Seksualno uznemiravanje

Nemate vi pojma sta je seksualno uznemiravanje, kad vas uzjase napaljena lujka u nekom military fazonu koja je 2-3 puta tezha od vas dok vi bespomotjno lezhite na podu "svoje" sobe u izuzetno alkoholisanom stanju. I pocne da vas stezhe, davi, lizhe... dok je ja molim jbt. da se skine sa mene jer mi nije dobro.. i nemam snage da je pomerim .. srecom pa su ljudi upali na vreme i oterali tog bolesnog manijaka sa mene.
Ja sad zamisljam da je obrnuta situacija, pa to je zrelo bar za neki informativni razgovor .
 
Nemate vi pojma sta je seksualno uznemiravanje, kad vas uzjase napaljena lujka u nekom military fazonu koja je 2-3 puta tezha od vas dok vi bespomotjno lezhite na podu "svoje" sobe u izuzetno alkoholisanom stanju. I pocne da vas stezhe, davi, lizhe... dok je ja molim jbt. da se skine sa mene jer mi nije dobro.. i nemam snage da je pomerim .. srecom pa su ljudi upali na vreme i oterali tog bolesnog manijaka sa mene.
Ja sad zamisljam da je obrnuta situacija, pa to je zrelo bar za neki informativni razgovor .

Zao mi je zbog pokusaja silovanja
 
Seksualno uznemiravanje nije toliko do ovih opisanih radnji koliko do samog muskarca. Neki muskarci su zaista odbojni i neprivlacni i obican pogled je neprijatan.

nisu problem pokušaji, čak iako ti je neko "odvratan" nego sistematsko neprijatno manipulativno ponašanje, pričamo sad o muškarcima prema ženama
možda su oni čak i uvereni da ih muvaju
ko nema čvrste stavove je u problemu a danas nije problem nemati ih
obično su "ćurke" meta, a to je zapravo samo ženski princip, potreba za zaštitom, rešavanje nekih drugih problema itd
 
Zena je zeni vuk,pogotovo kad treba da deluje po partijskom nalogu :mrgreen:

pa ponekad je možda baš vuk
dobro da smirimo paranoje

- - - - - - - - - -

Pa da.
Nije isto kada te odmeri neki momak koji ti se dopada i neki koji nije tvoj tip.

Vazi isto i kada su obrnute uloge.

pa nećeš da prijaviš devojku koja ti se ne sviđa ako te startuje... ili tipa ako te samo startuje čak iako je neko vreme
ali ako tu krene nekakva igra to je problem
 
Pa da.
Nije isto kada te odmeri neki momak koji ti se dopada i neki koji nije tvoj tip.

Vazi isto i kada su obrnute uloge.

Da. A nekako se uvek potrefi da seksualni uznemiravaci nisu niciji tip, po pravilu to su neprivlacni muskarci.

- - - - - - - - - -

nisu problem pokušaji, čak iako ti je neko "odvratan" nego sistematsko neprijatno manipulativno ponašanje, pričamo sad o muškarcima prema ženama
možda su oni čak i uvereni da ih muvaju
ko nema čvrste stavove je u problemu a danas nije problem nemati ih
obično su "ćurke" meta, a to je zapravo samo ženski princip, potreba za zaštitom, rešavanje nekih drugih problema itd

Nisam sigurna da sam razumela kraj posta?
 
Da. A nekako se uvek potrefi da seksualni uznemiravaci nisu niciji tip, po pravilu to su neprivlacni muskarci.

ovo nije tačno
mada kako se uopšte meri privlačnost
ali i statistike o nasilju nad ženama govore da nema pravila

- - - - - - - - - -

Onah deo od "curke"

pa mislim da "ćurke" imaju problem jer im on nađe rupe i cima ih za te rupe... one traže neku vrstu zaštite od njega
e sad možda je svaka žena bar ponekad ćurka, a neke mislim da su se istrenirale da ne budu to nikad

ako je nekakav očigledan kontakt ona može lako da kaže svojima, on mi je uradio to i to, policiji
ako je nešto intimnije i nezgodno, a opet ne crno belo ona se sama cima dok može
tako nekako
ipak, nisam u NVO

to radi neko ko ima dobar osećaj za ljude ali nekako ne može da se stvarno upusti u odnos nego krene da cima
eto, samo mi bilo glupo što se šegači na temu "startovala me rugoba juju" ali neke vrste realnih situacija mislim da postoje
 
Poslednja izmena:
ovo nije tačno
mada kako se uopšte meri privlačnost
ali i statistike o nasilju nad ženama govore da nema pravila

- - - - - - - - - -



pa mislim da "ćurke" imaju problem jer im on nađe rupe i cima ih za te rupe... one traže neku vrstu zaštite od njega
e sad možda je svaka žena bar ponekad ćurka, a neke mislim da su se istrenirale da ne budu to nikad

Nekad je problem sto moras da budes u dobrim odnosima ako ste na poslu na primer, a dovoljno je da zna da si slobodna i da nema kome da se pozalis
 
Da. A nekako se uvek potrefi da seksualni uznemiravaci nisu niciji tip, po pravilu to su neprivlacni muskarci.

- - - - - - - - - -



Nisam sigurna da sam razumela kraj posta?

Gresis jako..secas se lika iz busa koji je zlostavljao devojcicu u bg nedavno..on vrh izgleda..onaj sto je silovao i ubio trogodisnju devojcicu isto ok izgleda
Da ti ne prepricavam crnu hroniku,uglavnom bolesnici i dileje sasvim normalno izgledaju,neki su zvanicno porodicni ljudi i tako..budi oprezna
 
Nekad je problem sto moras da budes u dobrim odnosima ako ste na poslu na primer, a dovoljno je da zna da si slobodna i da nema kome da se pozalis

možda, al dobar deo kolega se drži zajedno

- - - - - - - - - -

Gresis jako..secas se lika iz busa koji je zlostavljao devojcicu u bg nedavno..on vrh izgleda..onaj sto je silovao i ubio trogodisnju devojcicu isto ok izgleda
Da ti ne prepricavam crnu hroniku,uglavnom bolesnici i dileje sasvim normalno izgledaju,neki su zvanicno porodicni ljudi i tako..budi oprezna

dobro al neko mora da nahebe tu i tamo
ili ako te neko npr uvlači u neke priče pre vremena iako ti se dopada, tipa smatra da ste već stigli do nekakvih intima iako ti ne misliš tako, treba razmisliti
 

Back
Top