Kada ce zene poceti da gledaju bitne stvari kod muskaraca?

završio 2 fakulteta, a piše će mo..
znači nije do piše, do mozga je..

A sta ti nisi razumela sta sam napisao? Ako si razumela koga briga za gramatiku, u stvari briga ljude koji su zadrti i koji se prave vazni i misle da su popili svo znanje ovog sveta i da su najpametniji. Znaci ti si isfrustrirana osoba koja je nezadovoljna svojim zivotom jer mislis da si mnogo pametna i mislis da nemas dovoljnio satisfakcije za tvoju genijalnost u drustvu pa stalno kritikujes i omalovazavas druge ljude i na taj nacin ih stalno ismejavas, vredjas i uzivas u tome. To govori o tebi mnogo. Govori da si zla i pogana osoba.
 
Poslednja izmena:
ja se savršeno dobro izražavam i uz poštovanje gramatičkih pravila.. a to što pišeš će mo umesto ćemo nije sloboda izražavanja, već nepismenost.. jednako strašno kao neznam, mešanje jel' i jer, dali i slične stvari..
nije to da kao da napišeš ko(bez apostrofa) umesto kao, jer to bi bilo piši kao što govoriš.. jer razmisli samo da li govoriš će mo ili ćemo..
znači ti se samo trudiš da zvučiš pametno, a ustvari si šupalj.. i to je tvoj glavni problem.. ni visina, ni veličina, ni lepota.. samo mozak..
 
Dezurna gundjala" jesu drustvo za izbegavanje. U svemu trebas gledati ono pozitivno i da pohvalis nekoga samo da ga oraspolozis.

Od cele pozitivne priče ili situacije ti ces uvek pronaci jedan nedostatak i uhvatices se za njega kao "pijan plota". Ti ces uvek coveka koji je pogresio obasipati uvredama i prigovaranjem i sto je najgore jos ces uzivati u tome.

Strucnjaci imaju objasnjenje za to, a ono seze daleko u detinjstvo.

„Ljudi koji su tokom detinjstva cesto okrivljavani, pogotovo nepravedno, ne mogu podneti da su krivi. Oni navlace masku apsolutno ispravnih. Postaju usmereni na tudje propuste, kritikuju, trijumfuju nad tudjim greskama i ne mogu prihvatiti nijednu svoju. Gledajući lose u drugima, sami sebi izgledaju bolji nego sto su ih smatrali njihovi autoriteti“
 
Dugo sam kao klinac razmisljao zasto zene imaju pogresne prioritete. Zasto se spanjdjaju sa debilima, sa muskarcima koji su intelektualno oskudni, zasto ne mogu da prepoznaju muskarca sa velikim kolicnikom inteligenvcije i zasto izbegavaju muskarce koji su nadprosecno inteligentni.

Medjutim nije mi trebalo mnogo vremena da skapiram da u stvari i te zene nisu bas sa zavidnom inteligencijom.

Posle toga sam poceo da razmisljam ok zasto prirodno genetski nije se razvio kod zena instinkt da uoce bar podzvesno ko je muskarac inteligentniji i da to bude kljucno i prioritetno u odabiru partnerta za nastavak vrste. Ali eto priroda je tu zakazala pa danas zene iskljucivo prioritetno biraju musklarce po fizickim izgledom a njihovo zdravstveno stanje je nebitno i njihov kolicnik inteligencije. Zato se nasledne bolesti ne mogu iskoreniti ili bar umanjiti i zato je broj inteligentnih ljudi jako mali na planeti.

Ja sam pravi dokaz ovoga gore sto tvrdim Zavrsio sam dva fakilteta u roku jos u vremenu kad su fakulteti bili pa minimum 10 puta tezi nego danas, proso mensin test inteligencije. Kao dete odrastao sam u jako siromasnoj porodici a sam organizovao svoj zivot i danas zaradjujem od 10 do 15 hiljada evra mesecno u Srbiji, i poso iz godine u godinu stalno se razvija a svi znamo kakvi su potencijali biznisa u Srbiji narocito izvan Beograda u juznoj Srbiji. I eto ja se nisam ozenio. Umesto da za ovakvog snalazljivog coveka i inteligentnog stoji citava povorka zena i da se malte ne biju za moju paznju one i kad se sastanem sa nekom ne prepoznaje ko sam i sta sam. Jedino sta gledaju to je izgled muskarca fizicki.

Jedna od najbitnijih stavki zena je visina muskarca i fizicka snaga u smislu da je kao medved glomazan i zadrigao. To je nekad u kamenom dobu mozda i bilo vazno kad je fizicka znaga i bila bitna da se valja neki ogroman kamen, da se nosi neki ogroman teret, da se brzo trci za nekom divljom zivotinjom, da se bori sa vukom ili medvedom ali danas je to toliko nebitno i toliko prevazidjeno da je smesno.

Zene danas vide ocima da je neko 2 metra a neko 170cm u visini ali ne mogu da vide nekog ko je "2 metra i 30 cm" u intelektualnoj visini kao sto sam ja u odnosu na prosek koji je "170cm" po inteligenciji.

Da li ce se u buducnosti to promeniti da konacno zene pocnu podsvesno da gledaju prave i bitne stvari kod muskarca za produzetak vrste a ne nebitne? Da li treba da prodju jos milion godina da se to u njihovim glavama promeni?

to što ti nabrajaš danas nije nešto na ceni...danas je bitno da on ženi pruži "sigurnost"...ako je mali veliki debeo mršav obrazovan neobrazovan, većini je nebitno
džabe mu diplome, lepota, kurrci palci ako nije sposoban da "obezbedi Sigurnost"
 

Back
Top