On voli i nju

Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

Udaj se za njega.
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

Ја би` га затукла на спавању.
:kafa:
 
Ljubav je u vezi najbitnija ali obostrana, svaka ti čast što si prihvatila da voli još jednu pored tebe. Postoji ali nisam siguran koji je stručan naziv za ljude koji su zajedno sa dvoje ili više ljudi.
 
Zove se poligamija,ako je zajednica sa vise njih i zatvorenog je tipa. A poliamorija ako je otvorenijeg tipa,ne zatvaraju odnos samo na njima.
Pa neznam,jednostavno je to covek kojeg volim i mnooogo je dobar. Voli me,ne zeli da me pusti, a zavoleo je i nju.
Danas se svi varaju i zive u lazi, rastaju,nastao je ceo haos. Ne bih podnela da me vara i laze,da svrlja sa svima i da je los prema meni. Ja znam sta on oseca, znam kakav je i da zeli da me usreci,iskrenost i poverenje je najvaznije. Zelim da sacuvam svoju ljubav. Da ostavim coveka kog volim i koji me voli,nemogu. Ako moze da nas voli obe,ja nezelim nigde od njega. To je covek sa kojim zelim biti i zelim to i ovako. Neznam, mozda nisam normalna sto prihvatam to,mozda me smatrate budalom, ali mislim da je ispravnije nego vecina danasnjih veza i brakova.
 
Zove se poligamija,ako je zajednica sa vise njih i zatvorenog je tipa. A poliamorija ako je otvorenijeg tipa,ne zatvaraju odnos samo na njima.
Pa neznam,jednostavno je to covek kojeg volim i mnooogo je dobar. Voli me,ne zeli da me pusti, a zavoleo je i nju.
Danas se svi varaju i zive u lazi, rastaju,nastao je ceo haos. Ne bih podnela da me vara i laze,da svrlja sa svima i da je los prema meni. Ja znam sta on oseca, znam kakav je i da zeli da me usreci,iskrenost i poverenje je najvaznije. Zelim da sacuvam svoju ljubav. Da ostavim coveka kog volim i koji me voli,nemogu. Ako moze da nas voli obe,ja nezelim nigde od njega. To je covek sa kojim zelim biti i zelim to i ovako. Neznam, mozda nisam normalna sto prihvatam to,mozda me smatrate budalom, ali mislim da je ispravnije nego vecina danasnjih veza i brakova.

a u kom si ti životnom stanju, studiraš, radiš, jel imaš manje ili više od 30, jel se cimaš s roditeljima
po meni veza vam je mrtva jer to nije što si htela al i dalje imate kontakt
 
Zove se poligamija,ako je zajednica sa vise njih i zatvorenog je tipa. A poliamorija ako je otvorenijeg tipa,ne zatvaraju odnos samo na njima.
Pa neznam,jednostavno je to covek kojeg volim i mnooogo je dobar. Voli me,ne zeli da me pusti, a zavoleo je i nju.
Danas se svi varaju i zive u lazi, rastaju,nastao je ceo haos. Ne bih podnela da me vara i laze,da svrlja sa svima i da je los prema meni. Ja znam sta on oseca, znam kakav je i da zeli da me usreci,iskrenost i poverenje je najvaznije. Zelim da sacuvam svoju ljubav. Da ostavim coveka kog volim i koji me voli,nemogu. Ako moze da nas voli obe,ja nezelim nigde od njega. To je covek sa kojim zelim biti i zelim to i ovako. Neznam, mozda nisam normalna sto prihvatam to,mozda me smatrate budalom, ali mislim da je ispravnije nego vecina danasnjih veza i brakova.

Kako se osećaš kada znaš da on upravo vodi ljubav s njom?
Da imam devojku koja mi to dopušta, smatrao bih je retardom.
 
Super je ako nisi ljubomorna i posesivna. Samo sto to nije odlika tvoje zrelosti. Ti se samo podsvesno plasis da te on ne ostavi. I ubedjuje te u tu pricu. A to nije u redu sa njegove strane. To nije fer, ne pricas sa njim o svojim najdubljim osecanjima.
 
Super je ako nisi ljubomorna i posesivna. Samo sto to nije odlika tvoje zrelosti. Ti se samo podsvesno plasis da te on ne ostavi. I ubedjuje te u tu pricu. A to nije u redu sa njegove strane. To nije fer, ne pricas sa njim o svojim najdubljim osecanjima.

totalno sve tvoje devojke pričaju s tobom o najdubljim osećanjima :confused: čak iako to rade imaju nešto od toga
mislim postoje duhovnici s razlogom
(terapeuti???= malo se već gubim)

drugarice... forum itd
 
Nije te taj zavoleo. Niti si ti svesna te tezine, sta znaci voleti, nekoga zavoleti, sta to podrazumeva. Igras se samo recima. Izgradi prvo licnost. Idi putem kojim se teze ide.

- - - - - - - - - -

totalno sve tvoje devojke pričaju s tobom o najdubljim osećanjima :confused: čak iako to rade imaju nešto od toga
mislim postoje duhovnici s razlogom
(terapeuti???= malo se već gubim)

drugarice... forum itd

Uvek, jedino tako opstajem. To me ispunjava do srzi. :)
 
Ma ne mogu da iznesem sve pojedinosti naseg zivota i nas kao licnosti. Ja jako dobro znam sta znaci voleti. Bezuslovna ljubav,prava ljubav. Bez svakoga u zivotu mozes ziveti,niko nije vazduh, ali ako ne zelis bez njega,onda je ljubav tu.Nisam ja ni mala,ni neozbiljna. On nece bez mene,ja necu bez njega,a voli i nju. Nisam kratko sa njim i mi zivimo zajedno. Znam ja dobro i sta je on,i sta sam ja i sta zelimo. On bi sve uradio za mene kao i obrnuto,mi jedno drugo cinimo srecnim i ne zelimo se razdvojiti. A ovo se desilo slucajno i on je jako patio sto oseca tako nesto. Pricamo mi apsolutno o svemu,gledamo na zivot realno,bez lazi, otvoreni smo u svemu,spremni na sve.
 

Back
Top