Putina će dočekati 70.000 ljudi

Evo ne razumem ovo ubacivanje raznih imena nekih stranaka ili šta su već.

Umesto da iskoristimo dolazak jednog od najmoćnijih ljudi planete ( bar tako kažu svi) ovde se naganjavaju koja će partija tamo ići, kao da će im lično Putin tražiti svakome člansku kartu.
Da ali zaboravljaš da su masovni dočeci političara i lidera bilo kojih (nebitno Putin,Tramp,Si,Klinkton,baba Kraljica , Kim Il Sung ... ) odlika najvećih vukojebina i banana republika na svetu i relikt nekih davnoh vremena ,kao i da su učesnci u tome uglavnom podanička stoka sitnog zuba .
Jel možeš da zamisliš da se tako nešto organizuje u nekoj Švajcarskoj , Norveškoj ,Kenjadi,Japanu,pa i u Češkoj , Madjarskoj ,... ili bilo kojoj srećnijoj i razvijenijoj zemlji u svetu ? Ja realno ne mogu , al zato sa druge strane sve neodoljivo podseća na ovo dole (ili na te šiptare i Klintona kako si dobro primetila ko je uzor ovim našim ) :
 
па не, у праву је албанска биа, прошла су та времена кад се организовано ишло на дочеке политичара, само што Владимир није само политичар ал он то још није схватио
 
откако је монтенегро ушао у отан дошло је до жестоке поделе а и маске су многима попадале с лица, тако да сад у Београду баш може јасно да се види ко је шта стварно био а само је глумио нешто друго

tako je.

A osim toga Vucic je ipak jos balav za toko veliku politiku. Nije on dozreo za to. To se vidi po tome sto cesto konsultuje tatu, znaci da se ne oseca dovoljno sigurno u sebe.

Pored toga primetio sam da na Vucica dosta utice i nejgov politicki otac Seselj. Ipak je rastao i formirao tj deformisao se uz njega. Sa njim je proveo vise vremena nego sa rodjenim ocem. Tako da sklon sam da verujem da je Vucic mozda odmah posle 2012 i zaista zeleo da ide ka EU i to je tada bilo u fazonu i IN. Ali krajem 2014 vraca se Seselj u Srbiju i od tada Vucic se opet regresira u starog radikala. U emlji pocinju da bujaju nacionalisti svih boja, vracaju se u javnu scenu ozlogalseni likovi 90tih Sainovic, Zivadin, Jovanovic i opet nagovaraju Srbiju na rematch sa Zapadom. Kao sad je Kina i Rusija jaka pa ce nam biti lakse u novom ratu.

Po meni, u Srbiji se sprema katastrofa. Rusima, nista ne verujem. Oni nam vojo ne bi mogli pomoci, a da ne zarate sa Zapadom nema sanse. Jedino sto mi pada na pamet je da mozda planiraju neki desanti invaziju na Bugarsku inace...
 
Da ali zaboravljaš da su masovni dočeci političara i lidera bilo kojih (nebitno Putin,Tramp,Si,Klinkton,baba Kraljica , Kim Il Sung ... ) odlika najvećih vukojebina i banana republika na svetu i relikt nekih davnoh vremena ,kao i da su učesnci u tome uglavnom podanička stoka sitnog zuba .
Jel možeš da zamisliš da se tako nešto organizuje u nekoj Švajcarskoj , Norveškoj ,Kenjadi,Japanu,pa i u Češkoj , Madjarskoj ,... ili bilo kojoj srećnijoj i razvijenijoj zemlji u svetu ? Ja realno ne mogu , al zato sa druge strane sve neodoljivo podseća na ovo dole (ili na te šiptare i Klintona kako si dobro primetila ko je uzor ovim našim ) :

Ne pisi kojesta, I tramp da dodje bilo bi mnogo ljudi i gde god je i neki americki predsednik dosao, a nisu bas banana drzave, bilo je mnogo ljudi.

I daleko bilo da je "holivudski" docek kao ovaj sto si predstavio, mada i da jeste, ne vidim tu nista lose ako zemlje zaista dobro saradjuju.
 
tako je.

A osim toga Vucic je ipak jos balav za toko veliku politiku. Nije on dozreo za to. To se vidi po tome sto cesto konsultuje tatu, znaci da se ne oseca dovoljno sigurno u sebe.

Pored toga primetio sam da na Vucica dosta utice i nejgov politicki otac Seselj. Ipak je rastao i formirao tj deformisao se uz njega. Sa njim je proveo vise vremena nego sa rodjenim ocem. Tako da sklon sam da verujem da je Vucic mozda odmah posle 2012 i zaista zeleo da ide ka EU i to je tada bilo u fazonu i IN. Ali krajem 2014 vraca se Seselj u Srbiju i od tada Vucic se opet regresira u starog radikala. U emlji pocinju da bujaju nacionalisti svih boja, vracaju se u javnu scenu ozlogalseni likovi 90tih Sainovic, Zivadin, Jovanovic i opet nagovaraju Srbiju na rematch sa Zapadom. Kao sad je Kina i Rusija jaka pa ce nam biti lakse u novom ratu.

