Sergej Trifunović izabran za predsednika PSG

To je tvoj licni animozitet prema njemu,sto ne znaci da Sergej ne bi bio uspesan
Kada moze Maja Gojkovic, ili Marjan Risticevic ili Dodik ( lepa mu i velika ona vila u beogradu)
ili Vulin, ili Vucic ili Stefanovic, ili onaj mali od Vucica, sto ima kancelariju za kosovo, ne znam mu ime
da budu politicari sto ne bi mogao i Sergej,ili bilo ko od nas ili neko od pametnih i obrazovnih ljudi kojih Srbija ima samo se ne eksponiraju

Može on biti. Ali on kao predsjednik ili premijer...

- - - - - - - - - -

dakle nisu normalni što ga predlažu zato što ti je antipatičan?

Antipatičan je mnogima. Naročito poslije nekih gafova.

- - - - - - - - - -

ja se sa boldovanim ne bih slozio, tesko da Sergej moze gore od Vucica i njegovih nepismenih botova.

Taj bi sutra priznao genocid. A i laganini potpisao nezavisnost Kosova i Metohije.
 

Очигледно да би ту требало/треба ће доста полирања. Ипак он је глумац ваљда би знао да за одглуми рафинисану и углађену особу, мада, искрено, не сећам се да је он икада глумио господина. Осим оне имитације Раме код Кесића, ако би се Рама могао сматрати господином (мислим оне патике, па стварно)
 
Очигледно да би ту требало/треба ће доста полирања. Ипак он је глумац ваљда би знао да за одглуми рафинисану и углађену особу, мада, искрено, не сећам се да је он икада глумио господина. Осим оне имитације Раме код Кесића, ако би се Рама могао сматрати господином (мислим оне патике, па стварно)

nema od toga nista kakvo poliranje
on je ogrezao u dripca
 
Ne glup nije. Samo pošteno govoreći ne mislim da bi on da sutra postane predsjednik ili premijer bitnije promjenio Vučićevu politiku. Odnosno vjerovatno bi ali u gorem smjeru.

Počinjem da sumnjam da je podebljano uopšte moguće, ali svakako, smatram da je ovo poboljšanje u odnosu na Sašu Jankovića. Govoreći o trenutnoj situaciji drugosrbijanske, građanističke scene, Sergej Trifunović je zaista najidealniji za njenog novog lidera. Ili barem svakako bolje on neko Đilas.

Ovo je era primitivizma, nepristojnih i slabije obrazovanih ljudi; šarlatana i prevare. Kao neko ko je građanskog političkog opredeljenja, drčan na jeziku dosta kao prost čovek, medijski poznata ličnost, Trifunović je savršeni scenario za zamisli vlažnih snova Jeremića. Ima više kečeva u rukavu od Šapića, čija je jedina prednost to što je već duže vreme u politici pa je nagomilao izvesno iskustvo.
 
Je li,
avatar102860_12.gif
, da te pita ovaj divlji (neobuzdani) macak jedno pitanje?

Da li smatras da treba da se glasa za Dverjane? Ja ih NE ljubim, zato sto ih shvatam kao Rusko Jabloko (Zirinovski i taj rad). Ultra nacionalisticka desnica. Slusajuci Staresinu Boska, sticem utisak da ce on ovim crno-crvenima, i zuto-plavima, iz licnih nacional fanatizma pobuda, iebati milosnu mater.

Ima li to smisla sto ja pricam? Jesi shushumigast, sav plishan... Ali, bezobzira, cenim tvoje misljenje. Imas neka (sno)vidjenja, koje ja citam, jer si levi centrista. :zblesav:

_nobody_
 
A sta fali Sergeju osim sto se tebi licno ne svidja ?

z:D...... "фали му перушка да полети"!!!!!! (народна изрека)

- У питању је тежак простак/псовач са мањком речи у изражавању..(пронађи његове раније интервјуе)...
- глума је ГЛУМА..... а он се гура у озбиљан посао о коме нема никаквога појма осим бекељења и
уличне галаме...........
- морон без икакве визије или плана за државу осим што планира да напуни џепове...........
 
z:D...... "фали му перушка да полети"!!!!!! (народна изрека)

- У питању је тежак простак/псовач са мањком речи у изражавању..(пронађи његове раније интервјуе)...
- глума је ГЛУМА..... а он се гура у озбиљан посао о коме нема никаквога појма осим бекељења и
уличне галаме...........
- морон без икакве визије или плана за државу осим што планира да напуни џепове...........

није уопште битно кога су изабрали или ће изабрати, па и трафику трифуновића, они су пукли на много ширем плану, идеја им је урнисана, промена лидера или нова маска старе приче то неће поправити, провидно је...
 

Back
Top