Sergej Trifunović izabran za predsednika PSG

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.653
https://www.blic.rs/vesti/politika/...a-psg-ali-imace-i-protivkandidatkinju/6tnqs6b

0DJk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpNN01EQV8vMmNiMDZhNmMwZTNjOTUyMTM3MDFiZDA0NzVlNTAxNjYuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


Čeka se sada da prihvati ili odbije.
 
z:Dz:Dz:D ..... па не мисли ваљда неко да ће да ОДБИЈЕ....... има да се угура јер је намирисао ловууууууу.............

Bože, pa u politici uspevaju samo oni koji odbiju položaje, a onda narod mora da ih moli 3-4 puta i onda na kraju, ne svojom ličnom željom, a nekada i potpuno protiv nje, prihvati se breme volje drugih (tj. žrtvuje se).

Ako prihvati odmah...loš je političar. Ako odbije min jednom, poželjno više puta, možda će i biti nešto od njega.
 
Изгледа да опозиција покушава да парира медијској империји Пинк . Још да доведу Кију за потредседницу , већ између њих (Кие и Сергеја) има варница а и Дачић и Шешељ би даје удају само би се створила драма је им се не би свидео Сергеј, и гледаност Задруге 2 ће да се суноврати
 
Hm, interesantno :think:, on kao glumac mozda i uspe da privuce odredjeni broj glasova i formira ozbiljniju opoziciju
Видећемо. Не може се знати док не дође на ту функцију.

Лично се надам да ће Сергеј бити успешан председник Покрета слободних грађана и да ће ту организацију повратити из клиничке смрти.
 
Изгледа да опозиција покушава да парира медијској империји Пинк . Још да доведу Кију за потредседницу , већ између њих (Кие и Сергеја) има варница а и Дачић и Шешељ би даје удају само би се створила драма је им се не би свидео Сергеј, и гледаност Задруге 2 ће да се суноврати

Tako je.

Zato je ovo mnogo dobra ideja.
 
Recimo da mi je totalno antipatičan.

Meni je antipatičan ovako u faci i pojedinim ulogama, ali je kao čovek ljudina i po. Ima retko dobru humanost, sa kojom se ne može pohvaliti većina javnih ličnosti u Srbiji. A i, iako mu zameram za izbor određenih uloga, dobar je glumac. Što se u politici doslovno i traži.

O pameti mu ne bih sudio, ali nije intelektualac. I to je dobro. Ovo nije vreme za intelektualce ili smirene ljude; ovo je era za ludake koji se deru Prebroj nas, %&#ko! Građani Srbije ne žele obrazovane i pametne ljude, niti oni imaju realne šanse da u politici uspeju u ovakvoj zemlji kakva je.
 
Poslednja izmena:
Recimo da mi je totalno antipatičan.

To je tvoj licni animozitet prema njemu,sto ne znaci da Sergej ne bi bio uspesan
Kada moze Maja Gojkovic, ili Marjan Risticevic ili Dodik ( lepa mu i velika ona vila u beogradu)
ili Vulin, ili Vucic ili Stefanovic, ili onaj mali od Vucica, sto ima kancelariju za kosovo, ne znam mu ime
da budu politicari sto ne bi mogao i Sergej,ili bilo ko od nas ili neko od pametnih i obrazovnih ljudi kojih Srbija ima samo se ne eksponiraju
 
To je tvoj licni animozitet prema njemu,sto ne znaci da Sergej ne bi bio uspesan
Kada moze Maja Gojkovic, ili Marjan Risticevic ili Dodik ( lepa mu i velika ona vila u beogradu)
ili Vulin, ili Vucic ili Stefanovic, ili onaj mali od Vucica, sto ima kancelariju za kosovo, ne znam mu ime
da budu politicari sto ne bi mogao i Sergej,ili bilo ko od nas ili neko od pametnih i obrazovnih ljudi kojih Srbija ima samo se ne eksponiraju

ma neka ga, daj bože, samo mislim da neće da ostane dosledan...svi se promene
 
Dakle jednog odlicnog glumca, ali veoma arogantnog i antipaticnog lika postaviti na celo opozicione stranke i ocekivati krah gospodara populizma kakav je SNS. Bas se pitam sta moze poci po zlu.

Inace, na celo tog pokreta, stranke, udruzenja, kakogod, moze doci i sam svetac, dok god imaju stavove kakve imaju imace i podrsku simbolicnog broja ljudi. Na sta konkretno mislim, evo citat iz jucerasnjeg teksta, izrekao je takodje jedan od kandidata za lidera PSG, neki Olenik (inace komentarisao je Serjozinu potencijalnu kandidaturu, ali ovde je jasno rekao jedan svoj stav):

"Nema dileme da bi Srbija trebalo da teži i učini sve kako bi postala punopravna članica EU, da bi Kosovo trebalo da postane punopravna članica svih međunarodnih organizacija, u šta spadaju i UN, odnosno da bi trebalo voditi politiku sa jasnom svešću o tome da je Kosovo faktički nezavisna država", kaže Olenik.

Sad, kad imas zvanicno taj stav, bas se pitam kako takva jedna politicka organizacija ne uspe da privoli masovnu podrsku i srusi sadasnju politicku strukturu.
 

Back
Top