ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир

Више се дивим овим бомбастичним насловима Правдиних чланака z:D

Jedna totalna idiotizacija ako je uopšte i izjavio verovatno se šalio kao onomad kad nam je poklonio S 300 , mada treba sačekati ishod rasprave krstinih stručnjaka :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Па да Кинези већ на тамној страни мјесеца инсталирају "ко зна шта".
То када крене рокање Мики мој нећеш више бити сигуран ни у Јајцу и Дрвару као ономад друг Тито. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Jedna totalna idiotizacija ako je uopšte i izjavio verovatno se šalio kao onomad kad nam je poklonio S 300 , mada treba sačekati ishod rasprave krstinih stručnjaka :mrgreen:

Такви су ти таблоиди, ухвате се за најмању мрву да би људи улазили у чланке z:D

Овде је то лепо представљено :zelenko2:

 
Presecite vrpcu, pa da se roka!
This..+this+is+what+a+true+keyboard+warrior+looks+like+-+Imgur.gif
 
" ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ!
Иран шаље сателите са ракетама у свемир, Амери не могу да их зауставе!


Ирански председник Хасан Рохани изјавио је у четвртак у Техерану да ће Иран ускоро лансирати два нова сателита у свемир користећи ракете произведене у Ирану, упркос упозорењима о новој економској и политичкој изолацији која може бити уведена Техерану од стране САД.

- Данас је ракета наш одбрамбени алат и ми смо поносни на то. И ускоро, у наредним седмицама, послаћемо два сателита у свемир са ракетама које смо сами направили – рекао је Рохани, говорећи на церемонији поводом друге годишњице смрти бившег председника ајатолаха Акбара Хашемија Рафсанџанија.

Свечаности су присуствовали бројни чланови породице и ирански званичници. Рафсанџани је био један од оснивача Исламске Републике и наставио је да служи као ирански четврти председник у периоду између 1989. и 1997. године. Умро је 8. јануара 2017. у доби 82 години живота, после срчаног удара.

Американци крећу у нови рат. Погледајте ОВДЕ где се сада спремају да ударе.".

http://www.pravda.rs/2019/1/10/trec...ketama-u-svemir-ameri-ne-mogu-da-ih-zaustave/


Opijenost "uspesnom rusenju Istocnog bolka" iz `90 - tih se polako pretvara u nocnu moru ovih danasnjih Merikenjaca ...

Jos jedan od dokaza da nisu trebali da budu servis jednoj od trenutnih clanica zlocinackog saveza NATO i da su trebali skoro po svaku cenu da zadrze stare i proverene saveznike pocetkom tih `90 - tih , a ne da im "zavode nicim izazvane sankcije" i da se zlocinacki ostrve na njih i da ih bombarduju "za njihovo dobro" ...!

Eto im sada Rusije i Kineza za vratom , ali i Iranaca ...

Cak i Severne Koreje ...

Bem ti novinara nepismenog, koji ne može da razlikuje " Iran šalje satelite sa raketama" od "Iran šalje satelite raketama"
 
Samo Rogozin.
Ja prenosim ono što je on izjavio i za to sam postavio link.
U merici se odvija svojevrstan GRADJANSKI RAT niskog intenziteta i nije isključen ni III svetski, mada, malo verovatno.

Rogozin ili Peskov će po svemu sudeći naslediti Putina i ne mogu oni davati ovako "jake" izjave bez debelog utemeljenja.

Rusija je ozbiljna, centralizovana država, gde se zna "ko kosi a ko vodu nosi" i ko šta i kad može da izjavi, tako da ovo nije nikakava "treš" senzacija.

Tacno tako, Rusi kada izjave nesto ne mora tako da bude ali realno procenjuju mogucnosti i sigurno da "baba vanga" predvidjanja ne dolaze od strane visih politicara ruske federacije.

Kod druge strane se ne zna, diplomatija se svela na analiziranje Trampovih tvitova, jos ce da predvidjaju poteze Amerike po tome u koje doba dana mu se digao.
 
Nije još vreme.
Scenario za prva tri svetska rata je napisan
15. avgusta 1871

Albert Pajk u pismu Djuzepu Mancijiju
15. avgust 1871

Siže:
Prvi svetski rat treba izazvati sa ciljem stavljanja Rusije pod neposrednu kontrolu. Rusija treba potom da služi kao bauk za ostvarivanje ciljeva u celom svetu
Drugi svetski rat treba da bude rezultat ideološkog sukoba izmedju nemačkih naconalista i političkih cionista. Iz toga treba da proizadje širenje ruskog uticaja i osnivanje države Izrael u Palestini.
Treći svetski rat treba da proistekne iz ideološkog sukoba koji ćemo mi izazvati izmedju cionista i Arapa. Planiramo da se ovaj sukob proširi na ceo svet.
Sastavni deo ovog trećeg rata biće da sukobimo ateiste i nihiliste medju sobom, i da time stvorimo takav haos koji po svojoj brutalnosti i bestijalnosti još nikada nije vidjen.
Tada, kad uništimo Hrišćanstvo i Ateizam podarićeno čovečanstvu istinsku „Doktrinu“ i time dve muve jednim udarcem ubiti.

