" БИСЕРКО, МИЛИЋ, КАНДИЋ И СКОТ ОСТАЈУ БЕЗ ДОЛАРА: Блокада у САД погађа НВО у Србији!

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
" БИСЕРКО, МИЛИЋ, КАНДИЋ И СКОТ ОСТАЈУ БЕЗ ДОЛАРА:

Блокада у САД погађа НВО у Србији!


Због блокаде владе САД нема исплата новчаних средстава, између осталих, и за амбасаду САД у Србији, као и за разне НВО у Србији које примају новац из америчког буџета.

kandic_milic_biserko_mc.rs.jpg


Српски телеграф пише да су због тога на листи оних који неће моћи за време блокаде владе САД да добијају новац и Соња Бисерко, Наташа Кандић, Јелена Милић и њима сличне, прецизније њихове НВО.

Амбасада САД у Београду је поручила да "тренутно није у могућности да одговара на захтеве медија због фискалне блокаде владе САД".

Председник СРС Војислав Шешељ каже да амбасадору Скоту нуди бурек у просторијама странке.

- Јелену Милић, Соњу Бисерко, Наташу Кандић и њима сличне најрадије бих нахранио го*нима, а за то им не требају ни паре, ни плата! Амбасадору Скоту желим да поручим да, док му не легне плата, може свако јутро да долази код мене у просторије странке на бурек – рекао је Шешељ.

Новинар Миломир Марић каже да мисли да ће амерички плаћеници издржати беспарицу, јер је сигуран да имају неку уштеђевину за црне дане.

- Србија ће им помоћи јер су толика добра дела за Србе учинили – у свом стилу додао је Марић.


Иранци ухапсили америчког војног ветерана. Више о томе читајте ОВДЕ.

Извор: Српски Телеграф".

http://www.pravda.rs/2019/1/10/bise...ez-dolara-blokada-u-sad-pogadja-nvo-u-srbiji/

z:lol:


Mozda Maric , kao profesionalni novinar koji je , inace "obicno dobro obavesten" , ima neke "dojave" po pitanju "donacie za razvoj demoNkracije u Srbiji" i moze lako da se desi da i ovde proradi "SMS ili SNS prijatelj na Putu u EU - rupic`o" ...!
 
" БИСЕРКО, МИЛИЋ, КАНДИЋ И СКОТ ОСТАЈУ БЕЗ ДОЛАРА:

Блокада у САД погађа НВО у Србији!


Због блокаде владе САД нема исплата новчаних средстава, између осталих, и за амбасаду САД у Србији, као и за разне НВО у Србији које примају новац из америчког буџета.

kandic_milic_biserko_mc.rs.jpg


Српски телеграф пише да су због тога на листи оних који неће моћи за време блокаде владе САД да добијају новац и Соња Бисерко, Наташа Кандић, Јелена Милић и њима сличне, прецизније њихове НВО.

Амбасада САД у Београду је поручила да "тренутно није у могућности да одговара на захтеве медија због фискалне блокаде владе САД".

Председник СРС Војислав Шешељ каже да амбасадору Скоту нуди бурек у просторијама странке.

- Јелену Милић, Соњу Бисерко, Наташу Кандић и њима сличне најрадије бих нахранио го*нима, а за то им не требају ни паре, ни плата! Амбасадору Скоту желим да поручим да, док му не легне плата, може свако јутро да долази код мене у просторије странке на бурек – рекао је Шешељ.

Новинар Миломир Марић каже да мисли да ће амерички плаћеници издржати беспарицу, јер је сигуран да имају неку уштеђевину за црне дане.

- Србија ће им помоћи јер су толика добра дела за Србе учинили – у свом стилу додао је Марић.


Иранци ухапсили америчког војног ветерана. Више о томе читајте ОВДЕ.

Извор: Српски Телеграф".

http://www.pravda.rs/2019/1/10/bise...ez-dolara-blokada-u-sad-pogadja-nvo-u-srbiji/

z:lol:


Mozda Maric , kao profesionalni novinar koji je , inace "obicno dobro obavesten" , ima neke "dojave" po pitanju "donacie za razvoj demoNkracije u Srbiji" i moze lako da se desi da i ovde proradi "SMS ili SNS prijatelj na Putu u EU - rupic`o" ...!

