Kada ce zene poceti da gledaju bitne stvari kod muskaraca?

Ne znam sta bih ti rekla..ono sto vidim je meni pogubno
To sto go.vno upakujes u sareni,sjajni papir ne znaci da ono ne smrdi
Stvara se privid
Vidis,kao sto je njegova baba mozda bila izuzetak i danas postoje..
Ali mene brine koliki je pomak zaista

- - - - - - - - - -

Vidis kako stalno potezu pitanje novca...ne potezu ga bezveze,govore o odnosu moci..samo sto vise nije njiva,kuca,konj,nego racun u banci,sustina je ista
 
Pa dobro, istina, još smo mi svetlosnim godinama daleko, ali postoji pomak.
U odnosu na ono vreme, čini mi se dosta iako se slažem, da, još će vode proteći...

Ma sta je vama ljudi...ovo je Srbija...muce se mnogi nevezano za pol...a muskaraca nezavisnih koji nece da rade na pretek...zavise od mame i tate...ima ih koliko hoces...

- - - - - - - - - -

I ne dirajte mi pokojnu babu...:deda:

- - - - - - - - - -

I pusti mi neku muziku mala...nesto sto nikad nisam cuo

- - - - - - - - - -

Ne znam vise sta da slusam...:(
 
Ne znam sta bih ti rekla..ono sto vidim je meni pogubno
To sto go.vno upakujes u sareni,sjajni papir ne znaci da ono ne smrdi
Stvara se privid
Vidis,kao sto je njegova baba mozda bila izuzetak i danas postoje..
Ali mene brine koliki je pomak zaista

- - - - - - - - - -

Vidis kako stalno potezu pitanje novca...ne potezu ga bezveze,govore o odnosu moci..samo sto vise nije njiva,kuca,konj,nego racun u banci,sustina je ista

To je sve tačno, odlično si to napisala, ali mislim da je samim tim što žena može, makar teoretski da bude nezavisna i nastala panika i tolika sve-kuknjava kako je nemoguće pronaći dobru ženu, već su sve ovakve ili onakve, a obično nemoralne i nikakve.

Činjenica je da ipak postoji izbor, makar u nagoveštajima, makar tračak nade, :(

Pa se sada mora čovek dokazivati i nekim drugim kvalitetima, i očekivanja su veća.
Mada, ne znam koliko je uopšte relevantno pričati na tu temu u zemlji Srbiji gde se ne zna ko više nema, muškarci ili žene...

Što se mene tiče, ne zanima me ni tekući ni devizni račun ako se iza svega krije balvančina bez vrlina. Tako da im ta priča ne pije vodu baš, ali dobro dodje kao oklop iza kojeg se dobro sakriti da se ne vidi kolika je šupljina i u srcu i glavi.
 
Ma sta je vama ljudi...ovo je Srbija...muce se mnogi nevezano za pol...a muskaraca nezavisnih koji nece da rade na pretek...zavise od mame i tate...ima ih koliko hoces...

- - - - - - - - - -

I ne dirajte mi pokojnu babu...:deda:

- - - - - - - - - -

I pusti mi neku muziku mala...nesto sto nikad nisam cuo

- - - - - - - - - -

Ne znam vise sta da slusam...:(

Može ova? U skladu sa temom. :manikir:

 
Zene primarno imaju sve isti kriterijum a to je materijalni status muskarca. Fizicki izgled je sekundarna stvar, ovde u Srbiji su generalno zene drugacijeg mentalnog koda nego na Zapadu gde se ipak vise muskarac posmatra kroz druge faktore i bitni su partnerski odnosi.

Poenta je sto ne mogu bas sve naci solvente muskarce ali one koje su barem solidnog izgleda mogu to uciniti, mozda ne mogu naci ultra bogatog ako nisu neke lepotice ali nekoga solventnog mogu . Ostale koje su osrednjeg izgleda ili ruzne, moraju praviti kompromise.

One pre svega gledaju veoma povrsno i zato ce pre svega dati sansu muskarcu za koga procene da postoje snazne indicije da je bogat ma koliko glup i bahat bio nego nekome ko ostavlja utisak kulturnog i odmerenog.
Tako npr sada je trend da se narucuiju veoma skupa pica u lokalima i da se trosi par stotina evra tako sto ce se narucivati najskupocenija pica pa cak i u najskromnijim klubovima takav trend se namece. Zene dobro osmotre ko sta pije i na osnovu toga vec vrse selekciju jer im je to prva manifestna indicija da neko ima kes.

