ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1467

Exclamation ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир

" ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ!
    Иран шаље сателите са ракетама у свемир, Амери не могу да их зауставе!

Ирански председник Хасан Рохани изјавио је у четвртак у Техерану да ће Иран ускоро лансирати два нова сателита у свемир користећи ракете произведене у Ирану, упркос упозорењима о новој економској и политичкој изолацији која може бити уведена Техерану од стране САД.

- Данас је ракета наш одбрамбени алат и ми смо поносни на то. И ускоро, у наредним седмицама, послаћемо два сателита у свемир са ракетама које смо сами направили – рекао је Рохани, говорећи на церемонији поводом друге годишњице смрти бившег председника ајатолаха Акбара Хашемија Рафсанџанија.

Свечаности су присуствовали бројни чланови породице и ирански званичници. Рафсанџани је био један од оснивача Исламске Републике и наставио је да служи као ирански четврти председник у периоду између 1989. и 1997. године. Умро је 8. јануара 2017. у доби 82 години живота, после срчаног удара.

Американци крећу у нови рат. Погледајте ОВДЕ где се сада спремају да ударе.".

http://www.pravda.rs/2019/1/10/treci-svetski-rat-moze-da-pocne-iran-salje-satelite-sa-raketama-u-svemir-ameri-ne-mogu-da-ih-zaustave/

Opijenost "uspesnom rusenju Istocnog bolka" iz `90 - tih se polako pretvara u nocnu moru ovih danasnjih Merikenjaca ...

Jos jedan od dokaza da nisu trebali da budu servis jednoj od trenutnih clanica zlocinackog saveza NATO i da su trebali skoro po svaku cenu da zadrze stare i proverene saveznike pocetkom tih `90 - tih , a ne da im "zavode nicim izazvane sankcije" i da se zlocinacki ostrve na njih i da ih bombarduju "za njihovo dobro" ...!

Eto im sada Rusije i Kineza za vratom , ali i Iranaca ...

Cak i Severne Koreje ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Poznat krinka5 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Podrazumevano Re: "ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир, Амери

Baki dominira ; Treći Svetski rat zbog dva satelita

Vasilij Zajcev je trenutno na forumu
    Кад снајпериста намигне, то увек обара с ногу.
    Moderator Vasilij Zajcev (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Re: "ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир, Амери

Citat Original postavio krinka5 Pogledaj poruku
    Више се дивим овим бомбастичним насловима Правдиних чланака
    Die Sonne kann nicht ohne Schein, der Mensch nicht ohne Liebe sein.

Moderator Magistar Čolović (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    578

Sreća pa ove treš teme ne zažive.
    Brzo ih proguta tama zaborava druge, treće i kasnijih strana ovog foruma
    Момчило Ђорговић: "ТРАГЕДИЈА ЈЕДНОГ НАРОДА" - Шта људе у Србији нагони да раде против себе

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1361

Mislim da Amere ne zanimaju nikakvi ratovi vise gde bi direktno ucestvovali, vec gledaju da se povuku i iz ovih koji ih kostaju milijarde $.
    Ako i bude kakvog udara na mule, to ce biti hirurski brzi i precizni odradjeni od strane Izraela, bez nekog veceg konflikta.
    Dok su jedni ratovali, Kinezi su se razvijali i trenutno jurisaju ka #1 zahvaljujuci ekonomiji koja se ne bazira na sukobima.
    Vojno industrijski kompleks zanima samo njihovo licno stanje na racunu i ne mare previse za drzavnu ekonomiju, jer oni su do juce bili a i danas su velikim delom "drzava".
    Vise toga ce biti jasno posle rezultata na sledecim predsednickim izborima i tada ce usledeti konacni obracun unutar kuce, a posle i za mesto u multipolarnom svetu.
    A Mari usque ad Mare

Veoma poznat TONOLAN (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    401

Počinje rat u merici.
    Drugi gradjanski!

Rogozin: Drugi građanski rat u SAD
    Tanjug | 10. januar 2019. 14:41 | Komentara: 0

Direktor ruske kosmičke agencije Roskosmos Dmitrij Rogozin izjavio je da je njegova poseta Sjedinjenim Američkim Državama na poziv Nase otkazana zato što je u toku "drugi američki građanski rat"
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Možda to bude uvod u WWIII, ali sumnjam.

