Sergej Trifunović izabran za predsednika PSG

Данас је на жалост све риалити па и Трамп је дошао тако власт а и он је пргавац и простак ко Сергеј, то није сметња. Путин је на пример друга прича али ни то није битно. Ипак шалу на страну, неке ствари су заиста битне, како он стоји по питању болести зависности, али стварно? Не би било добро да особа са биполаризмом који је генерисан злоупотребом наркотика и алкохола постане председник Србије или лидер неке странке која претендује да буде водећа опозициона снага .
 
Je li,
avatar102860_12.gif
, da te pita ovaj divlji (neobuzdani) macak jedno pitanje?

Da li smatras da treba da se glasa za Dverjane? Ja ih NE ljubim, zato sto ih shvatam kao Rusko Jabloko (Zirinovski i taj rad). Ultra nacionalisticka desnica. Slusajuci Staresinu Boska, sticem utisak da ce on ovim crno-crvenima, i zuto-plavima, iz licnih nacional fanatizma pobuda, iebati milosnu mater.

Ima li to smisla sto ja pricam? Jesi shushumigast, sav plishan... Ali, bezobzira, cenim tvoje misljenje. Imas neka (sno)vidjenja, koje ja citam, jer si levi centrista. :zblesav:

_nobody_

Glasati kad, na čemu? Pitanje glasanja nema smisla bez konteksta izbora...a nešto sve manje i manje verujem da ćeš imati prilika. Ako Savez za Srbiju nastavi da se kreće ka ideji bojkota zajedno sa ostatkom opozicije, čisto sumnjam da će Dveri odlučiti da idu na izbore.
 
Vucic nema politiku, ili ja barem ne razumem kakvu on to politiku vodi tako da je zaista jako tesko menjati nesto
sto ne postoji.

Pragmatičnu, očito i prilično uspešnu. Ima dobar tim za psihološke operacije iza sebe. Prate ga i karikaturalni elementi, kao ona izgradnja "piramide moći" vrhovima prstiju ili citiranja Maksa Vebera i ostalih zapadnoevropskih mislilaca, ali s obzirom kakvu opoziciju ima morao bi IQ da mu padne na 1/4 da bi opozicija imala neke šanse. Pogotovo sa Sergejom.

Slaven greši kad misli da je nekultura potrebna u politici. Potrebna je prilagodljivost. Vučić je čas bezobrazan, čas vrlo prijatan i saosećajan. Čas drzak, čas stidljiv. I iz tog njegovog političkog performansa svako uzima što mu odgovara. Sergej je jednostavno previše loš glumac, spcijalizovan za jedan tip uloga, u odnosu na Vučića koji je mnogo univerzalniji, sa više mogućih uloga u koje se uklapa
 
Овде корисници нешто мешају

- НИЈЕ ПРЕДЛОЖЕН ЗА КАНДИДАТА ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ а
ЈЕСТЕ ПРЕДЛОЖЕН ЗА КАНДИДАТА ЗА ПРЕДСЕДНИКА СТРАНКЕ ПСГ........
.....

а та странка ПСГ је више него смешна појава на политичкој сцени.........
 
Овде корисници нешто мешају

- НИЈЕ ПРЕДЛОЖЕН ЗА КАНДИДАТА ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ а
ЈЕСТЕ ПРЕДЛОЖЕН ЗА КАНДИДАТА ЗА ПРЕДСЕДНИКА СТРАНКЕ ПСГ........
.....

а та странка ПСГ је више него смешна појава на политичкој сцени.........

Mito ako ćemo iskreno, posebno kada se vidi koliko se javlja, oglašava i generalno koliko je aktivan, verujem da želi da se aktivnije uključi u politiku.
 
Има ли иког ко искрено верује да је Сергеју Трифуновићу место у политици?
Да један такав лик, теоретски, треба да седи као представник Србије у било чему, осим у вези филма, и ли нечег сличног?z:D
 
Има ли иког ко искрено верује да је Сергеју Трифуновићу место у политици?
Да један такав лик, теоретски, треба да седи као представник Србије у било чему, осим у вези филма, и ли нечег сличног?z:D

Rolo, jesi li ti zaboravio šifru ili šta?
 
Glasati kad, na čemu? Pitanje glasanja nema smisla bez konteksta izbora...a nešto sve manje i manje verujem da ćeš imati prilika. Ako Savez za Srbiju nastavi da se kreće ka ideji bojkota zajedno sa ostatkom opozicije, čisto sumnjam da će Dveri odlučiti da idu na izbore.

Promasio si temu, ali skroz... Zaboravi da sam te ista pitao. Hajde da te vise nista ne pitam. Bolje za tebe, a i lakse za mene. :zelenko3:

_nobody_
 
pa bas i nemozes porediti srpskog i americkog glumca kao predsednika. americki glumac glumi predsednika, a nas glumac bi trebao da bude predsednik, ali bez glume,pitanje je dali ima kapacitet za to?

Зашто се не може поредити? Глумац је глумац како се јел`те беше звала она теве емисија код злих комуњара. А какав ће бити као председник Друге Србије - видећемо. Свакако је добар избор гледе његовог анти-Вучићевског става али какав ће се показати пре свега у унутрашњој политици Друге Србије - на чему је пао Саша Јанковић - то ће да се види.. Ја се надам да ће бити успешан, да ће ујединити Другу Србију против режима и да ће се напредњацима наебати маме.
 
Глумцима је место у позоришту а не у политици.

политика је глума. што боље глумиш саосећање у нечијој трагедији - већа је шанса да добијеш његов глас на изборима. што боље глумиш срећу кад су сви срећни - већа је шанса да их превариш и добијеш њихове гласове.

проблем је ограничење мандата, кад сиђеш са власти а сви укапирају да си глумио нико ти више не верује, џабе ордени хелсиншког одбора и тако те бедничке ситнице, обично се оде негде напоље ил завуче у мишју рупу
 

Back
Top