Generalno je takva situacija da muskarac mora da ima ozbiljne pare da bi bio sa nekim lepsim i kvalitetnijim devojkama a neretko imace i citav harem .
Na drugoj strani ukoliko nemas para vrlo los izbor ti ostaje, uglavnom skart.

Tako da danas necije materijalno bogatstvo ces najlakse proceniti ukoliko vidis sa kakvim devojkama izlazi. Tu jednostavno vlada ona izreka "koliko para, toliko i muzike"
 
Zene primarno imaju sve isti kriterijum a to je materijalni status muskarca. Fizicki izgled je sekundarna stvar, ovde u Srbiji su generalno zene drugacijeg mentalnog koda nego na Zapadu gde se ipak vise muskarac posmatra kroz druge faktore i bitni su partnerski odnosi.

Poenta je sto ne mogu bas sve naci solvente muskarce ali one koje su barem solidnog izgleda mogu to uciniti, mozda ne mogu naci ultra bogatog ako nisu neke lepotice ali nekoga solventnog mogu . Ostale koje su osrednjeg izgleda ili ruzne, moraju praviti kompromise.

One pre svega gledaju veoma povrsno i zato ce pre svega dati sansu muskarcu za koga procene da postoje snazne indicije da je bogat ma koliko glup i bahat bio nego nekome ko ostavlja utisak kulturnog i odmerenog.
Tako npr sada je trend da se narucuiju veoma skupa pica u lokalima i da se trosi par stotina evra tako sto ce se narucivati najskupocenija pica pa cak i u najskromnijim klubovima takav trend se namece. Zene dobro osmotre ko sta pije i na osnovu toga vec vrse selekciju jer im je to prva manifestna indicija da neko ima kes.

Generalno je takva situacija da muskarac mora da ima ozbiljne pare da bi bio sa nekim lepsim i kvalitetnijim devojkama a neretko imace i citav harem .
Na drugoj strani ukoliko nemas para vrlo los izbor ti ostaje, uglavnom skart.

Tako da danas necije materijalno bogatstvo ces najlakse proceniti ukoliko vidis sa kakvim devojkama izlazi. Tu jednostavno vlada ona izreka "koliko para, toliko i muzike"

Zavisi gde se kreces...u SubBeernom centru se svi olešimo, i niko se na kraju ne sjeća ni sta je pio...z:poz:
 
Dugo sam kao klinac razmisljao zasto zene imaju pogresne prioritete. Zasto se spanjdjaju sa debilima, sa muskarcima koji su intelektualno oskudni, zasto ne mogu da prepoznaju muskarca sa velikim kolicnikom inteligenvcije i zasto izbegavaju muskarce koji su nadprosecno inteligentni.

Medjutim nije mi trebalo mnogo vremena da skapiram da u stvari i te zene nisu bas sa zavidnom inteligencijom.

Posle toga sam poceo da razmisljam ok zasto prirodno genetski nije se razvio kod zena instinkt da uoce bar podzvesno ko je muskarac inteligentniji i da to bude kljucno i prioritetno u odabiru partnerta za nastavak vrste. Ali eto priroda je tu zakazala pa danas zene iskljucivo prioritetno biraju musklarce po fizickim izgledom a njihovo zdravstveno stanje je nebitno i njihov kolicnik inteligencije. Zato se nasledne bolesti ne mogu iskoreniti ili bar umanjiti i zato je broj inteligentnih ljudi jako mali na planeti.

Ja sam pravi dokaz ovoga gore sto tvrdim Zavrsio sam dva fakilteta u roku jos u vremenu kad su fakulteti bili pa minimum 10 puta tezi nego danas, proso mensin test inteligencije. Kao dete odrastao sam u jako siromasnoj porodici a sam organizovao svoj zivot i danas zaradjujem od 10 do 15 hiljada evra mesecno u Srbiji, i poso iz godine u godinu stalno se razvija a svi znamo kakvi su potencijali biznisa u Srbiji narocito izvan Beograda u juznoj Srbiji. I eto ja se nisam ozenio. Umesto da za ovakvog snalazljivog coveka i inteligentnog stoji citava povorka zena i da se malte ne biju za moju paznju one i kad se sastanem sa nekom ne prepoznaje ko sam i sta sam. Jedino sta gledaju to je izgled muskarca fizicki.

