On voli i nju

Dok ti je dobar budi s njim, ako prestane da bude dobar prvo po prstima, ako neće da se popravi šut u dupe. Isto ko i da ne postoji neko drugi. Da su mi vaši problemi da se odmorim, sve i da nisu stvarni.
 
Nisam bivsa. Imamo sve,i strastven seks i vodjenje ljubavi,sve. Ja sam deo njega,on je deo mene. Toliko sam sigurna u njega. Meni je glupo i reci na sta ja pomisljam da ne ispadnem jadna,ali meni je lepo sa njim. Da bude sa obe????

- - - - - - - - - -

Zasto nema zena ovde da kazu nesto

a ne to ne moze zajedno pogubila sise,bivsa si and you know it
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

EEeeeeeee,pa moraš pustiti čoveka ako je kapacitet.Evo i ja sam tako uvek u više njih zaljubljen.Čak i na forumu sam zaljubljen u Adastru i Nastju,mada ih nikad nisam ni video,a slagao sam da jesam,ali to nije nibitno,bitno je da sam ja zaljubljen,kapito dječače?Ustvari,znam samo da je A crvena,to sam video
Tako i ti tog tvog pastuva moraš pustiti malo da on skapira kako šta,pa ako valjaš,on će siguran sam tebe odabrati,a ako ne,onda Džordžika ti negine.Hva-la:)))

- - - - - - - - - -

bolje forum...ovo nije pogodno tlo za trolove

Ajde ti pusti devojku da ona piše šta hoće.Idi ako ti nije dobro,triperu
 
Ako je tebi lepo i njemu lepo, pusti prevarante i zene, uzivaj dok mozes.....

nece dugo trajati....naici ce treca sa uslovom da raskine sa obe i decko nece imati izbora....

ali ako ga volis onda ti je njegova sreca najvaznija....moras da ga pustis, pa ako se vrati mozda je tvoj...
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

Sta da radis? Pravo pitanje je sta da ne radis..
Minimum 6 mjeseci stroge seksualne apsinencije...nema tog coeka na svetu, koji redovno svrsava a da moze da ostane veran...takav se jos nije rodio i hodio ovom Zemljom...davala si mu puno picce, samim tim mu je dopaminski sistem prilicno ostecen...
 

Back
Top