Pazite, direktor ruske kosmičke agencije Dmitrij Rogozin izjavio da je " toku "drugi američki građanski rat"u merici a Magistar Čolović kaže da nije.

Reč na reč, ja više verujem Rogozinu

Tako visoko pozicionirana ličnost u Ruskoj Federaciji kao što je Rogozin, neće davati paušalne i diletantske izjave.

Zato Čoloviću nisi trebao da zatvaraš temu koja je postavljena po propisima,

Rusi nisu razmetljivi u davanju (kako vi kažete) "treš" izjava.

Rogozinu su DOZVOLILI da ovo izjavi.
    Da je Luj XIV znao kako će zavrsiti Luj XVI sve bi bilo drugačije...

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    578

Pa, ja prosto ne znam kako se uopšte i usuđujem da dovodim u pitanje istinitost izjava Rogozin, nakon što je prošao tako rigorozne nivoe provere koje si opisao
    Момчило Ђорговић: "ТРАГЕДИЈА ЈЕДНОГ НАРОДА" - Шта људе у Србији нагони да раде против себе

Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    401

Citat Original postavio Magistar Čolović Pogledaj poruku
    Pa, ja prosto ne znam kako se uopšte i usuđujem da dovodim u pitanje istinitost izjava Rogozin, nakon što je prošao tako rigorozne nivoe provere koje si opisao
    Ne znam ni ja, ali ti znaj: u Rusiji se zna šta ko govori i šta sme da kaže a šta ne sme.
    Rusija nije merika pa da Tramp u klin a "duboka država" u ploču.

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

POČINJE TREĆI SVETSKI RAT: Iranska glumica pokazala sisu (FOTO) (VIDEO) (SISE)
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    578

Citat Original postavio TONOLAN Pogledaj poruku
    Ne znam ni ja, ali ti znaj: u Rusiji se zna šta ko govori i šta sme da kaže a šta ne sme.
    Rusija nije merika pa da Tramp u klin a "duboka država" u ploču.
    Sigurno da je tako kako ti tvrdiš

Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    401

Sigurno da je tako kako ti tvrdiš
    Ne ja, Dmitrij Rogozin.

Iskusan Cakana Andjelic (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2016.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    231

gdje se moze pobjeci dok traje
    Ako nije sudjeno, nece se desiti. Ako jeste, ja cu to sjbati.

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    578

Ne ja, Dmitrij Rogozin.
    I ti i drug Dmitar Rogozin, naravno.
    Ja vas nikada ne razdvajam

Poznat
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

I ja se uopste ne usudjujem da dovodim u pitanje izjava POBEDONOSCEVA I TVOJE VISOSTI, gde napadate sve novine, svetski priznate filozofe( noama comskog). I ti kao takav odlucujes sta ce i ko ce nesto napisati. Ko te rodi tako pametna, samo da mi je znati?

Iskusan kentaur Nesh (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano Re: Иран шаље сателите са ракетама у свемир

ne moze biti ajatolah i predsjednik u isto vrijeme...kod Iranaca je ajatolah neprikosnoveni autoritet, ako taj kaze da ce biti rat, onda ce stvarno biti rat...

Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    401

I ti i drug Dmitar Rogozin, naravno.
    Ja vas nikada ne razdvajam
    Samo Rogozin.
    Ja prenosim ono što je on izjavio i za to sam postavio link.
    U merici se odvija svojevrstan GRADJANSKI RAT niskog intenziteta i nije isključen ni III svetski, mada, malo verovatno.

Rogozin ili Peskov će po svemu sudeći naslediti Putina i ne mogu oni davati ovako "jake" izjave bez debelog utemeljenja.

Rusija je ozbiljna, centralizovana država, gde se zna "ko kosi a ko vodu nosi" i ko šta i kad može da izjavi, tako da ovo nije nikakava "treš" senzacija.

Primećen član Stojkov Menidjer (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    12

Znaci pocelo ozelenjavanje Marsa, lepo...

- - - - - - - - - -

E sad ja vas da pitam nesto...
    Sta ce oni vanzemaljci da zakljuce o nama kad utvrde postojanje katolickih satelita, pravoslavnih i islamskih?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio krinka5 Pogledaj poruku
    Sut bona, dovoljno da raznese cijelu BiH
    Ljetelo bi se do Njemacke...
    da prodamo samo da igramo...

