Zasto su zene toliko opterecene visinom???

Zasto su zene toliko opterecene visinom? Dokaz tome je da samo visoke muskarce smatraju muskarcima dobrim za ljubav i za intimu. Non stop su na visokim stiklama i malte ne i u krevet bi isle da spavaju sa stiklama toliko su opsednute visinom.

Da li neko ima normalno i realni objasnjenje te bolesne opsesije zena visinom?? Stvarno je to bolesno.

misim da grešiš...
znam puno malih misim niskih muškaraca koji šetaju opasne ribetine, a nisu nešto potkovani kintom
 
Odakle tebi, najpre, da su žene opsednute s time? To nije opsesija. Normalno je da te privlači nečija snaga, stav, odvažnost, držanje, to da li ti uliva osećaj sigurnosti i slično tome.
Kao što muškarci većinom zagledaju kod žena zadnjicu i kukove, jer oni ukazuju na zdravlje/plodnost žene, ne znači da su opsednuti. To je naprosto priroda.
Ali nije neko pravilo, samo prirodno postoje veće sklonosti ka 1. visokim, krupnim i razvijenim muškarcima 2. i ka ženama uskih strukova, širokih kukova i oblih zadnjica.
Ja sam izlazila i sa momkom koji je bio k'o drvo, a nakon par godina i sa jednim koji je jedva moje visine bio. Kao što rekoh, nije pravilo.
Ali nije ni opsesija.
 
1547171355009.jpg
 
Odakle tebi, najpre, da su žene opsednute s time? To nije opsesija. Normalno je da te privlači nečija snaga, stav, odvažnost, držanje, to da li ti uliva osećaj sigurnosti i slično tome.
Kao što muškarci većinom zagledaju kod žena zadnjicu i kukove, jer oni ukazuju na zdravlje/plodnost žene, ne znači da su opsednuti. To je naprosto priroda.
Ali nije neko pravilo, samo prirodno postoje veće sklonosti ka 1. visokim, krupnim i razvijenim muškarcima 2. i ka ženama uskih strukova, širokih kukova i oblih zadnjica.
Ja sam izlazila i sa momkom koji je bio k'o drvo, a nakon par godina i sa jednim koji je jedva moje visine bio. Kao što rekoh, nije pravilo.
Ali nije ni opsesija.

Hehe, samo se ti desi...malo koje musko je sklono sirokim kukovima...i to nije nikakav pokazatelj zdravlja, to je samo pokazatelj da si debeljuca...:))))

- - - - - - - - - -

Ne lazi sebe, zna se sta je savrsen odnos struja i kukova, pa ne setaju se mrsave zene uzalud pistama...znaju se standardi...mada, i tamo cesto zalutaju one sa duzim trupom i kracim nogama...ali eto, bar je taj odnos struka i kuka savrsen...
 
Hehe, samo se ti desi...malo koje musko je sklono sirokim kukovima...i to nije nikakav pokazatelj zdravlja, to je samo pokazatelj da si debeljuca...:))))

- - - - - - - - - -

Ne lazi sebe, zna se sta je savrsen odnos struja i kukova, pa ne setaju se mrsave zene uzalud pistama...znaju se standardi...mada, i tamo cesto zalutaju one sa duzim trupom i kracim nogama...ali eto, bar je taj odnos struka i kuka savrsen...

Ti očigledno nisi upoznat sa činjenicom da postoje različiti tipovi građe... xD
Ja, recimo, uopšte nisam debela, bavim se plesom pola života i imam vrlo široke kukove, jer su mi te širine - zamisli! - kosti! :lol:

I ne vole svi motke od devojaka, spečene.
Znaš kako kažu? Samo se kerovi igraju sa kostima. :lol:

Hoćeš da kažeš da su Šakira, Dženifer Lopez, Monika Beluči, Bijonse, Sofija Vergara,Skarlet Jphanson isl... debele...?? :lol:ž

I ne znam odakle ti ideja da je malo koje muško sklono širokim kukovima. Od pamtiveka je upravo taj adut, zajedno sa grudima i bedrima, istican kod žena. Čak i u doba praistorije - otud silne stauete vilendorfske Venere. Da ne pričam o razdoblju renesanse, baroka, rokokoa kada su se žene, upravo kako bi istakle te delove tela, utezale u korsete.

Prvo se informiši, pa onda daj sebi za pravo da pričaš u ime većine.
 
Ti očigledno nisi upoznat sa činjenicom da postoje različiti tipovi građe... xD
Ja, recimo, uopšte nisam debela, bavim se plesom pola života i imam vrlo široke kukove, jer su mi te širine - zamisli! - kosti! :lol:

I ne vole svi motke od devojaka, spečene.
Znaš kako kažu? Samo se kerovi igraju sa kostima. :lol:

Hoćeš da kažeš da su Šakira, Dženifer Lopez, Monika Beluči, Bijonse, Sofija Vergara,Skarlet Jphanson isl... debele...?? :lol:ž

I ne znam odakle ti ideja da je malo koje muško sklono širokim kukovima. Od pamtiveka je upravo taj adut, zajedno sa grudima i bedrima, istican kod žena. Čak i u doba praistorije - otud silne stauete vilendorfske Venere. Da ne pričam o razdoblju renesanse, baroka, rokokoa kada su se žene, upravo kako bi istakle te delove tela, utezale u korsete.