Jedna od najbitnijih stavki zena je visina muskarca i fizicka snaga u smislu da je kao medved glomazan i zadrigao. To je nekad u kamenom dobu mozda i bilo vazno kad je fizicka znaga i bila bitna da se valja neki ogroman kamen, da se nosi neki ogroman teret, da se brzo trci za nekom divljom zivotinjom, da se bori sa vukom ili medvedom ali danas je to toliko nebitno i toliko prevazidjeno da je smesno.

Zene danas vide ocima da je neko 2 metra a neko 170cm u visini ali ne mogu da vide nekog ko je "2 metra i 30 cm" u intelektualnoj visini kao sto sam ja u odnosu na prosek koji je "170cm" po inteligenciji.

Da li ce se u buducnosti to promeniti da konacno zene pocnu podsvesno da gledaju prave i bitne stvari kod muskarca za produzetak vrste a ne nebitne? Da li treba da prodju jos milion godina da se to u njihovim glavama promeni?

Evo nemam sad vremena da citam ovaj traktat kasnije ću
ali hocu ovo da ti kazem
kada sam ja shvatila da cu provesti zivot sa svojim partnerom
na pocetku veze smo se samo valjali po krevetu ali nije to poenta
poenta je da smo izmedju sexa Imali obroke ili smo hranili jedno drugo raznim slatkišima
naročito smo voleli da jedemo seven days kiflice koje imaju punjenje od vanile ili čokolade
on bi zagrizo kiflicu na početku gde je suvo i onda bi u moja usta ubacio onaj mekani i kremasti deo pun fila
Pomislila sam
bože kako je on dobar čovek i udala se za njega
Poenta je ako nisi shvatio da male I golim oko nevidljive stvari mnogo govore o tome kakva je neko osoba
i uopšte nije presudno da ima novčanik na koji može da stane da bi se osećao ko čovek

verujem sa si ti odraso o usvajajući neke sasvim leve vrednosti
jer u tvom koordinatnom sistemu funkcioniše samo uzimanje ali ne i davanje
ličiš na onog popa iz vica koji se udavio jer su mu rekla daj pope ruku :lol:
kad to naučiš nećeš više biti sam
biliv mi

- - - - - - - - - -

Evo ti i jedna lepa pesmica da slušaš dok čitaš recept
 
Dugo sam kao klinac razmisljao zasto zene imaju pogresne prioritete. Zasto se spanjdjaju sa debilima, sa muskarcima koji su intelektualno oskudni, zasto ne mogu da prepoznaju muskarca sa velikim kolicnikom inteligenvcije i zasto izbegavaju muskarce koji su nadprosecno inteligentni.

Medjutim nije mi trebalo mnogo vremena da skapiram da u stvari i te zene nisu bas sa zavidnom inteligencijom.

Posle toga sam poceo da razmisljam ok zasto prirodno genetski nije se razvio kod zena instinkt da uoce bar podzvesno ko je muskarac inteligentniji i da to bude kljucno i prioritetno u odabiru partnerta za nastavak vrste. Ali eto priroda je tu zakazala pa danas zene iskljucivo prioritetno biraju musklarce po fizickim izgledom a njihovo zdravstveno stanje je nebitno i njihov kolicnik inteligencije. Zato se nasledne bolesti ne mogu iskoreniti ili bar umanjiti i zato je broj inteligentnih ljudi jako mali na planeti.

Ja sam pravi dokaz ovoga gore sto tvrdim Zavrsio sam dva fakilteta u roku jos u vremenu kad su fakulteti bili pa minimum 10 puta tezi nego danas, proso mensin test inteligencije. Kao dete odrastao sam u jako siromasnoj porodici a sam organizovao svoj zivot i danas zaradjujem od 10 do 15 hiljada evra mesecno u Srbiji, i poso iz godine u godinu stalno se razvija a svi znamo kakvi su potencijali biznisa u Srbiji narocito izvan Beograda u juznoj Srbiji. I eto ja se nisam ozenio. Umesto da za ovakvog snalazljivog coveka i inteligentnog stoji citava povorka zena i da se malte ne biju za moju paznju one i kad se sastanem sa nekom ne prepoznaje ko sam i sta sam. Jedino sta gledaju to je izgled muskarca fizicki.