Iskusan kentaur Nesh (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Samo Rogozin.
    U merici se odvija svojevrstan GRADJANSKI RAT niskog intenziteta i nije isključen ni III svetski, mada, malo verovatno.

Rogozin ili Peskov će po svemu sudeći naslediti Putina i ne mogu oni davati ovako "jake" izjave bez debelog utemeljenja.

Rusija je ozbiljna, centralizovana država, gde se zna "ko kosi a ko vodu nosi" i ko šta i kad može da izjavi, tako da ovo nije nikakava "treš" senzacija.
    e moj druze Tolo...gospon Cholo ponovo jase, a to znaci - ostavite svaku nadu, vi, koji drukcije mislite...

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    578

Citat Original postavio dragan10 Pogledaj poruku
    I ja se uopste ne usudjujem da dovodim u pitanje izjava POBEDONOSCEVA I TVOJE VISOSTI, gde napadate sve novine, svetski priznate filozofe( noama comskog). I ti kao takav odlucujes sta ce i ko ce nesto napisati. Ko te rodi tako pametna, samo da mi je znati?
    Pa, to je stvarno strašno.
    Neko treba da reaguje na toliku drskos koju naše visosti praktikuju

- - - - - - - - - -

Uzgred, odustajem od daljeg učešća u temi i prepuštam pragu forumskog zaborava

Poznat njofra (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Samo Rogozin.

Jos im samo fali uvazeni gospodin Dugin.

"Вице-премьер России Дмитрий Рогозин"

https://news.pn/ru/politics/153236
    "In Russia we have a term for "fake news", it's called "news"."- Garry Kasparov

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    Mislim da Amere ne zanimaju nikakvi ratovi vise gde bi direktno ucestvovali, vec gledaju da se povuku i iz ovih koji ih kostaju milijarde $.
    Ako i bude kakvog udara na mule, to ce biti hirurski brzi i precizni odradjeni od strane Izraela, bez nekog veceg konflikta.
    Dok su jedni ratovali, Kinezi su se razvijali i trenutno jurisaju ka #1 zahvaljujuci ekonomiji koja se ne bazira na sukobima.
    Vojno industrijski kompleks zanima samo njihovo licno stanje na racunu i ne mare previse za drzavnu ekonomiju, jer oni su do juce bili a i danas su velikim delom "drzava".
    Vise toga ce biti jasno posle rezultata na sledecim predsednickim izborima i tada ce usledeti konacni obracun unutar kuce, a posle i za mesto u multipolarnom svetu.
    Nema razloga da Izrael napada Iran zbog dva satelita.
    Cak i da su 100% vojni.

A Izrael nece ni napasti Iran ni sad ni ubuduce. Izbombardovace ako pridju blizu granicama, rokace po Hamasu i Hezbolahu i mirni su.

U toku je snabdevanje sa f35, pa kad se uvezbaju na novim letelicama i budu operativno spremni, pocistice ih sa pola gasa.
    Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Domaćin darda (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

ako rusi snabdeju irance sa najmodernijim s-400 i opremom za elektricno ratovanje izraelci ce moci gledati iranska postrojenja samo na tv jer nece moci ni prismrditi a da ne govorimo o tome da rusi iz sirije mogu videti sve sta uzleti iz izraela pa i taj takozvani stelt

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    573

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    [B]" ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ!
    ...
    Зашто се ви русогузи толико радујете трећем свецком рату, никада ми неће бити јасно.

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    578

Pa, kao, resetovaće svet, i posle toga sve bi bilo još bolje, ljepše i starije jakako.
    Vladali bi MI, Rusi i Kinezi.
    A Švabo bi nam kuvao kafu, Vrancuz spremo ručak

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1420

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Зашто се ви русогузи толико радујете трећем свецком рату, никада ми неће бити јасно.
    "Da cujete jedan vic:

Šta radi gubitnik tranzicije kad izgubi radno mesto tehnološkog viška?

Pocne da se nada Trecem svetskom ratu.

U stvari to i nije vic, nego opis ove teme."

Also sprach Jag
    no longer at ease here, in the old dispensation

Slične teme

1. Трећи светски рат
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 387
    Poslednja poruka: 22.07.2016., 00:43
  2. Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 14.07.2016., 14:01
  3. Odgovora: 60