Prvo se informiši, pa onda daj sebi za pravo da pričaš u ime većine.

Hmm, u doba antičke Grčke, rađene su i muške statue sa izrazito minijaturnim đokama, da li to znaci da zene preferiraju male penise? Naprotiv, danas svaka voli da je se izlupa po glavi povećim primjerkom....:)
Ne preferiram motke, mrzi me sad da ti nacrtam...
Ali hej šugar paj, nema razloga za brigu, mrvicu veci kukovi mogu da budu lijepi, samo da nisi bas razvaljena...a video sam te pre, simpa si u glavi, tako da no worries braćalaaaaa

- - - - - - - - - -

Ehehehe
 
Hmm, u doba antičke Grčke, rađene su i muške statue sa izrazito minijaturnim đokama, da li to znaci da zene preferiraju male penise? Naprotiv, danas svaka voli da je se izlupa po glavi povećim primjerkom....:)
Ne preferiram motke, mrzi me sad da ti nacrtam...
Ali hej šugar paj, nema razloga za brigu, mrvicu veci kukovi mogu da budu lijepi, samo da nisi bas razvaljena...a video sam te pre, simpa si u glavi, tako da no worries braćalaaaaa

- - - - - - - - - -

Ehehehe

A ti si prost, nevaspitan i needukovan.
 
Ti očigledno nisi upoznat sa činjenicom da postoje različiti tipovi građe... xD
Ja, recimo, uopšte nisam debela, bavim se plesom pola života i imam vrlo široke kukove, jer su mi te širine - zamisli! - kosti! :lol:

I ne vole svi motke od devojaka, spečene.
Znaš kako kažu? Samo se kerovi igraju sa kostima. :lol:

Hoćeš da kažeš da su Šakira, Dženifer Lopez, Monika Beluči, Bijonse, Sofija Vergara,Skarlet Jphanson isl... debele...?? :lol:ž

I ne znam odakle ti ideja da je malo koje muško sklono širokim kukovima. Od pamtiveka je upravo taj adut, zajedno sa grudima i bedrima, istican kod žena. Čak i u doba praistorije - otud silne stauete vilendorfske Venere. Da ne pričam o razdoblju renesanse, baroka, rokokoa kada su se žene, upravo kako bi istakle te delove tela, utezale u korsete.

Prvo se informiši, pa onda daj sebi za pravo da pričaš u ime većine.

Ono sto on ne zna je da se devojkama jos u pubertetu sire kukovi ne zbog toga da bi joj stojala suknjica vec zbog toga sto ona treba da rodi dete jednom i jednostavno se gradja tako menja i razvija

Istina jeste da su siroki kukovi isticani kao simbol zdravlja zene upravo zato sto su mnoge umirale na porodjaju zajedno sa decom, jer nije oduvek koriscen carski rez itd


A isto takodje Shime ne zna ni da su mali penisi u Antickoj Grckoj postavljani kao simbol razumnosti i nerobovanje nagonima napaljenosti na seks i iracionalnosti dok su mitska bica Satiri smatrani valjda nekakvim demonima sa velikim penisima itd
 
Zasto su zene toliko opterecene visinom? Dokaz tome je da samo visoke muskarce smatraju muskarcima dobrim za ljubav i za intimu. Non stop su na visokim stiklama i malte ne i u krevet bi isle da spavaju sa stiklama toliko su opsednute visinom.

Da li neko ima normalno i realni objasnjenje te bolesne opsesije zena visinom?? Stvarno je to bolesno.

Ma nismo...
mislim ako visinu kompenzuje u duzinu nije nikakav problem :malav:
 
Upravo tako. Eto, vidiš Šime kako izgleda kad je neko obrazovan, pa ne baljezgari. :p

Ne znas ti njega, cvilio mi je i kmečao na pp, mora sam da ga blokiram, sramota me da me citira...rusi mi ugled...guzzio ga ovde ko je stigao ahahaha

- - - - - - - - - -

A oprosti sto imas siroke bokove...oproooosti mi paaapeee...oproooosti mi Đovanooootiiii...

- - - - - - - - - -

Znas ti onaj hit đooovana hop đooovana vana hop..:kolac:

- - - - - - - - - -

Ti vajari sj imali male đoke, radili su tako sto su sebe gledali u ogledalu...pa mislili ljudi da je to prosek...
A sto se tice zena, nisu mogli naći neki fotomodel, to je bilo problematicno...pa tako navataju te debeljuce sirokih kukova...a dojke manje od limuna...

- - - - - - - - - -

Eto, pored raznih vestina i znanja, poslusaj sta ti kaze vrhunski istoricar umetnosti...dr Shime...

- - - - - - - - - -

I ne boj se brate, kad se Dive ogromnog prkna i kukova udala, pa ti ces cuda da radis...sto ne bi i ti...haha
 

Back
Top