ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
" ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ!
Иран шаље сателите са ракетама у свемир, Амери не могу да их зауставе!


Ирански председник Хасан Рохани изјавио је у четвртак у Техерану да ће Иран ускоро лансирати два нова сателита у свемир користећи ракете произведене у Ирану, упркос упозорењима о новој економској и политичкој изолацији која може бити уведена Техерану од стране САД.

- Данас је ракета наш одбрамбени алат и ми смо поносни на то. И ускоро, у наредним седмицама, послаћемо два сателита у свемир са ракетама које смо сами направили – рекао је Рохани, говорећи на церемонији поводом друге годишњице смрти бившег председника ајатолаха Акбара Хашемија Рафсанџанија.

Свечаности су присуствовали бројни чланови породице и ирански званичници. Рафсанџани је био један од оснивача Исламске Републике и наставио је да служи као ирански четврти председник у периоду између 1989. и 1997. године. Умро је 8. јануара 2017. у доби 82 години живота, после срчаног удара.

Американци крећу у нови рат. Погледајте ОВДЕ где се сада спремају да ударе.".

http://www.pravda.rs/2019/1/10/trec...ketama-u-svemir-ameri-ne-mogu-da-ih-zaustave/


Opijenost "uspesnom rusenju Istocnog bolka" iz `90 - tih se polako pretvara u nocnu moru ovih danasnjih Merikenjaca ...

Jos jedan od dokaza da nisu trebali da budu servis jednoj od trenutnih clanica zlocinackog saveza NATO i da su trebali skoro po svaku cenu da zadrze stare i proverene saveznike pocetkom tih `90 - tih , a ne da im "zavode nicim izazvane sankcije" i da se zlocinacki ostrve na njih i da ih bombarduju "za njihovo dobro" ...!

Eto im sada Rusije i Kineza za vratom , ali i Iranaca ...

Cak i Severne Koreje ...
 
Mislim da Amere ne zanimaju nikakvi ratovi vise gde bi direktno ucestvovali, vec gledaju da se povuku i iz ovih koji ih kostaju milijarde $.
Ako i bude kakvog udara na mule, to ce biti hirurski brzi i precizni odradjeni od strane Izraela, bez nekog veceg konflikta.
Dok su jedni ratovali, Kinezi su se razvijali i trenutno jurisaju ka #1 zahvaljujuci ekonomiji koja se ne bazira na sukobima.
Vojno industrijski kompleks zanima samo njihovo licno stanje na racunu i ne mare previse za drzavnu ekonomiju, jer oni su do juce bili a i danas su velikim delom "drzava".
Vise toga ce biti jasno posle rezultata na sledecim predsednickim izborima i tada ce usledeti konacni obracun unutar kuce, a posle i za mesto u multipolarnom svetu.
 
Počinje rat u merici.
Drugi gradjanski!

Rogozin: Drugi građanski rat u SAD
Tanjug | 10. januar 2019. 14:41 | Komentara: 0

Direktor ruske kosmičke agencije Roskosmos Dmitrij Rogozin izjavio je da je njegova poseta Sjedinjenim Američkim Državama na poziv Nase otkazana zato što je u toku "drugi američki građanski rat"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Možda to bude uvod u WWIII, ali sumnjam.

Pazite, direktor ruske kosmičke agencije Dmitrij Rogozin izjavio da je " toku "drugi američki građanski rat"u merici a Magistar Čolović kaže da nije.

Reč na reč, ja više verujem Rogozinu :rtfm:

Tako visoko pozicionirana ličnost u Ruskoj Federaciji kao što je Rogozin, neće davati paušalne i diletantske izjave.

Zato Čoloviću nisi trebao da zatvaraš temu koja je postavljena po propisima,

Rusi nisu razmetljivi u davanju (kako vi kažete) "treš" izjava.

Rogozinu su DOZVOLILI da ovo izjavi.
 
Pa, ja prosto ne znam kako se uopšte i usuđujem da dovodim u pitanje istinitost izjava Rogozin, nakon što je prošao tako rigorozne nivoe provere koje si opisao

Ne znam ni ja, ali ti znaj: u Rusiji se zna šta ko govori i šta sme da kaže a šta ne sme.
Rusija nije merika pa da Tramp u klin a "duboka država" u ploču.
 
Pa, ja prosto ne znam kako se uopšte i usuđujem da dovodim u pitanje istinitost izjava Rogozin, nakon što je prošao tako rigorozne nivoe provere koje si opisao

I ja se uopste ne usudjujem da dovodim u pitanje izjava POBEDONOSCEVA I TVOJE VISOSTI, gde napadate sve novine, svetski priznate filozofe( noama comskog). I ti kao takav odlucujes sta ce i ko ce nesto napisati. Ko te rodi tako pametna, samo da mi je znati?
 