Ахаха......... СКОРО БОЉУ ВЕСТ НИСАМ ПРОЧИТАО........... аааааааааа...........

 
:)


Samo , Mito , da nam "vladar koji je budan 24/7/365" ne razreze neke nove poreze i "solidarne doprinose" ...?!

- - - - - - - - - -

Не каже се Скот, већ Његова екселенција господин Скат.

To mozda tamo daleko , ali ovde se kaze onako kako pise ...

:)

- - - - - - - - - -

...ili kako jeste na terenu ...:)
 
Kakva seljana ,sramota me od ovih Marica, Seselja i njihovog hranjenja gofnima,

:)

Zbog ovoga ?


- - - - - - - - - -

Имаћемо у овом периоду слабији прилив девиза у земљу.

То може негативно да утиче на раст БДП.

:)

Nece , bre Altere ...

Nemoj da sirisa paniku i defetizam ...

Dolazi Makro i onaj iz Ojsterajha i podelice narodu ...
 
:)

Samo , Mito , da nam "vladar koji je budan 24/7/365" ne razreze neke nove poreze i "solidarne doprinose" .
..?!
- - - - - - - - - -

Е за тако нешто, не дај Боже СА ОБЕ РУКЕ ПОДРЖАВАМ УЛИЧНЕ ПРОТЕСТЕ.........
 
Ima li neka javna kuca u BG da im se nadje poso...pola Srbije ima da nagrne u Beograd.

- - - - - - - - - -

:)

Zbog ovoga ?


- - - - - - - - - -



:)

Nece , bre Altere ...

Nemoj da sirisa paniku i defetizam ...

Dolazi Makro i onaj iz Ojsterajha i podelice narodu ...

Vojvoda efendija Seselj ko o cemu baba o ustipcima.Jaci je od baba Vange.
 
Ако погледамо ко су донатори, рецимо, Кандићкиног Фонда за Хуманитарно Право, видимо да имају 17 декларисаних донатора.

http://www.hlc-rdc.org/?page_id=14397

Од 17, 5 су из САД. Од тих 5, 3 су приватни фондови - CSM Foundation, Open Society Institute, Rockefeller Brothers Fund. Преостале две - NED и USAID - се финансирају посебним актовима конгреса и раде и даље без проблема.

Шта то значи?

Па значи да су Бакоњине новине новине за марву.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ирац је дефинитивно у великом дисконтинуитету са реалношћу на терену
која нам недвосмислено говори да Русија и Кина преузимају примат на светској позорници.

- - - - - - - - - -

Можеш пре да пожелиш моју киту у твојим жвалавим устима.

Мада и ту ти нису неке шансе.

васпитали те они тамо ..лепооо.
Баш лепо.
 
Ако погледамо ко су донатори, рецимо, Кандићкиног Фонда за Хуманитарно Право, видимо да имају 17 декларисаних донатора.

http://www.hlc-rdc.org/?page_id=14397

Од 17, 5 су из САД. Од тих 5, 3 су приватни фондови - CSM Foundation, Open Society Institute, Rockefeller Brothers Fund. Преостале две - NED и USAID - се финансирају посебним актовима конгреса и раде и даље без проблема.

Шта то значи?

Па значи да су Бакоњине новине новине за марву, а и сам Бакоња није много бистар.

A ko je bio donator tim "donatorima", Izraelu, NATO-u, UN-u, EU,....
Sve je to Amerika 70 godina fiansirala, al zavrno Tramp slavinu.
 

A ko je bio donator tim "donatorima", Izraelu, NATO-u, UN-u, EU,....
Sve je to Amerika 70 godina fiansirala, al zavrno Tramp slavinu.
Tramp moze da zavrce drzavne slavine, ovde se radi o privatnim "donatorima".
Amerika je jos uvek demokratska drzava u kojoj se zna da ne moze prezident da
raspolaze parama koje nisu njegove.
 