Po meni, u Srbiji se sprema katastrofa. Rusima, nista ne verujem. Oni nam vojo ne bi mogli pomoci, a da ne zarate sa Zapadom nema sanse. Jedino sto mi pada na pamet je da mozda planiraju neki desanti invaziju na Bugarsku inace...

ма какав Вучић, он није ни знао где је шупаљ док му нису јавили, а и сад није сигурно да је закрпио све рупе.
а шешељ и драшковић су кумови, не верујем ни једном ни другом
што се тиче осталог - у праву си, ал то не значи да треба скинути гаће и ући и нато. ми смо, по уставу, неутрални. тачка.
 
Ne pisi kojesta, I tramp da dodje bilo bi mnogo ljudi i gde god je i neki americki predsednik dosao, a nisu bas banana drzave, bilo je mnogo ljudi.

I daleko bilo da je "holivudski" docek kao ovaj sto si predstavio, mada i da jeste, ne vidim tu nista lose ako zemlje zaista dobro saradjuju.

ne mogu da se setim gde i kad je to skoro nekog americkog predsednika docekalo 70,000 ljudi. Zivimo u doba interneta, daj neki link.
 
Ne cuva nas on, cuvamo se sami, ali treba iskazati zahvalnost Putinu, kao i najdublje postovanje za sve do sad, sto je Rusija uciunila za nas (godinama, vekovima, decenijama).

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Kerkyra

- - - - - - - - - -

ne mogu da se setim gde i kad je to skoro nekog americkog predsednika docekalo 70,000 ljudi. Zivimo u doba interneta, daj neki link.

Ameriku svi preziru, jer svida pokusava da se mesa.
 
ма какав Вучић, он није ни знао где је шупаљ док му нису јавили, а и сад није сигурно да је закрпио све рупе.
а шешељ и драшковић су кумови, не верујем ни једном ни другом
што се тиче осталог - у праву си, ал то не значи да треба скинути гаће и ући и нато. ми смо, по уставу, неутрални. тачка.

ja sam rekao da je Vucic balav za svetsku politiku. Sva njegoa moc pociva na cinjenici da vec 25 godina on ucestvuje u partijskom zivotu i da u detalje zna kako se dolazi na vlast. Kako se organizuje stranka, kako se utice na medije kad si vlast a kako kad si opozicija, kako se podmicuje biracko telo...

Mislim nek izvine ova vajna opozicija, a zapravo bivsa vlast, ali ne mogu oni da dizu ustanak iz Beograda i to tako sto ce da im drugi vodi demonstracije.

- - - - - - - - - -

Pa ne znam mrzi me da trazim ali recimo u Poljskoj zbog americkog tenka pre neki godinu je samo bilo ko zna koliko ljudi.

Ne kazem da je podeljenost u svetu dobra, pritom...

samo ti lutko daj ink i sve ce biti OK.

- - - - - - - - - -

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Kerkyra

- - - - - - - - - -



Ameriku svi preziru, jer svida pokusava da se mesa.

jeste kako da ne, aRusiju bas svi obozavaju jer nigde ne pokusava da se mesa. z:D
 
ja sam rekao da je Vucic balav za svetsku politiku. Sva njegoa moc pociva na cinjenici da vec 25 godina on ucestvuje u partijskom zivotu i da u detalje zna kako se dolazi na vlast. Kako se organizuje stranka, kako se utice na medije kad si vlast a kako kad si opozicija, kako se podmicuje biracko telo...

Mislim nek izvine ova vajna opozicija, a zapravo bivsa vlast, ali ne mogu oni da dizu ustanak iz Beograda i to tako sto ce da im drugi vodi demonstracije.

- - - - - - - - - -



samo ti lutko daj ink i sve ce biti OK.

- - - - - - - - - -



jeste kako da ne, aRusiju bas svi obozavaju jer nigde ne pokusava da se mesa. z:D

Pa, ne koliko Amerika.

Amerika zeli da opkoli Rusiju. Organizuje puceve po Gruziji, Ukrajiji...
 
Pa, ne koliko Amerika.

Amerika zeli da opkoli Rusiju. Organizuje puceve po Gruziji, Ukrajiji...

to mu dodje kao normalno u odnosima velikih sila.

Cuj kao Rusija kad je bila jaka kao SSSR to nije radila ? Ko je instalirao saveznike na Kubu pod nosom Amerike ?

