek potrefi da seksualni uznemiravaci nisu niciji tip, po pravilu to su neprivlacni muskarci.

- - - - - - - - - -



Nisam sigurna da sam razumela kraj posta?
Mozda i jesu neciji tip ali su fokusirani na drugaciji cilj a ne na onaj koji im je dostizan.

Ako je tebi neprivlacan tvojoj koleginici moze biti covek iz snova.
 
Muskarci koji vole da pogledaju upadljivo neku zensku osobu,ne moraju biti ni nasilnici ni bolesnici. To su uglavnom,nevaspitani necivilizovani muskarci.Oni koji napadaju
koji siluju (o ubijanju i da ne govorimo),trebalo bi po kratkom postupku,da budu osudjeni na najtezu kaznu.Postavlja se pitanje,zasto se Predlog Zakona o dozivotnoj
robiji,za one koji siluju ili jos gore ubiju zensku osobu,jos nije nasao u Parlamentu za usvajanje.Ono sto se meni ne svidja,sto je tim predlogom Zakona,predvidjena
najteza kazna,dozivotna robija,samo ako je u pitanju ubistvo maloletnice.Kakva je razlika,ubiti devojku od recimo 17 godina,u odnosu na ubistvo devojke od 19 godina.!?!
Zar je to "olaksavjuca" cinjenica,sto ubijena nije maloletnica.Ubistvo je ubistvo,i tu godine ubijene,ne bi trebalo da igraju nikakvu ulogu.!
 
Muskarci koji vole da pogledaju upadljivo neku zensku osobu,ne moraju biti ni nasilnici ni bolesnici. To su uglavnom,nevaspitani necivilizovani muskarci.Oni koji napadaju
koji siluju (o ubijanju i da ne govorimo),trebalo bi po kratkom postupku,da budu osudjeni na najtezu kaznu.Postaavlja se pitanje,zasto se Predlog Zakona o dozivotnoj
robiji,za one koji siluju ili jos gore ubiju zensku osobu,jos nije nasao u Parlamentu za usvajanje.Ono sto se meni ne svidja,sto je tim predlogom Zakona,predvidjena
najteza kazna,dozivotna robija,samo ako je u pitanju ubistvo maloletnice.Kakva je razlika,ubiti devojku od recimo 17 godina,u odnosu na ubistvo devojke od 19 godina.!?!
Zar je to "olaksavjuca" cinjenica,sto ubijena nije maloletnica.Ubistvo je ubistvo,i tu godine ubijene,ne bi trebalo da igraju nikakvu ulogu.!

e ja se ne pržim na kazne al početak mi je ok : )) al u smislu da pravosuđe tu nešto mulja

postoji tendencija da su žene "krive", ako gnjave, kokoške su... ako neko njih gnjavi mora da su to nekako izazvale itd

- - - - - - - - - -

pa i jesu i treba da im se osveti
???
 
Pa ako mu stavis to znanja da neces nista sa njim i on to zna a i dalje nastavlja napadno da se ponasa naravno da jeste uznemiravanje.


a ako ti se neko sviđa i priđe ti sa značajnim pogledom prema tebi(koje ti to vidiš u tom tom trenutku) , gleda te onako 'pohotno', skida te pogledom, između vas je proradila iskonska energija seksualnosti, hemija, onda ti on kaže : hoćeš li samnom, imam nešto važno da ti kažem ?

kako ćeš reagovati ?





-
 
a ako ti se neko sviđa i priđe ti sa značajnim pogledom prema tebi(koje ti to vidiš u tom tom trenutku) , gleda te onako 'pohotno', skida te pogledom, između vas je proradila iskonska energija seksualnosti, hemija, onda ti on kaže : hoćeš li samnom, imam nešto važno da ti kažem ?

kako ćeš reagovati ?





-

Smireno i reci cu zaista si privlacan muskarac i volela bih da budem sa tobom ali ako zelis samo seks sa mnom onda nema smisla nista zapocinjati.
 
Smireno i reci cu zaista si privlacan muskarac i volela bih da budem sa tobom ali ako zelis samo seks sa mnom onda nema smisla nista zapocinjati.


onda će ti on reći:

koliko je koraka do seksa, da li te privlačim kao muškarac ili ćemo da pijemo limunadu celo veče i da pričamo o našem prošlom životu
skladno sa našim budućim ?

znaš i sama da ako ti se sviđam, idemo u krevet, a ako nee....šta mi odgovaraš na koncu svega ?
 
