ŠIPTARI SU POSLALI JASNU PORUKU: Hoće rat sa Srbijom!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mast

Domaćin
Poruka
4.900
Ukidanje granice između Srbije i Albanije je pokušaj aneksije, izjavio je ministar odbrane Aleksandar Vulin. Neverovatno je da se sada tako nešto radi, ali kao što vidite nije to nešto što ne očekujemo od strane Albanije, od Edija Rame, od Haradinaja.

Međutim, na to ceo svet ćuti, ceo svet se pravi da se to nije desilo

Šanse za dogovor sa Albancima su skoro nikakve. Ako ih je nekada i bilo, posle ovih reakcija NATO i ćutanja EU, verovatno da nema više nikakve šanse.

Njihova poruka je jasna – napravili smo vojsku koja će zaratiti sa Srbijom. Ono što me posebno brine jeste što ćute i Crna Gora i Makedonija“, naglasio je Vulin.

 
Poslednja izmena:
Јенкији и Пиргави ОПЕТ "ЗАКУВАВАЈУ" ПРЕКО СВОЈИХ ПОСЛУШНИКА НА БАЛКАНУ.........z:cry:

је-БоТе Мито, а да твој Прекрасни не прави унапред дгоговрено

позориште пред долзак Путка

- - - - - - - - - -

Niste vi dzaba izgubili KiM bajo moj.

Ајде босанци мало да браните КиМ, ред је да вратите услугу Србији
 
је-БоТе Мито, а да твој Прекрасни не прави унапред дгоговрено

позориште пред долзак Путка

- - - - - - - - - -



Ајде босанци мало да браните КиМ, ред је да вратите услугу Србији

Apsolutno.Mi smo spremni.Ne treba nam ništa.Samo nemojte da smetate kad počnu da vrište.
 
је-БоТе Мито, а да твој Прекрасни не прави унапред дгоговрено

позориште пред долзак Путка

- - - - - - - - - -



Ајде босанци мало да браните КиМ, ред је да вратите услугу Србији

Branio sam vas umalo cetiri puta nisam poginuo, malo li je....da nije bilo Republike Krajine i Republike Srpske ne bi ti bio na ovom forumu.
 
Šiptari su poslali jasnu poruku kojom pokazuju koliko je Srbija nemoćna. Ovom picopevcu Vulinu jedino ostaje da kukumače i da otkriva toplu vodu koju svaka budala zna.
Ono što očajava jeste činjenica što se poltronstvu daje prioritet nad stručnošću i sposobnošću , tako je ova budala Vulin dospeo do ministarskog položaja važnog resora u momentu kada je neophodna reforma odbranbenih snaga a on tako debilast nije kadar obnoviti ni svoje usrane gaće. Uostalom pre ministrovanja vojsku nikada nije video u životu. Opet kada bi picousni postavio nekoga poput Delića na taj položaj , znači nekoga ko vojnu veštinu ima u malom prstu morao bi se svakog dana sukobljavati sa njim, a lepše je slušati hvalospeve o sebi nego realnu procenu da je naša vojska obična kanta koju za početak treba bar zakrpiti.
 
Apsolutno.Mi smo spremni.Ne treba nam ništa.Samo nemojte da smetate kad počnu da vrište.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Као 90-тих када сте побегли у Србију

Боске смешан си

- - - - - - - - - -

Branio sam vas umalo cetiri puta nisam poginuo, malo li je....da nije bilo Republike Krajine i Republike Srpske ne bi ti bio na ovom forumu.

Обавезно, то вам је лажно оправдање за 30 година кризе и черупање буџета Србије,

као и инвазију на Србију
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top