Predsedniče, ako vam je ispod časti da im izađete na duel, zašto ih uzimate u usta?
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Predsedniče, ako vam je ispod časti da im izađete na duel, zašto ih uzimate u usta?

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    913

Thumbs up Predsedniče, ako vam je ispod časti da im izađete na duel, zašto ih uzimate u usta?

https://vesti.istinomer.rs/vesti/2019/01/10/predsednice-ako-vam-je-ispod-casti-da-im-izadete-na-duel-zasto-ih-onda-uzimate-u-usta/

Predsedniče, ako vam je ispod časti da im izađete na duel, zašto ih onda uzimate u usta?

10.01.2019

Novinarka Olja Bećković kaže da je “pitanje svih pitanja: Ko ima pravo na pet minuta na Javnom servisu!?”.

“Problem jeste ogroman, ali to nikom ne daje za pravo da zabija glavu u pesak. I Pitagori su trebale godine da dođe do svoje teoreme, ni do jednog velikog otkrića se ne dolazi preko noći, ali mora od nekud da se počne. Ko je taj koji bi imao prava da razgovara sa Predsednikom? Ko su ti s kojima bi on mogao da se suoči a da time ne bude poremećena ravnoteža u kosmosu? Kojim bi se kriterijumima mogli poslužiti u potrazi za odgovorom na to pitanje, o šapni nam, veliki Milutine Milankoviću! Postoji škola mišljenja prema kojoj su kriterijumi vrlo prosti: ONAJ KOJI PRETENDUJE DA RAZGOVARA SA PREDSEDNIKOM ILI PREDSTAVNICIMA VLASTI DUŽAN JE DA SE PRETHODNO KVALIFIKUJE ULASKOM U PARLAMENT. To zvuči prosto, nevolja je što u praksi deluje i malo prostački. Jer: Ako vanparlamentarne stranke ne ispunjavaju uslov za pet minuta u vestima na Javnom servisu kako onda ispunjavaju uslov da se 500 minuta dnevno komentarišu njihove izjave i dela? Ako je Predsedniku ispod časti da izađe na duel sa nekim predsednikom vanparlamentarne stranke, zar ne bi bilo časno da ih onda ne uzima u usta u njihovom odsustvu? Ako ni po čemu nisu bitni da bi im bilo dozvoljeno da ih javnost čuje, zašto je onda bitno da se Predsednik u svojim obraćanjima građanima i deci izjašnjava o njihovim nebitnim rečima? Usuđujem se da ponudim predlog koji bi, ako ništa drugo, za početak uneo malo otmenosti u naš politički prostor. Ostanite pri tome da vanparlamentarne stranke nemaju pravo da gostuju u emisijama na Javnom servisu i na televizijama sa nacionalnom frekvencijom. Ali onda po istom kriterijumu nemojte ni vi da ih pominjete u svojim nastupima. Osim što bi to bilo otmeno, bilo bi i prilično fer. Razume se da to nije nikakvo konačno rešenje, ali mi se čini kao dobar početak za uspostavljanje uslova da se posvetimo daljem otkrivanju tople vode. Krajem prošle godine suočili smo se s još jednim medijskim problemom: kako da se spreči izlazak predstavnika parlamentarnih stranaka usred televizijskih emisija. Uverena sam da se Zoran Lutovac nije pokajao zbog odluke da napusti emisiju ‘Upitnik’. Ali nisam sigurna da će Milenko Jovanov sebi oprostiti što se nije setio da Lutovcu postavi nogu i da ga saplete pre nego što je uspeo da izađe iz studija. Nadam se da Lutovac nije poslednji koji je uspeo da zdimi i da SNS ubuduće neće organizovati stranačka obezbeđenja po obodima studija da spreče svakog sledećeg opozicionara koji bi nešto slično pokušao.”

(Blic, 9. 1. 2019. godine)

- - - - - - - - - -

ОЉА НЕДОСТАЈЕШ НАМ И ЈЕДВА ЧЕКАМО ДА ТЕ ВИДИМО СА "УТИСКОМ НЕДЕЉЕ" НА РТС-у!