Meni ne smeta kad me žene seksualno uznemiravaju. Ako mi se ne dopadaju pravim se mutav kao ne razumem, a ako mi se dopadaju sve zavisi, mogu da imaju i uspeha ako su nadahnute i originalne. :per:

Što se tiče muškog seksualnog uznemiravanja do sad sam imao sreće i nisam bio predmet muške požude.
Ako je i bilo kakvog, bilo je presuptilno i nisam primetio. :hahaha:
 
Muskarci koji vole da pogledaju upadljivo neku zensku osobu,ne moraju biti ni nasilnici ni bolesnici. To su uglavnom,nevaspitani necivilizovani muskarci.Oni koji napadaju
koji siluju (o ubijanju i da ne govorimo),trebalo bi po kratkom postupku,da budu osudjeni na najtezu kaznu.Postavlja se pitanje,zasto se Predlog Zakona o dozivotnoj
robiji,za one koji siluju ili jos gore ubiju zensku osobu,jos nije nasao u Parlamentu za usvajanje.Ono sto se meni ne svidja,sto je tim predlogom Zakona,predvidjena
najteza kazna,dozivotna robija,samo ako je u pitanju ubistvo maloletnice.Kakva je razlika,ubiti devojku od recimo 17 godina,u odnosu na ubistvo devojke od 19 godina.!?!
Zar je to "olaksavjuca" cinjenica,sto ubijena nije maloletnica.Ubistvo je ubistvo,i tu godine ubijene,ne bi trebalo da igraju nikakvu ulogu.!
Ubistvo treba da bude najmanje 40 godina i to iz nehata, sa namerom samo dozivotna.
Odsluzenje kazne treba da bude po grckom modelu, zatvorenici imaju krov nad glavom i sklonjeni su od populacije. Uz to sve sami placaju, od hrane do toalet papira.

@Tema:
Ko ce da voli nas skrndelje? :rida:
 
Te ruzne po zatvorima da vuku bukagije, a ovi lepi mogu i da sljapkaju po dupetu na ulici:cmok:

Pa to je poenta
kad neku gospojicu dasa odvede na veceru pa na k,aranje i vrati je kuci sa odranim kolenima onda je to lud provod
a kad se neki ubogi tip sto se vozi gradskim prevozom nasloni na njenu pozadinu onda je to seksualno uznemiravanje
Mislim stvarno:roll:

- - - - - - - - - -

Meni ne smeta kad me žene seksualno uznemiravaju. Ako mi se ne dopadaju pravim se mutav kao ne razumem, a ako mi se dopadaju sve zavisi, mogu da imaju i uspeha ako su nadahnute i originalne. :per:

Što se tiče muškog seksualnog uznemiravanja do sad sam imao sreće i nisam bio predmet muške požude.
Ako je i bilo kakvog, bilo je presuptilno i nisam primetio. :hahaha:
Kad bi ti se ja naslonila u gradskom prevozu onako bas tesno i disala ti za vrat
jel bi zvao sluzbeno lice da te brani od nasrtljivice:lol:
 
Pa to je poenta
kad neku gospojicu dasa odvede na veceru pa na k,aranje i vrati je kuci sa odranim kolenima onda je to lud provod
a kad se neki ubogi tip sto se vozi gradskim prevozom nasloni na njenu pozadinu onda je to seksualno uznemiravanje
Mislim stvarno:roll:



Svaka žena kojoj se naslanjaju na pozadinu u gradskom saobraćaju mora da razume da privlači muški rod, da bude zadovoljna sama sa sobom i da ćuti od sreće. One kojima se niko ne naslanja, te imaju razlog da se zabrinu, a ako treba i da se žale. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Kad bi ti se ja naslonila u gradskom prevozu onako bas tesno i disala ti za vrat
jel bi zvao sluzbeno lice da te brani od nasrtljivice:lol:



Koje bre službeno lice?? :eek:

Rešim ja to s ovi svoji deset prstiju. :cmok: :per::hahaha:
 
Pa eto I mi zene bi to mogle da resimo bez toliko drame
ako ne sa deset prstiju ono bar kolenom u ćuftice
žene su se toliko borile za emancipaciju a zapele su na nekim dahtačima gledačima i pipačima
ne mogu da shvatim u cemu je poenta te bespomocnosti

doduse nekim tipovima su fetis glupe zene ali ovo je stvarno previse
 
Pa eto I mi zene bi to mogle da resimo bez toliko drame
ako ne sa deset prstiju ono bar kolenom u ćuftice
žene su se toliko borile za emancipaciju a zapele su na nekim dahtačima gledačima i pipačima
ne mogu da shvatim u cemu je poenta te bespomocnosti

doduse nekim tipovima su fetis glupe zene ali ovo je stvarno previse



Ti si otišla u agresivnost, a ja sam mislio na kooperativnost. ;)


Inače, u pravu si. Najbolje rešenje je na licu mesta šamar ili kolence u jaja i vika i galama.
Sve kuknjave i priče posle je "prošo voz".
 

Back
Top