On voli i nju

Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?


Ostavi ga
Tako bih ja...zato sto ne moze i jedno i drugo,odnosno i jedna i druga....ili ja ili ona i to je to...koliko god da ga volis odluka je na tebi,ko ti garantuje da nece sutra da zavoli trecu,a kad volis nekog onda oces da budes sa njim,pa mozda tu neku zavoli vise i ostavi on tebe...ja to ne bih cekala...uvek moze da se nadje i lepsa od tebe,realno,i bolja i sve,ne mislim samo na tebe,nego na sve generalno...tako da ti niko ne garantuje da te on voli 100 % a i da te voli pitanje je do kada ce
 
Pokušavam da zamislim takvu situaciju, u kojoj mi partner govori nešto tako.

Mislim da bih ga gurnula sa trećeg sprata dok trese mrvice od ručka.

Koja iskrenost , o kakvoj njegovoj iskrenosti pričaš? Rekao ti je to samo zato što si ti takva, mlaka, osoba bez samopoštovanja i zna da ćeš progutati svaku njegovu budalaštinu.
 
Pokušavam da zamislim takvu situaciju, u kojoj mi partner govori nešto tako.

Mislim da bih ga gurnula sa trećeg sprata dok trese mrvice od ručka.

Koja iskrenost , o kakvoj njegovoj iskrenosti pričaš? Rekao ti je to samo zato što si ti takva, mlaka, osoba bez samopoštovanja i zna da ćeš progutati svaku njegovu budalaštinu.

E to da,da mi dodje i da mi kaze znas ja volim i drugu...odmah bih ga oterala u tri lepe pa koliko god da ga volim,neka ide i neka voli tu drugu
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

Zavoli i ti nju. ;)
Idealno je da i ona tebe zavoli. Onda ste složna zajednica.
U tu zajednicu možete primati i nove članove.
 
Znaci time sto si iskren mozes da radis sta god hoces?
Ajde da zanemarimo univerzalno dobro i lose,da svako za sebe odluci sta mu je ok?Valjda znas sta ti je ok..ljudima koji znaju da im je nesto ok ne treba tudje misljenje..cim se covek pita,to mu je valjda dovoljan pokazatelj..samo sto mi to zanemarimo zbog ovog ili onog i pokusamo da ucutkamo sopstvo.
Ima ljudi koji zive na nacin koji si opisala,i znas kako,zabole ih da pitaju nekog da li je to u redu.
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?



Ćuti, voli ga, teraj dalje i uživaj dok traje. Ostavi ove "ponosne" i njihove savete, takvog čoveka možda više nikad nećeš naći u životu. :zcool:


PS
Bar znaš na čemu si. Za razliku od, da slobodno procenjujući bubnem, 40 % žena na svetu. :)
 
Andjela 1111 - Andjela,da li si uopste svesna,koliko je tvoj mladic dobar,posten i iskren muskarac.To sto ti je priznao,da voli tebe i jos jednu,to je divna iskrenost.
Svojom izjavom,da vas obe voli do neba,i da ne moze ni bez jedne ni bez druge,pokazuje koliko je njegovo srce siroko,koliko on u sbei ima ljubavi,za dve zene
podjednako.Vidim da i ti volis njega,i to je zaista lepo i dirljivo.Nemoj da kvaris vasu ljubav,nekom glupom ljubomorom.On je sposoban musklarac,koji moze da pruzi
svoju ogromnu ljubav,vama obema,cime dokazuje ne samo svoje postenje u ljubavi,vec i da je on zdrav potentan muskarac,koji na vasu srecu,moze da svojom kako
velikom ljubavlju,tako i svojom fizickom snagom,zadovoljava i jednu i drugu.Budi srecna,sto si u ovom ludom vremenu,srela pravog, jakog moralno kao stena
muskarca.U:zgrudvanje::zimag:zivaj i...srecno!
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

naravno da te ne voli. Ja kad sam voleo bukvalno nisam video ni jednu drugu. to sto je pazljiv, takvi su gotovo svi. Ali dobro ako si zasla u 30 vreme je da radjas decu i nema puno izbora sto se tice partnera

- - - - - - - - - -

Ma bitno mi je da je on iskren prema meni. Drago mi je da mi je rekao,a ne radio nesto,jer bi me tako vise povredio,da je lagao i radio iza mojih ledja. Zato sam zbunjena i neznam sta raditi
stupid . decko je igrac. ljubav trazi odricanje, tj povezivanje samo sa jednim partnerom.

- - - - - - - - - -

Ćuti, voli ga, teraj dalje i uživaj dok traje. Ostavi ove "ponosne" i njihove savete, takvog čoveka možda više nikad nećeš naći u životu. :zcool:


PS
Bar znaš na čemu si. Za razliku od, da slobodno procenjujući bubnem, 40 % žena na svetu. :)

glupost je da trosi svoju mladost i energiju na coveka sa kojim nema buducnost.
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

pa ko ti brani da volish josh nekog
 

Back
Top