Sergej Trifunović izabran za predsednika PSG

Imam ideju i za LSV, nakon povlačenja Čanka nju preuzima Miki iz Kupinova. z:D

Imaćemo parlament glumaca, pevaljki i rijalitija.

Krug dvojke i žuta elita ide u prošlost.

Miki pa za njega bi pre glasali nego za Karleusu
za Mikija je narod navikao da glasa po rijalitijima
nekako kad dodju izbori bice prosto prirodno glasati za njega

mada je nezgodan kad poludi gori je od Sergeja udara ne staje
 
Miki pa za njega bi pre glasali nego za Karleusu
za Mikija je narod navikao da glasa po rijalitijima
nekako kad dodju izbori bice prosto prirodno glasati za njega

mada je nezgodan kad poludi gori je od Sergeja udara ne staje

Pa zamisli samo njega i Sergeja u parlamentu, nekako bi i Karleuša uletela haha. U svakom slučaju svi oni bi osvajali glasove mnogo lakše pojedinačno nego Djilas i Jeremić zajedno a tek više od Čanka i Čede.
 
Poslednja izmena:
ne sećam se tačno, možda ima desetak godina...kada je marko mišković sedeo sa svojim društvom u jednom hotelu na kopaoniku, sa njima je blo i devojaka...naleteo je odnekuda Sergej Trifunović i počeo da se udvara devojkama...prvo vreme im je bio zabavan, ali su ga upozorili da se skloni...tada je počeo i da opipava devojke, u tom trenutku je marko mišković dao znak obezbeđenju da reaguje...sergej je izleteo kao raketa van hotela...uz malo šamaranja....možda je forumašima poznat ovaj incident
 
I demokrate u SAD su razmišljale da kandiduju Opru ili nekog glumca nabildovanog iz akcionih filmova, onaj ćelavi. Očigledno će celi svet ići kao komercijalizaciji politike što više. Neki su čak hteli da guraju i Stormi Danijels i njenog advokata.

Znači na korak smo i do kanditature nekog konja (bukvalno)... Kaligula is alive
 
Citam poslednjih 20-tak postova, i nivo sprdacine vezan za tako ozbiljne funkcije kao sto su politicari je prosto zastrasujuc. Naime, oni nisu bitni, ali funkcija, a time i moc, koju dobijaju omogucuje im da nas upropaste potpuno - sto, nazalost, vidimo u praksi jako dobro.

Tako da me jako strah beznadja srpske politicke buducnosti, a koji izbija iz pomenutih postova.
 
Budimo realni vecina naroda u Srbiji je do pre 50 godina cuvala ovce, svinje,goveda gajili sljive i pekli rakiju a sad od njih traziti neku prosvecenost nije moguce, proces je takav da mora da se prodje kroz kulturno sazrevanje a to ce da traje bar jos dve generacije da se promeni svest kod ljudi..Mozda i to nece biti dovoljno ali narod ce bolje shvatati neke stvari i bice vise onih koji su za institucije drzave a ne kult vodje.



Koliko ja znam - inteligencija ljudi ne zavisi od posla kojim se neko bavi.
Nekih devedesetih, kada sam to pratio, najinteligentniji čovek u SAD (po Mensinim testovima) je bio jedan kamiondžija, a u nekoj državi jedna striptizeta.
Tako da, ako misliš da su doktori neke nauke - automatski i geniji, veraš se.

A budali prosvećenost (šta god to značilo) teško da pristaje.
Inteligentan čovek može da shvati suštinu odnosa u nekom sistemu i bez da je savladao neko Obrazovanje (pretpostavljam da to danas podrazumevate pod "prosvećenost").
Pogotovo danas - kada obrazovni sistem pravi samo korisne idiote.

Treba li da podsećam na "civilozovanu" Istočnu i Zapadnu obalu SAD, u kojima Demokratska stranka kreće protiv republikanaca sa 50:0?
Verovatno jer su čuveni "prosvećenici" iz Bronksa i Bruklina, svojim superinteligentnim razmišljanjem - došli do zaključka za koga glasati.
A niko od njih ne gaji ni ovce, ni koze, ni svinje,...nit' peče rakiju.
 