Jedna od najbitnijih stavki zena je visina muskarca i fizicka snaga u smislu da je kao medved glomazan i zadrigao. To je nekad u kamenom dobu mozda i bilo vazno kad je fizicka znaga i bila bitna da se valja neki ogroman kamen, da se nosi neki ogroman teret, da se brzo trci za nekom divljom zivotinjom, da se bori sa vukom ili medvedom ali danas je to toliko nebitno i toliko prevazidjeno da je smesno.

Zene danas vide ocima da je neko 2 metra a neko 170cm u visini ali ne mogu da vide nekog ko je "2 metra i 30 cm" u intelektualnoj visini kao sto sam ja u odnosu na prosek koji je "170cm" po inteligenciji.

Da li ce se u buducnosti to promeniti da konacno zene pocnu podsvesno da gledaju prave i bitne stvari kod muskarca za produzetak vrste a ne nebitne? Da li treba da prodju jos milion godina da se to u njihovim glavama promeni?

Teško ćeš Ti promeniti nick.
manje teoretiši, više radi
 
Dugo sam kao klinac razmisljao zasto zene imaju pogresne prioritete. Zasto se spanjdjaju sa debilima, sa muskarcima koji su intelektualno oskudni, zasto ne mogu da prepoznaju muskarca sa velikim kolicnikom inteligenvcije i zasto izbegavaju muskarce koji su nadprosecno inteligentni.

Medjutim nije mi trebalo mnogo vremena da skapiram da u stvari i te zene nisu bas sa zavidnom inteligencijom.

Posle toga sam poceo da razmisljam ok zasto prirodno genetski nije se razvio kod zena instinkt da uoce bar podzvesno ko je muskarac inteligentniji i da to bude kljucno i prioritetno u odabiru partnerta za nastavak vrste. Ali eto priroda je tu zakazala pa danas zene iskljucivo prioritetno biraju musklarce po fizickim izgledom a njihovo zdravstveno stanje je nebitno i njihov kolicnik inteligencije. Zato se nasledne bolesti ne mogu iskoreniti ili bar umanjiti i zato je broj inteligentnih ljudi jako mali na planeti.

Ja sam pravi dokaz ovoga gore sto tvrdim Zavrsio sam dva fakilteta u roku jos u vremenu kad su fakulteti bili pa minimum 10 puta tezi nego danas, proso mensin test inteligencije. Kao dete odrastao sam u jako siromasnoj porodici a sam organizovao svoj zivot i danas zaradjujem od 10 do 15 hiljada evra mesecno u Srbiji, i poso iz godine u godinu stalno se razvija a svi znamo kakvi su potencijali biznisa u Srbiji narocito izvan Beograda u juznoj Srbiji. I eto ja se nisam ozenio. Umesto da za ovakvog snalazljivog coveka i inteligentnog stoji citava povorka zena i da se malte ne biju za moju paznju one i kad se sastanem sa nekom ne prepoznaje ko sam i sta sam. Jedino sta gledaju to je izgled muskarca fizicki.

Jedna od najbitnijih stavki zena je visina muskarca i fizicka snaga u smislu da je kao medved glomazan i zadrigao. To je nekad u kamenom dobu mozda i bilo vazno kad je fizicka znaga i bila bitna da se valja neki ogroman kamen, da se nosi neki ogroman teret, da se brzo trci za nekom divljom zivotinjom, da se bori sa vukom ili medvedom ali danas je to toliko nebitno i toliko prevazidjeno da je smesno.

Zene danas vide ocima da je neko 2 metra a neko 170cm u visini ali ne mogu da vide nekog ko je "2 metra i 30 cm" u intelektualnoj visini kao sto sam ja u odnosu na prosek koji je "170cm" po inteligenciji.

Da li ce se u buducnosti to promeniti da konacno zene pocnu podsvesno da gledaju prave i bitne stvari kod muskarca za produzetak vrste a ne nebitne? Da li treba da prodju jos milion godina da se to u njihovim glavama promeni?

Imaš dva fakulteta a nepismen si?
Treba ti cestitati
 
Kako otice tema sve je gušća.

Neko pominje emocionalnu intelegenciju kao neki parametar, a onda se vraca na Balkan.

Nekako mi se ne uklapa emocionalno intelegentna zena i balvan koga izabere, pa trpi ili

jos uvek neko bira na Balkanu zenu za sina ili zavrce ruku emotivno intelegentnim zenama

da se udaju za prvog na listi?

Da mozda muskarci nisu skolovaniji, pa su zato nezavisni materijalno, a zene ugrozene?

Nekako, zamislim nepismenog kako hrani zenu i osmoro dece u paraleli sa prosecno skolovanijim zenama koje tesko izlaze na kraj same, pa moraju da se udaju iz materijalnih razloga.
 
Kakve veze imaju dva fakulteta i mensin test sa ljubavlju?

Emocionalna inteligencija nema veze sa logičkom. Džabe ti sve ako nemaš šlifa, ne čini te to bogom danim da žene padaju u nesvest kud tvoja noga kroči.
Džabe ti ako se prema ženama ponašaš kao balvan. :flert:
plus napisa da zaradjuje neke zesce pare,...ma da... bio bi sam...cisto sumnjam .
J. sta sve ljudi pisu,ne mogu da verujem.
 
plus napisa da zaradjuje neke zesce pare,...ma da... bio bi sam...cisto sumnjam .
J. sta sve ljudi pisu,ne mogu da verujem.

Gospodjice gospodjo pametna glavice da si procitala sve odgovore na temu ne bi tako pisala. To je vase prokletstvo zenske kratke pameti!!! Donosite zakljucke bez ikakvih cinjenica. Zato i mislite da neko ko je lep i sladak automatski je i dobar covek i sve naj naj. Idealizujete u vasoj bujnoj masti svakog ko je lepotanm a ko je ruzan automatski je i zao i los covek i budala. A ono u 90% slucajeva je bas obrnuto.
 
Kako otice tema sve je gušća.

Neko pominje emocionalnu intelegenciju kao neki parametar, a onda se vraca na Balkan.

Nekako mi se ne uklapa emocionalno intelegentna zena i balvan koga izabere, pa trpi ili

jos uvek neko bira na Balkanu zenu za sina ili zavrce ruku emotivno intelegentnim zenama

da se udaju za prvog na listi?

Da mozda muskarci nisu skolovaniji, pa su zato nezavisni materijalno, a zene ugrozene?

Nekako, zamislim nepismenog kako hrani zenu i osmoro dece u paraleli sa prosecno skolovanijim zenama koje tesko izlaze na kraj same, pa moraju da se udaju iz materijalnih razloga.

Kakve veze ima emocionalna inteligencija sa geografskim područjem na kom je neko rođen i tu živi? :flert:
Da li čovek bira gde će se roditi? Ne bira niko da li će biti Balkanac, ali bira ako je balvan.

Inače, na razvoj svakoga od nas utiče više faktora, a to su ne samo genetika, već i porodično vaspitanje i okolina u kojoj živimo, tj društvo. Mi smo inače, izuzetno traumatizovan narod, opterećen transgeneracijskom patnjom. ( pročitah sada ovo u NIN-u i shvatih pravu suštinu svih naših problema, u toj rečenici ).

Što ne znači da ne postoje ljudi koji ne podležu rigidnom uticaju Balkana i koji su iznad duboko ukorenjenih stavova koji ovde vladaju.

Pomešao si žabe i babe, tj dede.

Muškarci su uvek bili školovaniji od žena na ovim prostorima, sve do sada.

Žene su, od kamenog doba težile da imaju pored sebe baju koji će toljagom da odvali lovinu i koji ima komfornu pećinu, tako da se suštinski ništa ne menja, jer je normalno da žena, koja bi ( ukoliko to oboje žele ) treba da bude trudna rađa i brine o maloj deci neće maštati o tome da je taj odvede u straćaru sa tri kolena familije, već da pored sebe ima sposobnog i snalažljivog muškarca koji će biti u stanju da se uhvati u koštac sa surovim svetom u kome živimo. A u zemlji u kojoj se katastrofalno živi, to je još izraženije, jer nam je kompletno društvo i sistem vrednosti, načisto devastiran.

Možda to deluje kao pošast modernog doba, ali nije, takav je sistem vladao oduvek medju polovima.
Problem je što su žene kroz emancipaciju, podigle lestvicu svojih očekivanja, koju mnogi muškarci ne mogu da preskoče. I očekuju i žele kompletnog i kvalitetnog čoveka.

E sada, zamisli uspešnu, ostvarenu, obrazovanu ženu, kakva su njena očekivanja ako još i ona sama dobro zarađuje?

Verujem ja da to nije lako za prihvatiti, frustrira, razumem...
 
