Moze li Sergej Trifunovic da ugrozi Vucica?

Sergej je

  • Odlican izbor, nova nada, uzvraca udarac!

  • Klosar koji samo zeli parce hleba.

  • Ne znam. Mozda je ok a mozda i nije.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Nedeljnik

Dakle cim se necka, izgleda da je spreman aktivnije da se pozabavi politikom. S obzirom da opozicija ima biblijski problem da pronadje lidera, moze li on kroz PSG da se lansira kao neko sa harizmom dovoljnom da dosegne vrh?

Vlast ga je vec okarakterisala kao propalog ulicara i glumca, sljam i slicno. Do duse ni on ne ostaje duzan u uvredama, ali... da li je on covek koji zeli da stane u kraj onome sto koci razvoj Srbije i zadrzava je na africkom BDP-u od 6000 usd po glavi?

Da li je on spreman da izadje na kraj sa kriminalom i korupcijom?
 
Nedeljnik

Dakle cim se necka, izgleda da je spreman aktivnije da se pozabavi politikom. S obzirom da opozicija ima biblijski problem da pronadje lidera, moze li on kroz PSG da se lansira kao neko sa harizmom dovoljnom da dosegne vrh?

Vlast ga je vec okarakterisala kao propalog ulicara i glumca, sljam i slicno. Do duse ni on ne ostaje duzan u uvredama, ali... da li je on covek koji zeli da stane u kraj onome sto koci razvoj Srbije i zadrzava je na africkom BDP-u od 6000 usd po glavi?

Da li je on spreman da izadje na kraj sa kriminalom i korupcijom?

Нажалост нема на Крстарици подфорум ЦРНИ ХУМОР - али да га има требало би тамо отворити овакву тему.........z:D он може да игра тј.глуми неког председника на филму, ТВ или у позоришту АЛИ ДА ТО СТВАРНО БУДЕ ......... ахахахаааааа........ лудилоооооооооо.............
 
Tajkun Numero Uno: Dovedi mi onog glumca triperasa...
Cika Pretorijanac u odelu: Jel Sergeja Trifunovica i brata mu?
Tajkun Numero Uno: Da, njih dvojicu! :hehe:

_nobody_

Они то "породично" да заседну....... а имају ли и маму и тату, снајку, жену, сестру, стрину ПА СВИ ЗАЈЕДНО НА ПРОТЕСТЕ "ХОЋЕМО ВЛАСТ, ХОЋЕМОооооооо!"........
 
Сергеј је писменији од томе николића и вучића-заједно.

Иначе,знам пар ликова из краја који су такође писменији од поменутог двојца
али,нека Сергеја да он пробије лед па ћемо и њега да смењујемо
у неком нахнадном периоду.
 
Sergej po meni nema potencijal da bude Ujedinitelj kakav je bio Kostunica, ali na primer mislim da bi to mogao da bude Djordje Vukadinovic

Ne vidim ko drugi ima tako sirok koalicioni kapacitet i ko se istakao u borbi protiv Vucica, a istovremeno bi imao i podrsku Vucicevog birackog tela zbog nacionalizma i ostre politike oko Kosova, ali bi istovremeno imao toleranciju od strane "gradjana" i evrofila kao prefinjen i tolerantan covek koji nije bio sklon sovinistickim ispadima i bahatom ponasanju

Mozda samo jos Vuk Jeremic moze delovati tako, ali nekako se Vuk nije dobro pokazao

Glavna mana Vukadinovica je "sto ceni marksisticku misao" :roll:
 
Sergej po meni nema potencijal da bude Ujedinitelj kakav je bio Kostunica, ali na primer mislim da bi to mogao da bude Djordje Vukadinovic

Ne vidim ko drugi ima tako sirok koalicioni kapacitet i ko se istakao u borbi protiv Vucica, a istovremeno bi imao i podrsku Vucicevog birackog tela zbog nacionalizma i ostre politike oko Kosova, ali bi istovremeno imao toleranciju od strane "gradjana" i evrofila kao prefinjen i tolerantan covek koji nije bio sklon sovinistickim ispadima i bahatom ponasanju

Mozda samo jos Vuk Jeremic moze delovati tako, ali nekako se Vuk nije dobro pokazao

Glavna mana Vukadinovica je "sto ceni marksisticku misao" :roll:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sergej po meni nema potencijal da bude Ujedinitelj kakav je bio Kostunica, ali na primer mislim da bi to mogao da bude Djordje Vukadinovic

Ne vidim ko drugi ima tako sirok koalicioni kapacitet i ko se istakao u borbi protiv Vucica, a istovremeno bi imao i podrsku Vucicevog birackog tela zbog nacionalizma i ostre politike oko Kosova, ali bi istovremeno imao toleranciju od strane "gradjana" i evrofila kao prefinjen i tolerantan covek koji nije bio sklon sovinistickim ispadima i bahatom ponasanju

Mozda samo jos Vuk Jeremic moze delovati tako, ali nekako se Vuk nije dobro pokazao

Glavna mana Vukadinovica je "sto ceni marksisticku misao" :roll:

:hahaha::hahaha::hahaha:

_nobody_
 
Nedeljnik

Dakle cim se necka, izgleda da je spreman aktivnije da se pozabavi politikom. S obzirom da opozicija ima biblijski problem da pronadje lidera, moze li on kroz PSG da se lansira kao neko sa harizmom dovoljnom da dosegne vrh?

Vlast ga je vec okarakterisala kao propalog ulicara i glumca, sljam i slicno. Do duse ni on ne ostaje duzan u uvredama, ali... da li je on covek koji zeli da stane u kraj onome sto koci razvoj Srbije i zadrzava je na africkom BDP-u od 6000 usd po glavi?

Da li je on spreman da izadje na kraj sa kriminalom i korupcijom?

Može, al kad cupi slomi lešnik.
 
Nedeljnik

Dakle cim se necka, izgleda da je spreman aktivnije da se pozabavi politikom. S obzirom da opozicija ima biblijski problem da pronadje lidera, moze li on kroz PSG da se lansira kao neko sa harizmom dovoljnom da dosegne vrh?

Vlast ga je vec okarakterisala kao propalog ulicara i glumca, sljam i slicno. Do duse ni on ne ostaje duzan u uvredama, ali... da li je on covek koji zeli da stane u kraj onome sto koci razvoj Srbije i zadrzava je na africkom BDP-u od 6000 usd po glavi?

Da li je on spreman da izadje na kraj sa kriminalom i korupcijom?

Bilo bi to super ... Edi Rama i Sergej baš liče, pa bi se stranci mogli zavarati i da pomešaju pa umesto da Rami potpišu veliku Albaniju zapravo potpišu veliku Srbiju Sergeju.

Sem toga cenim da je Sergej jedna od boljih mušterija šiptarskog brenda ... pa bi i tu bilo velikog razumevanja

Sve u svemu pametan predlog :zskace::zskace: mudro :zblesav: i domišljato
 
Ne pratim toliko politicku scenu i godinama nisam pratio sta se sve desava u srpskoj politici i cak ni ne gledam TV pa ne znam

Obrazlozite gde gresim...

49840117_10156903052918908_1202873791030493184_n.jpg


Smoki Smoki ... aj vrati se na tvoju novu ekonomsku krizu...
 

Back
Top