Putina će dočekati 70.000 ljudi

Izbeglicko -krezubavi korpus ce biti najjaci na doceku ;)

Bice tu i vodja sa svi lanci i satovi...

hqdefault.jpg
 
ja sam rekao da je Vucic balav za svetsku politiku. Sva njegoa moc pociva na cinjenici da vec 25 godina on ucestvuje u partijskom zivotu i da u detalje zna kako se dolazi na vlast. Kako se organizuje stranka, kako se utice na medije kad si vlast a kako kad si opozicija, kako se podmicuje biracko telo...

Mislim nek izvine ova vajna opozicija, a zapravo bivsa vlast, ali ne mogu oni da dizu ustanak iz Beograda i to tako sto ce da im drugi vodi demonstracije.

- - - - - - - - - -



samo ti lutko daj ink i sve ce biti OK.

. z:D


Nema podataka o broju ljudi, ali ima o svecanim docecima,nor. tenkova u Poljskoj

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=01&dd=13&nav_category=78&nav_id=1219742

Obame u Britaniji:

http://www.nspm.rs/hronika/kraljica...e-veze-velike-britanije-i-sad.html?alphabet=l

Kanadskog premijera u SAD,

http://rs.n1info.com/Svet/a141908/Obama-priredio-svecani-docek-za-kanadskog-premijera.html

i inauguracije u SAD gde se sklupljaju svi drzavnici i prisustvuje veliki broj ljudi.

Znaci normalno je da ko tesno saradjuje se i organizuje svecani docek, broj ljudi je nebitan a nema ni podataka pre svega pa mozemo da nagadjamo.

Uostalom, to je svakom na volju.

- - - - - - - - - -

За разлику од дочека у тамо неким вукојебинама типа С. Кореје, Албаније где су дочеци оркестрирани овде ће народ долазити добровољно да види Путина и то у великом броју и изгледа да је управо та масовна добровољност оно што неке на овом форуму ужасава.

:tick: Pravo u srz. Ne mogu da shvate ljubav, bliskost, samo mrznju.
 
Битно је да Путих схвата да режим у Београду спроводи вољу запада и да његов став по питању Косова и РС нема везе са мишљењем Српског народа. Дакле....чак и да Вучић потпише то што траже од њега.....ту је Русија да то блокира у СБ УН или спречи на неки други начин. Путиново мишљење и став Русије свакако неће зависити од броја људи који ће га дочекати.
 
Битно је да Путих схвата да режим у Београду спроводи вољу запада и да његов став по питању Косова и РС нема везе са мишљењем Српског народа. Дакле....чак и да Вучић потпише то што траже од њега.....ту је Русија да то блокира у СБ УН или спречи на неки други начин. Путиново мишљење и став Русије свакако неће зависити од броја људи који ће га дочекати.

Znaci Rusija ce da koci Srbiju i srpski narod ? :D Sramota
 
Битно је да Путих схвата да режим у Београду спроводи вољу запада и да његов став по питању Косова и РС нема везе са мишљењем Српског народа. Дакле....чак и да Вучић потпише то што траже од њега.....ту је Русија да то блокира у СБ УН или спречи на неки други начин. Путиново мишљење и став Русије свакако неће зависити од броја људи који ће га дочекати.

Bas to, Rusija ima svoj stav i nadam se da ga nece menjati.
 
па занимљиво је питање да ли ће дверјани доћи да поздраве Владимира или су им стварно фегети вегете постали пријатељи

ако дођу да поздраве Владимира - неће више бити добродошли међу фегете вегете који демонстрирају, тако да сад баш занимљиво да се види шта је истина а шта пропаганда са разних страна о дверјанима

Dveri su fegeti. Ja im na sajtu postavio jedno pitanje i blokirali me za minut.
 
1980. плакао за Титом;

1989. био на Газиместану, гледао у Слобу као у Бога;

1990-1991. почео да слави славу, замрзео комунисте, учланио се у СПО, Вукову слику метнуо поред иконе, млатио се са милицијом 9. марта;

1992-1994. шверцовао бензин и девизе. Напустио Вука. Гласао за радикале;

1996-1997. "тооо милицијо, удри студенцка говна, туђ лебац једу, а мој свет оће да мењају";

1999. учланио се у Отпор;

5. октобра 2000. упао у Скупштину, украо фотељу;

2002-2006. сваки дан гледао Милошевића у Хагу ("ово је Србин, бајо, овако се брани Србија!");

2008. гласао за Тадића ("не што је наш, ал' баш леп човек. И зна лепо да говори, к'о бистар поток!")

2012. гласао за Тому Николића ("коначно на чело Србије да дође неки наш човек, домаћин, прави Шумадинац!");

2014-2015. ишао на скупове опозиције, драо се "Вучићу педеру", једном разбио излог па га приводили;

2017. учланио се у СНС, гласао за Вучића ("ово ти је, бајо мој, човек, овај ће да нас доведе у ред...")
 
Dveri su fegeti. Ja im na sajtu postavio jedno pitanje i blokirali me za minut.

е брука брате. страшно. а узели име двери ни не знјаући шта значи реч двери, мада ми је један пријатељ одма на почетку рекао да њихова прича смрди јер се црква не бави политиком

фегети вегети вегета хрватска смрдљива
 
е брука брате. страшно. а узели име двери ни не знјаући шта значи реч двери, мада ми је један пријатељ одма на почетку рекао да њихова прича смрди јер се црква не бави политиком

фегети вегети вегета хрватска смрдљива

Kad je ljoticevac bio čovek? Mada, da budem iskren dobili su od mene glas na jednim izborima i glavni su razlog da više ne glasam za manje zlo.
 
Kad je ljoticevac bio čovek? Mada, da budem iskren dobili su od mene glas na jednim izborima i glavni su razlog da više ne glasam za manje zlo.

ја одавно уопште не гласам ни за кога, само посмaтрам ко кога подржава у рл и притом се суптилно распитам за националну припадност и вероиповест :lol:
 
нема проблема.

што се тиче спс - он опстаје на гласовима углавном пензионера, стара тврдокрна екипа што не проверава ништа што им партијакаже, има их свакавих.. док су они живи спс ће пливати.
дс је испод цензуса у већини градова Србије, само у Београду и Новом Саду још имају нешто изнад цензуса ал то захваљујући мешаним браковима и мањинама, Београд је пун далматинског смећа попут оне усташкиње соње бисерко које је броз намерно населио и у његово време они су ведрили и облачили, а Нови Сад је конгломерат интереса, има свашта и неће бити добро ако већина препусти мањини да поново успостави њен терор. зато данас сви све проверају, ко је ко шта је шта одакле је дошао и тако то, знају људи да је толеранција рупа кроз коју се увлаче непријатељи.

А избори увек могу бити покрадени, то се већ много пута дешавало, од времена покојног Слобе, преко досове пљачке многобројних избора и намештања, до данас, само то се данас скупо плаћа. Прича брзо и лако доспе у шире кругове а све се онда да проверити. Ако причају да је било крађе а провером се утврди да није онда лузери треба да се покрију ушима и напусте позорницу јер су компромитовани и даљим останком на политичкој сцени само још више урушавају поверење у њих јер им се просто не верује од самог почетка.

previse ti to gledas kruto nije bas tako.

U Srbiji je i dalje sve moguce, a vrlo se blizi momenat kad ce Vucko doqrciti masama i trazice nesto novo i opet ce krenuti za tim. Kad kazem na novo mislim na nesto drugo.

Ako Vucic bas se zaigra pa krene da prekida kakav takav Evropski put kao sto je hteo Janukovic desice mu se Majdan. Mislis da bi masa u BG i NS ikad dozvolila nove vize ili sankcije pa cak i konfrontaciju sa zapadom. No way Pedro, pao bi Vucjak iste noci !
 
За разлику од дочека у тамо неким вукојебинама типа С. Кореје, Албаније где су дочеци оркестрирани овде ће народ долазити добровољно да види Путина и то у великом броју и изгледа да је управо та масовна добровољност оно што неке на овом форуму ужасава.

Dobrovoljnost ? Po naredjenju SNS-a ...
 
previse ti to gledas kruto nije bas tako.

U Srbiji je i dalje sve moguce, a vrlo se blizi momenat kad ce Vucko doqrciti masama i trazice nesto novo i opet ce krenuti za tim. Kad kazem na novo mislim na nesto drugo.

Ako Vucic bas se zaigra pa krene da prekida kakav takav Evropski put kao sto je hteo Janukovic desice mu se Majdan. Mislis da bi masa u BG i NS ikad dozvolila nove vize ili sankcije pa cak i konfrontaciju sa zapadom. No way Pedro, pao bi Vucjak iste noci !

Србија не може ући у тзв еу док не призна тзв косово а то се никад неће десити, да ли ти је то јасно? то нема везе са вучићом, он је само тренутна власт. а поредити несрећну украјину и Србију нема смисла, никакав рудник (мајдан) се не може десити, био би то увод у грађански рат а Срба ипак има највише у Србији.
 
Da ali zaboravljaš da su masovni dočeci političara i lidera bilo kojih (nebitno Putin,Tramp,Si,Klinkton,baba Kraljica , Kim Il Sung ... ) odlika najvećih vukojebina i banana republika na svetu i relikt nekih davnoh vremena ,kao i da su učesnci u tome uglavnom podanička stoka sitnog zuba .
Jel možeš da zamisliš da se tako nešto organizuje u nekoj Švajcarskoj , Norveškoj ,Kenjadi,Japanu,pa i u Češkoj , Madjarskoj ,... ili bilo kojoj srećnijoj i razvijenijoj zemlji u svetu ? Ja realno ne mogu , al zato sa druge strane sve neodoljivo podseća na ovo dole (ili na te šiptare i Klintona kako si dobro primetila ko je uzor ovim našim ) :

Ne prave se ovde sletovi niti štafete... već se vrši "pritisak" da jedan od svetskih lidera nema odgovornost prema nekom tamo promenljivom političaru, koji može imati i neke svoje interese, već o ljudima koji od njega očekuju da bude na njihovoj strani.

Da li razumeš poruku, a ne samo ostrašćeni politički pogled da li si za rusa ili amera, da li si za AV ili nekog kontra njemu. Velikih sila je uvek bilo, političara uvek, a mi treba da opstanemo kao narod, ne zbog neke silne ljubavi, već zato što je dokazano da samo grupe koje se drže zajedno ( po osnovu nacije i države) prosperiraju.

Da Nemac nema svest da je državu gradio kao Nemac i da su to njegove vrednosti ne bi sada imao vodeću ekonomiju, već bi Nemačka bila pustinja sa nekim tamo likovima koji se nadmudruju da li bolji rus ili amer.
 
Србија не може ући у тзв еу док не призна тзв косово а то се никад неће десити, да ли ти је то јасно? то нема везе са вучићом, он је само тренутна власт. а поредити несрећну украјину и Србију нема смисла, никакав рудник (мајдан) се не може десити, био би то увод у грађански рат а Срба ипак има највише у Србији.

Jesi siguran da se priznanje Kosova "nikad nece" desiti, a o tome sasvim otvoreno prica Vucic i to taj Vucic koga dekorise Putin. Zamisli sta bi tek radio DOS 2.0. Το bi islo mnogo lakse.

A to tvoje prebrojavanje krvnih zrnaca je smesno. Kao Srbi su vecina u Srbiji pa nece biti to i to ! Haha, otkud ti ideja lebati da svi Srbi misle isto kad znamo da nije tako.

Majdan u Srbiji je sasvim moguc i ovi protesti subotnji su samo zagrevanje i drzanje masa u pripravnosti za ako bude trebalo. I Vucic je spominjao Majdan. pp da ga je Moskva na to upozorila.
 
Jesi siguran da se priznanje Kosova "nikad nece" desiti, a o tome sasvim otvoreno prica Vucic i to taj Vucic koga dekorise Putin. Zamisli sta bi tek radio DOS 2.0. Το bi islo mnogo lakse.

A to tvoje prebrojavanje krvnih zrnaca je smesno. Kao Srbi su vecina u Srbiji pa nece biti to i to ! Haha, otkud ti ideja lebati da svi Srbi misle isto kad znamo da nije tako.

Majdan u Srbiji je sasvim moguc i ovi protesti subotnji su samo zagrevanje i drzanje masa u pripravnosti za ako bude trebalo. I Vucic je spominjao Majdan. pp da ga je Moskva na to upozorila.

Ало човече, и по уставу Србије - Србија је држава Српског народа па тек на другом месту и свих других грађана који у њој живе, уз поштовање свих мањинских права. А Срби никад неће признати тзв косово

- - - - - - - - - -

Jel to ti gajis bunike u saksijama ?

не , то буњевци са реке буне у албанији гаје бунике па се наједу бунике и праве њасра. на тој реци буна се налази зевсова џамија, зевс је иначе био један од грчких античких богова, титан ил шта већ на почетку
 
Poslednja izmena:

Back
Top