" БИСЕРКО, МИЛИЋ, КАНДИЋ И СКОТ ОСТАЈУ БЕЗ ДОЛАРА:

Блокада у САД погађа НВО у Србији!


Због блокаде владе САД нема исплата новчаних средстава, између осталих, и за амбасаду САД у Србији, као и за разне НВО у Србији које примају новац из америчког буџета.

kandic_milic_biserko_mc.rs.jpg


Српски телеграф пише да су због тога на листи оних који неће моћи за време блокаде владе САД да добијају новац и Соња Бисерко, Наташа Кандић, Јелена Милић и њима сличне, прецизније њихове НВО.

Амбасада САД у Београду је поручила да "тренутно није у могућности да одговара на захтеве медија због фискалне блокаде владе САД".

Председник СРС Војислав Шешељ каже да амбасадору Скоту нуди бурек у просторијама странке.

- Јелену Милић, Соњу Бисерко, Наташу Кандић и њима сличне најрадије бих нахранио го*нима, а за то им не требају ни паре, ни плата! Амбасадору Скоту желим да поручим да, док му не легне плата, може свако јутро да долази код мене у просторије странке на бурек – рекао је Шешељ.

Новинар Миломир Марић каже да мисли да ће амерички плаћеници издржати беспарицу, јер је сигуран да имају неку уштеђевину за црне дане.

- Србија ће им помоћи јер су толика добра дела за Србе учинили – у свом стилу додао је Марић.


Иранци ухапсили америчког војног ветерана. Више о томе читајте ОВДЕ.

Извор: Српски Телеграф".

http://www.pravda.rs/2019/1/10/bise...ez-dolara-blokada-u-sad-pogadja-nvo-u-srbiji/

z:lol:


Mozda Maric , kao profesionalni novinar koji je , inace "obicno dobro obavesten" , ima neke "dojave" po pitanju "donacie za razvoj demoNkracije u Srbiji" i moze lako da se desi da i ovde proradi "SMS ili SNS prijatelj na Putu u EU - rupic`o" ...!

Finansija će za njih biti sve manje.
Ja sam mislio da ova Kandićka odapela?
 
" БИСЕРКО, МИЛИЋ, КАНДИЋ И СКОТ ОСТАЈУ БЕЗ ДОЛАРА:

Блокада у САД погађа НВО у Србији!


Због блокаде владе САД нема исплата новчаних средстава, између осталих, и за амбасаду САД у Србији, као и за разне НВО у Србији које примају новац из америчког буџета.

kandic_milic_biserko_mc.rs.jpg


Српски телеграф пише да су због тога на листи оних који неће моћи за време блокаде владе САД да добијају новац и Соња Бисерко, Наташа Кандић, Јелена Милић и њима сличне, прецизније њихове НВО.

Амбасада САД у Београду је поручила да "тренутно није у могућности да одговара на захтеве медија због фискалне блокаде владе САД".

Председник СРС Војислав Шешељ каже да амбасадору Скоту нуди бурек у просторијама странке.

- Јелену Милић, Соњу Бисерко, Наташу Кандић и њима сличне најрадије бих нахранио го*нима, а за то им не требају ни паре, ни плата! Амбасадору Скоту желим да поручим да, док му не легне плата, може свако јутро да долази код мене у просторије странке на бурек – рекао је Шешељ.

Новинар Миломир Марић каже да мисли да ће амерички плаћеници издржати беспарицу, јер је сигуран да имају неку уштеђевину за црне дане.

- Србија ће им помоћи јер су толика добра дела за Србе учинили – у свом стилу додао је Марић.


Иранци ухапсили америчког војног ветерана. Више о томе читајте ОВДЕ.

Извор: Српски Телеграф".

 
Finansija će za njih biti sve manje.
Ja sam mislio da ova Kandićka odapela?

Пре ћеш Ти,ја да одапнемо него она.
Теби нико није рекао да скотови на овој кугли земаљској живе најдуже?

Добро ти што ћеш да..испариш(ти си се продао тренутном режиму за ситне новце..фуууј срамото)
али
зашто Ја?

ја патриота,неукаљаног образа
 

Back
Top