Poslednja izmena:
Gospodjice gospodjo pametna glavice da si procitala sve odgovore na temu ne bi tako pisala. To je vase prokletstvo zenske kratke pameti!!! Donosite zakljucke bez ikakvih cinjenica. Zato i mislite da neko ko je lep i sladak automatski je i dobar covek i sve naj naj. Idealizujete u vasoj bujnoj masti svakog ko je lepotanm a ko je ruzan automatski je i zao i los covek i budala. A ono u 90% slucajeva je bas obrnuto.

Kada toliko dobro zaradjuješ, zašto se ne središ, ako već misliš da je izgled presudan?

To što ti veruješ da zbog statusa treba da dobiješ premiju je samo u tvojoj glavi. A sve i da je tako, šta ćeš posle, šta ćeš joj pružiti, dve diplome okačene na zid i stalne ucene i nabijanje na nos svog računa i svoje plate kada nemaš ni šarma, ni stila ni duha u sebi, pri tome kažeš da loše izgledaš. Pa poradi na sebi ako si već svestan toga umesto što krivicu bacaš na ženski pol.
 
[
0]................već da pored sebe ima sposobnog i snalažljivog muškarca koji će biti u stanju da se uhvati u koštac sa surovim svetom u kome živimo...................

I kakve veze sad ti meni reci u danasnjici ima veze to sto je neko visok i zadrigo i masivan je kao medved i samo takve vidite kao muskarce a oni koji su nizi rastom koji su mrsavi njih i ne gledate kao muskarce a upravo ti mali i sitni su sa mozgom i snalazljivi. Reci ti meni osim po koji politicar i sportista ko je tajkun i jak biznismen a da ima visinu vecu od 180cm??? Nema takvog.

A politicari, sportisti i ostali takvi su ne mozgom dosli do te pozicije bas kao i pevaci i glumci. politicari su tu gde jesu iako su budale jer ih guraju drugi a sportisti su tu gde jesu zato sto imaju fizicki talenat a ne mozga a pevaci i gl;umci su tu jer imaju dobar talenat i glas i za pevanje ili za glumu a to opet nema veze sa inteligencijom i mozgom.



Kada toliko dobro zaradjuješ, zašto se ne središ, ako već misliš da je izgled presudan?

To što ti veruješ da zbog statusa treba da dobiješ premiju je samo u tvojoj glavi. A sve i da je tako, šta ćeš posle, šta ćeš joj pružiti, dve diplome okačene na zid i stalne ucene i nabijanje na nos svog računa i svoje plate kada nemaš ni šarma, ni stila ni duha u sebi, pri tome kažeš da loše izgledaš. Pa poradi na sebi ako si već svestan toga umesto što krivicu bacaš na ženski pol.

Epa da si procitala moje odgovore znalabi da ja kad upoznajem devojku ne isticem zapravo krijem moj materjalni status jer ne zelim da ona bude samnom zbog mog bogatstva vec zelim da bude samnom zbog toga sto mene voli. Kapiras sad? Sta ti mislis da sam ja budala da ozenim neku koja ce biti samnom zbog mojih para i da se gadi od mene i da me mrzi pa da me vara na svakom koraku.
 
Kada toliko dobro zaradjuješ, zašto se ne središ, ako već misliš da je izgled presudan?

To što ti veruješ da zbog statusa treba da dobiješ premiju je samo u tvojoj glavi. A sve i da je tako, šta ćeš posle, šta ćeš joj pružiti, dve diplome okačene na zid i stalne ucene i nabijanje na nos svog računa i svoje plate kada nemaš ni šarma, ni stila ni duha u sebi, pri tome kažeš da loše izgledaš. Pa poradi na sebi ako si već svestan toga umesto što krivicu bacaš na ženski pol.

Pa to,da je dr.ka po vasceli dan
 
Jer ti veruješ u to da pamet, obrazovanje, šarm, stil ne idu uz lep izgled?
Ili, da fizički lepi dopadljivi ljudi ne mogu biti i lepi duhom? :mrgreen:

Da li si kada čitao Dučića? Začudio bi se onda, njegovom teorijom...

Što se mene tiče, ja nisam baš oduševljena ljudima koji ne brinu o sebi i ne drže do sebe :) , u svakom mogućem smislu. Telo treba negovati isto koliko i intelekt i duh.
Bolje kreni na neki trening, idi u teretanu, vežaj, sredi se malo, poradi na šarmu, stilu, svojim kvalitetima, svom samopouzdanju, pre nego što napadneš žene da su krive što u tebi ne vide ama baš ništa.

- - - - - - - - - -

Pa to,da je dr.ka po vasceli dan

Pa tačno bi tako i bilo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top