Ko je palio revolucije po Americi pa posle Amerikanci morali da gase pozare i podrzavju huntase ?
Ko je doturao pomoc Vietkongu da pravi haos u Juznom Vijetnamu ?

moja pokojna baba ili Moskva ?
 
Ne cuva nas on, cuvamo se sami kako tako, ali treba iskazati zahvalnost Putinu, kao i najdublje postovanje za sve do sad sto je Rusija uciunila za nas (godinama, vekovima, decenijama) i sto je jednostavno od srca volimo.

Русија за нас није учинила ништа, осим што нас сматра јефтиним топовским месом.

Тешко оном кога Рус брани и ********* храни
 
Ovo Vučić vrlo mudro odigrava sve; izrazito taktički. Jedino se zeznuo štobeć nije odlučio oko datuma izbora; na ruku mu ide da se održe što je te moguće.

Mislim da slede smrtonosni udarci srpskom nacionalizmu.

ja mislim bas suprotno. Vucic je prakticno vaskrsao nacionaliste. Ja sam cak skloniji da mislim da ce posle pada Firera clanovi njegove bele sekta preleteti nazad kod Seselja i on ce opet biti najjaca stranka bas kao i posle propasti SPS-a.
 
ja mislim bas suprotno. Vucic je prakticno vaskrsao nacionaliste. Ja sam cak skloniji da mislim da ce posle pada Firera clanovi njegove bele sekta preleteti nazad kod Seselja i on ce opet biti najjaca stranka bas kao i posle propasti SPS-a.

Није Вучић никог васкрсао а најмање националисте, националисти су одавно живи и само посматрају шта се дешава, понекад гласају за једну а понекад за другу опцију ал то не значи безрезервно поверење. људи свичују, пребацују као на даљинском управљачу програме за тв, мењају странке и партије којима давају глас, схватају да и најбољи протоком времена издувају, зато увек траже нове. шешељ нема шансе да се врати, као ни драшковић ил неко од пре.
 
Није Вучић никог васкрсао а најмање националисте, националисти су одавно живи и само посматрају шта се дешава, понекад гласају за једну а понекад за другу опцију ал то не значи безрезервно поверење. људи свичују, пребацују као на даљинском управљачу програме за тв, мењају странке и партије којима давају глас, схватају да и најбољи протоком времена издувају, зато увек траже нове. шешељ нема шансе да се врати, као ни драшковић ил неко од пре.

zivi bili pa videli. Tako se pricalo i za SPS posle 5.10. pa vidimo da nije tako. SRS i SPS kao i DS su velike i zilave stranke koje imaju mrezu odbora po celoj Srbiji i veliku infrastrukturu, a bez toga u Srbiji ne mozes doci na vlast. Recimo da si neka superharzimatska licnost i da su svi voljni da glasaju za tebe, ako nemas stranku, neces pobediti jer ce te pokrasti an birackom mestu.
 
За разлику од дочека у тамо неким вукојебинама типа С. Кореје, Албаније где су дочеци оркестрирани овде ће народ долазити добровољно да види Путина и то у великом броју и изгледа да је управо та масовна добровољност оно што неке на овом форуму ужасава.
 
zivi bili pa videli. Tako se pricalo i za SPS posle 5.10. pa vidimo da nije tako. SRS i SPS kao i DS su velike i zilave stranke koje imaju mrezu odbora po celoj Srbiji i veliku infrastrukturu, a bez toga u Srbiji ne mozes doci na vlast. Recimo da si neka superharzimatska licnost i da su svi voljni da glasaju za tebe, ako nemas stranku, neces pobediti jer ce te pokrasti an birackom mestu.

нема проблема.

што се тиче спс - он опстаје на гласовима углавном пензионера, стара тврдокрна екипа што не проверава ништа што им партијакаже, има их свакавих.. док су они живи спс ће пливати.
дс је испод цензуса у већини градова Србије, само у Београду и Новом Саду још имају нешто изнад цензуса ал то захваљујући мешаним браковима и мањинама, Београд је пун далматинског смећа попут оне усташкиње соње бисерко које је броз намерно населио и у његово време они су ведрили и облачили, а Нови Сад је конгломерат интереса, има свашта и неће бити добро ако већина препусти мањини да поново успостави њен терор. зато данас сви све проверају, ко је ко шта је шта одакле је дошао и тако то, знају људи да је толеранција рупа кроз коју се увлаче непријатељи.

А избори увек могу бити покрадени, то се већ много пута дешавало, од времена покојног Слобе, преко досове пљачке многобројних избора и намештања, до данас, само то се данас скупо плаћа. Прича брзо и лако доспе у шире кругове а све се онда да проверити. Ако причају да је било крађе а провером се утврди да није онда лузери треба да се покрију ушима и напусте позорницу јер су компромитовани и даљим останком на политичкој сцени само још више урушавају поверење у њих јер им се просто не верује од самог почетка.
 

Back
Top