I ti i drug Dmitar Rogozin, naravno.
Ja vas nikada ne razdvajam

Samo Rogozin.
Ja prenosim ono što je on izjavio i za to sam postavio link.
U merici se odvija svojevrstan GRADJANSKI RAT niskog intenziteta i nije isključen ni III svetski, mada, malo verovatno.

Rogozin ili Peskov će po svemu sudeći naslediti Putina i ne mogu oni davati ovako "jake" izjave bez debelog utemeljenja.

Rusija je ozbiljna, centralizovana država, gde se zna "ko kosi a ko vodu nosi" i ko šta i kad može da izjavi, tako da ovo nije nikakava "treš" senzacija.
 
Znaci pocelo ozelenjavanje Marsa, lepo...

- - - - - - - - - -

E sad ja vas da pitam nesto...
Sta ce oni vanzemaljci da zakljuce o nama kad utvrde postojanje katolickih satelita, pravoslavnih i islamskih?

- - - - - - - - - -

Baki dominira ; Treći Svetski rat zbog dva satelita :D

Sut bona, dovoljno da raznese cijelu BiH
Ljetelo bi se do Njemacke...
 
Samo Rogozin.
Ja prenosim ono što je on izjavio i za to sam postavio link.
U merici se odvija svojevrstan GRADJANSKI RAT niskog intenziteta i nije isključen ni III svetski, mada, malo verovatno.

Rogozin ili Peskov će po svemu sudeći naslediti Putina i ne mogu oni davati ovako "jake" izjave bez debelog utemeljenja.

Rusija je ozbiljna, centralizovana država, gde se zna "ko kosi a ko vodu nosi" i ko šta i kad može da izjavi, tako da ovo nije nikakava "treš" senzacija.

e moj druze Tolo...gospon Cholo ponovo jase, a to znaci - ostavite svaku nadu, vi, koji drukcije mislite...
 
I ja se uopste ne usudjujem da dovodim u pitanje izjava POBEDONOSCEVA I TVOJE VISOSTI, gde napadate sve novine, svetski priznate filozofe( noama comskog). I ti kao takav odlucujes sta ce i ko ce nesto napisati. Ko te rodi tako pametna, samo da mi je znati?
Pa, to je stvarno strašno.
Neko treba da reaguje na toliku drskos koju naše visosti praktikuju

- - - - - - - - - -

Uzgred, odustajem od daljeg učešća u temi i prepuštam pragu forumskog zaborava
 
Samo Rogozin.
Ja prenosim ono što je on izjavio i za to sam postavio link.
U merici se odvija svojevrstan GRADJANSKI RAT niskog intenziteta i nije isključen ni III svetski, mada, malo verovatno.

Rogozin ili Peskov će po svemu sudeći naslediti Putina i ne mogu oni davati ovako "jake" izjave bez debelog utemeljenja.

Rusija je ozbiljna, centralizovana država, gde se zna "ko kosi a ko vodu nosi" i ko šta i kad može da izjavi, tako da ovo nije nikakava "treš" senzacija.

Jos im samo fali uvazeni gospodin Dugin.

"Вице-премьер России Дмитрий Рогозин"
15471684732759627.gif


https://news.pn/ru/politics/153236
 
Mislim da Amere ne zanimaju nikakvi ratovi vise gde bi direktno ucestvovali, vec gledaju da se povuku i iz ovih koji ih kostaju milijarde $.
Ako i bude kakvog udara na mule, to ce biti hirurski brzi i precizni odradjeni od strane Izraela, bez nekog veceg konflikta.
Dok su jedni ratovali, Kinezi su se razvijali i trenutno jurisaju ka #1 zahvaljujuci ekonomiji koja se ne bazira na sukobima.
Vojno industrijski kompleks zanima samo njihovo licno stanje na racunu i ne mare previse za drzavnu ekonomiju, jer oni su do juce bili a i danas su velikim delom "drzava".
Vise toga ce biti jasno posle rezultata na sledecim predsednickim izborima i tada ce usledeti konacni obracun unutar kuce, a posle i za mesto u multipolarnom svetu.

Nema razloga da Izrael napada Iran zbog dva satelita.
Cak i da su 100% vojni.

A Izrael nece ni napasti Iran ni sad ni ubuduce. Izbombardovace ako pridju blizu granicama, rokace po Hamasu i Hezbolahu i mirni su.

U toku je snabdevanje sa f35, pa kad se uvezbaju na novim letelicama i budu operativno spremni, pocistice ih sa pola gasa.
 
Зашто се ви *******и толико радујете трећем свецком рату, никада ми неће бити јасно.

"Da cujete jedan vic:

Šta radi gubitnik tranzicije kad izgubi radno mesto tehnološkog viška?

Pocne da se nada Trecem svetskom ratu.

U stvari to i nije vic, nego opis ove teme."

Also sprach Jag
 

Back
Top