On voli i nju

Jel moguce da mu je stvarno stalo do obe?Ljubav nemoze nestati valjda. Ja mu verujem,jer se on stvarno trudi oko mene i lepo nam je. Vidim da mu nije lako i da se pati jer ima osecaje prema obe.

Ne pati se on, samo se pretvara.
Njemu je lepo. Razmišljaj o tome kako je njemu lepo, pa će i tebi biti lepo. Onda će i on biti rasterećen, neće morati da se pretvara da mu je neprijatno. Ne maltretiraj čoveka.
 
Stvar je u tome sto vidim da su mu osecanja previse snazna prema obe i da nije sala. Vidim da nije srecan sto mu se to desava i sto zeli obe. Zelim da bude srecan. Ovo me jako zbunjuje jer nam je predivno zajedno.U ovom ludom svetu niko me nije pazio i voleo kao on,posebno je,usrecuje me. Ne znam sta raditi,ne mozes srcu zapovedati. Da li on treba biti sa obe? Nemojte me osuditi sto to kazem,ali stvarno ne znam sta cu sa ovim.
 
Stvar je u tome sto vidim da su mu osecanja previse snazna prema obe i da nije sala. Vidim da nije srecan sto mu se to desava i sto zeli obe. Zelim da bude srecan. Ovo me jako zbunjuje jer nam je predivno zajedno.U ovom ludom svetu niko me nije pazio i voleo kao on,posebno je,usrecuje me. Ne znam sta raditi,ne mozes srcu zapovedati. Da li on treba biti sa obe? Nemojte me osuditi sto to kazem,ali stvarno ne znam sta cu sa ovim.

Pa iskuliraj malo i cekaj dalji razvoj dogadjaja...sta drugo reci.
 
Proslo je vec neko vreme. Zelim da on bude srecan,a ovako vidim da se muci. Ja sam toliko srecna i sigurna pored njega,da mi to sto je on zavoleo jos nekoga,nije toliko strasno,meni nista ne oduzima.Vidim da zeli obe i da sam sebe kaznjava zbog toga. Sve ovo je dosta ozbiljno. Da li je nenormalno da mu dopustim da bude sa obe?nezelim ispasti luda,ali mislim da bih i to mogla za njega
 
To sto ti nemas osecaje,to je tvoj problem. Postoje ljudi koji su previse osecajni i drugaciji od tebe. Niko od tebe netrazi da citas ovo ili ostavljas neke komentare.
kao tvoj bivsi:cry:

- - - - - - - - - -

To tako krene jedno po jedno da se voli, na kraju će vas 5, 6 da živi u haremu kao jedna velika hepi femili.. :kolac:
ili mu zafali kesa za drugu pa ovu pusti u promet,hm
 
Zasto mislite da neko nije iskren u tome da voli dve osobe? Zasto ne bi mogao voleti vise ljudi kada su svi razliciti. On pokazuje ljubav prema meni.Jesam li ja luda sto verujem i osecam da me on voli, ne pusta me, i sto bih mogla i tako, da pustim da bude sa obe?
 
Zasto mislite da neko nije iskren u tome da voli dve osobe? Zasto ne bi mogao voleti vise ljudi kada su svi razliciti. On pokazuje ljubav prema meni.Jesam li ja luda sto verujem i osecam da me on voli, ne pusta me, i sto bih mogla i tako, da pustim da bude sa obe?

da dan nema 24h još bi tu bilo simpatija ovak ne možete da postignete

to je neki sulejman
 
Poslednja izmena:
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

Samo se volite, samo rejv, samo turbo, nesto novo, nesto divlje, pravite haos.:heart:
 
Moj partner voli jos jednu osobu. Ja njega mnogo volim i srecna sam pored njega. On je dobar prema meni,pruza mi ljubav,pazljiv je,brizan,brine o meni,osecam se voljeno i srecno uz njega. Voli jos jednu osobu,priznao mi je to. Iskreni smo jedno prema drugom. Desilo se. On nemoze bez mene kao ni ja bez njega. Njegov odnos prema meni se nije promenio. Meni je tesko prihvatiti da mu je stalo do dve osobe,ali vidim da je iskren. On je siguran u to da voli obe,nemoze ni bez jedne. Tesko je. Sta da radim?

z:shock:
Priznao?
Orden da mu daš!!!

A za vas dve...tj da vi njemu ovo otpevate:
 

Back
Top