Citam poslednjih 20-tak postova, i nivo sprdacine vezan za tako ozbiljne funkcije kao sto su politicari je prosto zastrasujuc. Naime, oni nisu bitni, ali funkcija, a time i moc, koju dobijaju omogucuje im da nas upropaste potpuno - sto, nazalost, vidimo u praksi jako dobro.

Tako da me jako strah beznadja srpske politicke buducnosti, a koji izbija iz pomenutih postova.

Po ustavu svako ima pravo da osnuje stranku ili da preuzme već neku, na narodu je da izabere. Najbolje bi bilo da uvedemo IQ test i da propišemo da neko mora biti ozbiljan i da ima karijeru naučnih radova plus pozicija iza sebe da bi uopšte mogao biti političar al toga nema ni u vodećim zemljama zapada kao pravila. I tamo budala može da se kandiduje al verovatno joj je teže da bude izabrana.
 
Poslednja izmena:
Po ustavu svako ima pravo da osnuje stranku ili da preuzme već neku, na narodu je da izabere. Najbolje bi bilo da uvedemo IQ test i da propišemo da neko mora biti ozbiljan i da ima karijeru naučnih radova plus pozicija iza sebe da bi uopšte mogao biti političar al toga nema ni u vodećim zemljama zapada kao pravila. I tamo budala može da se kandiduje al verovatno joj je teže da bude izabrana.

ti sto pisu naucne radove mahom nisu harizmaticni a ni povezani sa realnoscu a nemaju ni iskustvo vodjenja velikog tima ljudi sto mi se cini kao najvaznije tako da ja i dalje glasam za Miodraga Kostica, Caneta moz' i Cepter.


a kad bih bas birala stavila bi Emila Tedeskog da nam svima u bivosj YU bude predsednik

ne moze predsednik da se prepucava s novinarima
 
Poslednja izmena:
Po ustavu svako ima pravo da osnuje stranku ili da preuzme već neku, na narodu je da izabere. Najbolje bi bilo da uvedemo IQ test i da propišemo da neko mora biti ozbiljan i da ima karijeru naučnih radova plus pozicija iza sebe da bi uopšte mogao biti političar al toga nema ni u vodećim zemljama zapada kao pravila. I tamo budala može da se kandiduje al verovatno joj je teže da bude izabrana.


To bi bilo manje vise to, o cemu ti ovde lamentiras. :smeker:

_nobody_
 
Koliko ja znam - inteligencija ljudi ne zavisi od posla kojim se neko bavi.
Nekih devedesetih, kada sam to pratio, najinteligentniji čovek u SAD (po Mensinim testovima) je bio jedan kamiondžija, a u nekoj državi jedna striptizeta.
Tako da, ako misliš da su doktori neke nauke - automatski i geniji, veraš se.

A budali prosvećenost (šta god to značilo) teško da pristaje.
Inteligentan čovek može da shvati suštinu odnosa u nekom sistemu i bez da je savladao neko Obrazovanje (pretpostavljam da to danas podrazumevate pod "prosvećenost").
Pogotovo danas - kada obrazovni sistem pravi samo korisne idiote.

Treba li da podsećam na "civilozovanu" Istočnu i Zapadnu obalu SAD, u kojima Demokratska stranka kreće protiv republikanaca sa 50:0?
Verovatno jer su čuveni "prosvećenici" iz Bronksa i Bruklina, svojim superinteligentnim razmišljanjem - došli do zaključka za koga glasati.
A niko od njih ne gaji ni ovce, ni koze, ni svinje,...nit' peče rakiju.

A budali prosvećenost (šta god to značilo) teško da pristaje.... takvih je puna vlada,parlament i polidbiro SNS-a....ovi sto glasaju za njih nima samo pristaje usna mindjusa koja se stavlja ovcama.
 

Back
Top