Obidjite link:
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
 
Poslednja izmena:
Zarif: Samit u Varšavi - "OČAJNIČKI CIRKUS"

Srna 12.01.2019. 00:55

Iranski ministar spoljnih poslova Mohamad DŽavad Zarif kritikovao je Poljsku zbog najavljenog zajedničkog samita sa SAD sa težištem na Bliskom istoku, odnosno Iranu, rekavši da je reč o "očajničkom antiiranskom cirkusu".

"Želim da podsetim organizatore ovog antiranskog samita da su učesnici prethodnog američkog antiiranskog skupa ili mrtvi, ili osramoćeni ili marginalizovani, a Iran je jači nego ikada", napisao je on na Tviteru.

Zarif je dodao da su Poljaci, koje je Iran spasavao u Drugom svetskom ratu, sada domaćin jednog "očajnog antiiranskog cirkusa".

Ranije je Vašington najavio zajednički samit sa Poljskom u Varšavi 13. i 14. februara na kome će glavna tema biti stabilnost i bezbednost na Bliskom istoku, sa posebnim naglaskom na Iranu.
----------------------------------------------------------------------------------------------
I u Iranu će proći ko u Siriji.
Poljacima još nije jasno da je merika u kolapsu.
 
Nedelja 13.01.2019. 17:57 Tanjug, Vestionline

WSJ: Bela kuća tražila Pentagonu opcije napada na Iran

"Savet za nacionalnu bezbednost Bele kuće zatražio je prošle jeseni od Pentagona da iznese opcije napada na Iran, nakon što je u Bagdadu, prestonici Iraka, grupa ekstremista povezanih sa Teheranom minobacačima napala diplomatski kvart u kojem se nalazi ambasada SAD", objavio je američki list "Volstrit džurnal", prenosi Rojters. ...
---------------------------------------------------------------------------------------
Zato se i povlače iz Sirije.
 
Nije još vreme.
Scenario za prva tri svetska rata je napisan
15. avgusta 1871

Albert Pajk u pismu Djuzepu Mancijiju
15. avgust 1871

Siže:
Prvi svetski rat treba izazvati sa ciljem stavljanja Rusije pod neposrednu kontrolu. Rusija treba potom da služi kao bauk za ostvarivanje ciljeva u celom svetu
Drugi svetski rat treba da bude rezultat ideološkog sukoba izmedju nemačkih naconalista i političkih cionista. Iz toga treba da proizadje širenje ruskog uticaja i osnivanje države Izrael u Palestini.
Treći svetski rat treba da proistekne iz ideološkog sukoba koji ćemo mi izazvati izmedju cionista i Arapa. Planiramo da se ovaj sukob proširi na ceo svet.
Sastavni deo ovog trećeg rata biće da sukobimo ateiste i nihiliste medju sobom, i da time stvorimo takav haos koji po svojoj brutalnosti i bestijalnosti još nikada nije vidjen.
Tada, kad uništimo Hrišćanstvo i Ateizam podarićeno čovečanstvu istinsku „Doktrinu“ i time dve muve jednim udarcem ubiti.

Obidjite link:
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm

"Majstore zatekoh
na krovu stare kuće
menjaju slomljen crep
majstori na krovu
majstori unutra
majstori, majstori
ko vas je zvao
zašto dirate moj crni krov
na kojem stoji roda bela
na kojem raste trava kudrava
moj krov u podnožju dugog veka
zašto ste mi kuću zauzeli
zašto ste napali
čekićima ekserima
četkama bojama
majstori majstori
izlazite pustite me
da sam kuću uređujem
ne čuju oni
ukucavaju moje kosti
farbaju mojom krvlju
iznose iz mog srca
nameštaj stari
nepodnošljivi majstori....."
 
Америка пропада, Иран, Русија и С.Кореја преузимају примат на светском нивоу, НАТО-особље доживљава тешке трауме при помисли на руско оружје а жути људи ће пити воду са Мораве.

Све то већ знамо, када ће ови наши таблоиди да напишу нешто ново?
 

Back
Top