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    573

Podrazumevano Re: Predsedniče, ako vam je ispod časti da im izađete na duel, zašto ih uzimate u ust

Свашта тај узима у уста.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

ОЉА НЕДОСТАЈЕШ НАМ И ЈЕДВА ЧЕКАМО ДА ТЕ ВИДИМО СА "УТИСКОМ НЕДЕЉЕ" НА РТС-у!
    Ће га бацаш у несвес?

Poznat Moljac64 (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Predsedniče, ako vam je ispod časti da im izađete na duel, zašto ih uzimate u ust

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Свашта тај узима у уста.
    moj sin najmladji ucestvuje u nekom takmicenju koje organizuje eu pise sastav i ako prodje ima da se slika sa vucicem i vucic ce da mu da neki papir da je on osvojio to.

- - - - - - - - - -

sastav kako su srbi i evropljani ustvari isto jer su srbi ustvari u evropi kontinentu.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6249

ma sta se bre cifra s olosem i persira
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član HEFESTOS 1 (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    18

Тема оцењена са- "Комша опет није узо терапију"...
    До свега овога не би дошло да сам записивао на папир.
    Он гори теже од електронике.

Elita radeta62 (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    501

Alek..Alek..imas li ti mooda?
    Misli svojom glavom nemoj da si dupljak.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1403

Rolo se zahuktava , kampanja za parlamentarne počinje u septembru ,a možda i pre ,vdv teren zove .
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2019.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3

Citat Original postavio radeta62 Pogledaj poruku
    To se jos ne zna, ali definitivno nema, ako ne uredi pravosudje u Srbiji.

Femkanje sa olosem tipa" ja ne mogu da se mesam" nije dovoljno dobro

stegni muda i umesaj se i razbi tu gamad...ili idi kuci cuvaj decu i pisi knjige...

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    573

Citat Original postavio Moljac64 Pogledaj poruku
    moj sin najmladji ucestvuje u nekom takmicenju koje organizuje eu pise sastav i ako prodje ima da se slika sa vucicem i vucic ce da mu da neki papir da je on osvojio to.

- - - - - - - - - -

sastav kako su srbi i evropljani ustvari isto jer su srbi ustvari u evropi kontinentu.
    Браво за Мољца јуниора!

Poznat Moljac64 (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Браво за Мољца јуниора!
    hvala.nadam se da ce proci.

- - - - - - - - - -

meni je bas prekipeo zivot. zimnica tursije sve sto sam imao slomile se tegle.

Elita radeta62 (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    501

- - - - - - - - - -

Cuvaj dete danas ima p*edera koliko oces.

Poznat Moljac64 (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Cuvaj dete danas ima p*edera koliko oces.
    ja sam dobro ucio svog sina. neki je u njegovoj skoli krenuo pricati kako su pеderi skroz okej da ih treba podrzati da su oni ljudi da su im ugrozena prava. moj sin mu je nalupao dve samarcine usro se u gace.

Domaćin HappyFuneral (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Slušao sam u nekoj emisiji ove iz Insajdera kada su komentarisali Olju Bećković... Kažu, Olja je ćutala dok su druge novinare linčovali... Nije mnogo talasala kada su se emisije ukidale i kada su voditelji podobijali otkaze, a očekuje ogromnu podršku od svih kada se sve to njoj dešava... U nekim vremenskim periodima je skoro pa podržavala one koji linčuju...

Bez obzira što ima smisla ovo što priča i dalje mi je antipatična i nekako ljigava...

Elita radeta62 (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    501

ja sam dobro ucio svog sina. neki je u njegovoj skoli krenuo pricati kako su pеderi skroz okej da ih treba podrzati da su oni ljudi da su im ugrozena prava. moj sin mu je nalupao dve samarcine usro se u gace.
    Predsednik je predsednik njemu nece smeti lupati samare.

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Ima pickuu
    Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Slične teme

1. On ume da Kuva ima kecelju i ispod nista :)
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 21.10.2006., 20:17
  2. Jezik ispod pupka
    Autor dulemax u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 17.01.2005., 23:56
  3. Mokra zurka ispod bandzija-petak
    Autor partymessage u forumu Arhiva
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.07.2004., 01:41
  4. Promena boje teksta ispod ikonice
    Autor AnaBGD u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.06.2004., 16:24
  5. Motori i skuteri od ispod US$300.00!!!!
    Autor izzicup u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.02.2004., 02:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •