Sergej Trifunović izabran za predsednika PSG

Има ли иког ко искрено верује да је Сергеју Трифуновићу место у политици?

Pa zar ne bi bilo zanimljivo da umesto da bude reklamni pano, zauzme prvi red u opoziciji i pokrene tu masu....

Jes da ja mislim da bi se njegovi tvitovi mnogo promenili za samo mesec dana, ali i to je nesto....
 
Ово прво.
И не питај ме више ништа о томе, досадило ми да објашњавам, ти си десети...z:D

Девет пута си објаснио а ја нисам прочитао објашњење?

Где си објашњавао?
Дај линк.

Или објасни.

- - - - - - - - - -

Boško Buha je bio popularan za vreme rata ali niko nije planirao da mu dodeli mesto generalnog sekretara SKJz:mrgreen:

Али му у нормалној држави нико не би бранио да се кандидује на изборима и изађе на исте.
 
Зашто се не може поредити? Глумац је глумац како се јел`те беше звала она теве емисија код злих комуњара. А какав ће бити као председник Друге Србије - видећемо. Свакако је добар избор гледе његовог анти-Вучићевског става али какав ће се показати пре свега у унутрашњој политици Друге Србије - на чему је пао Саша Јанковић - то ће да се види.. Ја се надам да ће бити успешан, да ће ујединити Другу Србију против режима и да ће се напредњацима наебати маме.

Испада да је пресудно за неког ко жели да се бави политиком бити простачка неваспитана агресивна џукела - и само террааааааај...
 
Pragmatičnu, očito i prilično uspešnu. Ima dobar tim za psihološke operacije iza sebe. Prate ga i karikaturalni elementi, kao ona izgradnja "piramide moći" vrhovima prstiju ili citiranja Maksa Vebera i ostalih zapadnoevropskih mislilaca, ali s obzirom kakvu opoziciju ima morao bi IQ da mu padne na 1/4 da bi opozicija imala neke šanse. Pogotovo sa Sergejom.

Sa ovim, boldovanim cervenim, se apsolutno slazem. Ima psihologe, i prima "patijske" diplomirane psihologe, koji su mozda i losi, ali uz njegovu moc imaju veliku sansu da se izbruse. Jer oni imaju ceo narod kao poligon za eksperimentisanje i testiranje svojih ideja i planova "zamena teza", vesto poturanje nekih drugih fokusnih tacaka od onih vaznih, kljucnih, prvobitno naciljanih. Meni je to SNS igrao neverovatnih 3 godine (2014.-2017.), pomognut logistikom tih BIA psihologa, i znam izvanredno kako oni rade. Sa ovakvom opozicijom i narodom, nema greske da NE uspeju u distrakciji. :zblesav:

loš đak Boža:
Slaven greši kad misli da je nekultura potrebna u politici. Potrebna je prilagodljivost. Vučić je čas bezobrazan, čas vrlo prijatan i saosećajan. Čas drzak, čas stidljiv. I iz tog njegovog političkog performansa svako uzima što mu odgovara. Sergej je jednostavno previše loš glumac, spcijalizovan za jedan tip uloga, u odnosu na Vučića koji je mnogo univerzalniji, sa više mogućih uloga u koje se uklapa

Vucic je lako provaljiv. Nije on neki igrac...On radi nesto sto se zove: trka laznog zeca. On je potkupio oko 30% stanovnistva socijalom, a ostatku svaki dan obecava... Bolje plate, vise demokratije, bolji BDP, smanjenje duga... Slobodne izbore, slobodna javna sredstva informisanja... Vec sam jednom opisao to. Sve to radi dok ona druga strana ne pocne da mu/im se priblizava po masi naroda, a to njegovi psiholozi jako dobro snimaju. I onda se igra menja... Pravila se u letu menjaju.

Prosto, vecina naroda je u mortalnom cajtnotu, I NEMAJU IZBOR osim da mu, Vucicu, veruju. Pod moranjem. I to vladajuca kamarila jako dobro zna i koristi. ::zblesav:

_nobody_
 
pa bas i nemozes porediti srpskog i americkog glumca kao predsednika. americki glumac glumi predsednika, a nas glumac bi trebao da bude predsednik, ali bez glume,pitanje je dali ima kapacitet za to?

Mi smo sto se tice predsednika glumca vec prevazisli Ameriku ..

- - - - - - - - - -

Испада да је пресудно за неког ко жели да се бави политиком бити простачка неваспитана агресивна џукела - и само террааааааај...

a kada je keramicar..rekao da mu novinarka klekne ..to nije prostakluk ,
kada nepismeni i prosti ljudi drze slovo u skupstini i donose zakone to nije prostakluk,
kada se laze , maze i zamajava ovaj narod to nije prostakluk, o izjavama najboljeg sina naseg naroda ne bih sada
 
Slaven je pametan, prostojan, obrazovan, kulturan i fin covek , ne samo danas vec oduvek

Ja sam Slavena danas prvi put nesto ozbiljno pitao, a on je skroz promasio temu, i odiebao me kao dronjak.

I posle se, Nina, pitas, sto bre ja podiebavam SVE Srbe? Cku Ka Ze Ze?! Pa ja NIKADA nisam uspeo da sa Srbima uradim NIJEDAN solidan posao kao tim. Ni u Srbiji, ni izvan Srbije. :zlud: :zlud: :zlud:

Ja sam svoje svetske uspehe prvi put uradio sa timovima, u kojima nije bilo NI JEDNOG JEDINOG Srbina. To je jedan od univerzalnih zakona Univerzuma! :pop:

_nobody_
 
Doslo je vreme da neko novo lice dodje na politicku scenu opozicije.Ne vidim nista lose sto ce to biti Sergej,ako pristane.Ima pravu diplomu,pametan je dovoljno ostar da bude predsednik ili premijer drzave.To sto je glumac,pa dogorelo do nokata,pa se trazi samo covek koji sme da se suprostavi vladajucima.Sto se tice prikupljanja naroda,mnoge generacije ce da podju za njim,sigurno.
 
a kada je keramicar..rekao da mu novinarka klekne ..to nije prostakluk ,
kada nepismeni i prosti ljudi drze slovo u skupstini i donose zakone to nije prostakluk,
kada se laze , maze i zamajava ovaj narod to nije prostakluk, o izjavama najboljeg sina naseg naroda ne bih sada

Све што си навела ЈЕСТЕ ТЕЖАК ПРОСТАКЛУК - али то не значи да сада људи треба да устоличе још горег простака од оних које наводиш......
 
Све што си навела ЈЕСТЕ ТЕЖАК ПРОСТАКЛУК - али то не значи да сада људи треба да устоличе још горег простака од оних које наводиш......

Cak i ne razmisljam o Sergeju ali mi je zapalo za oko to sto mu se prebacuje prostakluk a prostaci nam vode drzavu
 
Cak i ne razmisljam o Sergeju ali mi je zapalo za oko to sto mu se prebacuje prostakluk a prostaci nam vode drzavu

Ок - али он је за сада НЕПРЕВАЗИЂЕНИ ПРОСТАК........ потражи његове интервјуе па ћеш и сама видети... што би народ рекао "псује као кочијаш"!......
Замисли...... сасстане се, рецимо, са Ангелом Меркел и нешто се НЕ СЛАЖУ а он каже: *ајде не се*ри.... *ебаћу те... итд.итд........
 
Poslednja izmena:
Cak i ne razmisljam o Sergeju ali mi je zapalo za oko to sto mu se prebacuje prostakluk a prostaci nam vode drzavu

A ne, te sto upravljaju drzavom nikad ne bih nazvao prostacima, sve su to skolovani ljudi i vrlo pristojni...

mogli bi da ih nazovemo ubicama, secikesama, ljigavcima, seljacinama i svakako jos, ali prosti nisu, jer i ne govore nista nego rade, a takvima trebaju lajavci da umesto njih govore kao sto je neki dobar glumac, recimo.
To sto je on s njima ne znaci da misli kao oni, vec radi za pare svoj posao.

Recimo, drama je kada neko ko je polozio zakletvu drzavi, radi protiv nje, a niko ga nije uhapsio i nije mu sudio,
ali se sudi nekim pristojnim, ni za sta krivim ljudima. Psihopate na drzavnim funkcijama niko ne bira nego ih postavljaju zato sto su takvi.
 
Poslednja izmena:
Ок - али он је за сада НЕПРЕВАЗИЂЕНИ ПРОСТАК........ потражи његове интервјуе па ћеш и сама видети... што би народ рекао "псује као кочијаш"!......

ne samo da je prostak , nego se i drogira .....sada jel samo duva lepak ili se bode iglom , ne bih znao da kažem , ali u svakom slučaju qurton .

TAKVOG POKLOPE u dve minute . Ako misle nešto da urade onda moraju naći pošten svet .....jeste da je to problem , ali samo tako se može nešto uraditi .

PS NISAM GADLJIV na učešće narkomana u ruž(š)enju ove veleizdajničke vlasti , ali neki red bi ipak trebao da se zna .
 

Back
Top