Putina će dočekati 70.000 ljudi - Strana 2
Strana 2 od 98 PrvaPrva 1234561252 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 2430

Tema: Putina će dočekati 70.000 ljudi

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1413

Podrazumevano Re: Putina će dočekati 70.000 ljudi

Citat Original postavio Nataša Rostova Pogledaj poruku
    Evo ne razumem ovo ubacivanje raznih imena nekih stranaka ili šta su već.

Umesto da iskoristimo dolazak jednog od najmoćnijih ljudi planete ( bar tako kažu svi) ovde se naganjavaju koja će partija tamo ići, kao da će im lično Putin tražiti svakome člansku kartu.
    Da ali zaboravljaš da su masovni dočeci političara i lidera bilo kojih (nebitno Putin,Tramp,Si,Klinkton,baba Kraljica , Kim Il Sung ... ) odlika najvećih vukojebina i banana republika na svetu i relikt nekih davnoh vremena ,kao i da su učesnci u tome uglavnom podanička stoka sitnog zuba .
    Jel možeš da zamisliš da se tako nešto organizuje u nekoj Švajcarskoj , Norveškoj ,Kenjadi,Japanu,pa i u Češkoj , Madjarskoj ,... ili bilo kojoj srećnijoj i razvijenijoj zemlji u svetu ? Ja realno ne mogu , al zato sa druge strane sve neodoljivo podseća na ovo dole (ili na te šiptare i Klintona kako si dobro primetila ko je uzor ovim našim ) :
    The Show Must Go On...

Veoma poznat vlabaze (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

Број карата је ограничен?
    Не.
    Није ограничен, него је ограничен мозак СНС бота.
    Није деб'о, ал' је кратак.

Veoma poznat Сајенс (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    347

па не, у праву је албанска биа, прошла су та времена кад се организовано ишло на дочеке политичара, само што Владимир није само политичар ал он то још није схватио
    технократија

Aktivan član Hix (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Сајенс Pogledaj poruku
    откако је монтенегро ушао у отан дошло је до жестоке поделе а и маске су многима попадале с лица, тако да сад у Београду баш може јасно да се види ко је шта стварно био а само је глумио нешто друго
    tako je.

A osim toga Vucic je ipak jos balav za toko veliku politiku. Nije on dozreo za to. To se vidi po tome sto cesto konsultuje tatu, znaci da se ne oseca dovoljno sigurno u sebe.

Pored toga primetio sam da na Vucica dosta utice i nejgov politicki otac Seselj. Ipak je rastao i formirao tj deformisao se uz njega. Sa njim je proveo vise vremena nego sa rodjenim ocem. Tako da sklon sam da verujem da je Vucic mozda odmah posle 2012 i zaista zeleo da ide ka EU i to je tada bilo u fazonu i IN. Ali krajem 2014 vraca se Seselj u Srbiju i od tada Vucic se opet regresira u starog radikala. U emlji pocinju da bujaju nacionalisti svih boja, vracaju se u javnu scenu ozlogalseni likovi 90tih Sainovic, Zivadin, Jovanovic i opet nagovaraju Srbiju na rematch sa Zapadom. Kao sad je Kina i Rusija jaka pa ce nam biti lakse u novom ratu.

Po meni, u Srbiji se sprema katastrofa. Rusima, nista ne verujem. Oni nam vojo ne bi mogli pomoci, a da ne zarate sa Zapadom nema sanse. Jedino sto mi pada na pamet je da mozda planiraju neki desanti invaziju na Bugarsku inace...

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Da ali zaboravljaš da su masovni dočeci političara i lidera bilo kojih (nebitno Putin,Tramp,Si,Klinkton,baba Kraljica , Kim Il Sung ... ) odlika najvećih vukojebina i banana republika na svetu i relikt nekih davnoh vremena ,kao i da su učesnci u tome uglavnom podanička stoka sitnog zuba .
    Jel možeš da zamisliš da se tako nešto organizuje u nekoj Švajcarskoj , Norveškoj ,Kenjadi,Japanu,pa i u Češkoj , Madjarskoj ,... ili bilo kojoj srećnijoj i razvijenijoj zemlji u svetu ? Ja realno ne mogu , al zato sa druge strane sve neodoljivo podseća na ovo dole (ili na te šiptare i Klintona kako si dobro primetila ko je uzor ovim našim ) :
    Ne pisi kojesta, I tramp da dodje bilo bi mnogo ljudi i gde god je i neki americki predsednik dosao, a nisu bas banana drzave, bilo je mnogo ljudi.

I daleko bilo da je "holivudski" docek kao ovaj sto si predstavio, mada i da jeste, ne vidim tu nista lose ako zemlje zaista dobro saradjuju.
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1204

Sav slobodoljubivi svet u Srbiji ce doci da zahvali Putku sto nas cuva od globalista, liberala i gradjanista.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Domaćin
    Učlanjen
    21.09.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hix Pogledaj poruku
    Po meni, u Srbiji se sprema katastrofa. Rusima, nista ne verujem. Oni nam vojo ne bi mogli pomoci, a da ne zarate sa Zapadom nema sanse. Jedino sto mi pada na pamet je da mozda planiraju neki desanti invaziju na Bugarsku inace...
    U Srbiji je vac katastrofa. Dobro je, bice i gore!

_nobody_

Učlanjen
    25.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    347

tako je.

A osim toga Vucic je ipak jos balav za toko veliku politiku. Nije on dozreo za to. To se vidi po tome sto cesto konsultuje tatu, znaci da se ne oseca dovoljno sigurno u sebe.

Pored toga primetio sam da na Vucica dosta utice i nejgov politicki otac Seselj. Ipak je rastao i formirao tj deformisao se uz njega. Sa njim je proveo vise vremena nego sa rodjenim ocem. Tako da sklon sam da verujem da je Vucic mozda odmah posle 2012 i zaista zeleo da ide ka EU i to je tada bilo u fazonu i IN. Ali krajem 2014 vraca se Seselj u Srbiju i od tada Vucic se opet regresira u starog radikala. U emlji pocinju da bujaju nacionalisti svih boja, vracaju se u javnu scenu ozlogalseni likovi 90tih Sainovic, Zivadin, Jovanovic i opet nagovaraju Srbiju na rematch sa Zapadom. Kao sad je Kina i Rusija jaka pa ce nam biti lakse u novom ratu.

ма какав Вучић, он није ни знао где је шупаљ док му нису јавили, а и сад није сигурно да је закрпио све рупе.
    а шешељ и драшковић су кумови, не верујем ни једном ни другом
    што се тиче осталог - у праву си, ал то не значи да треба скинути гаће и ући и нато. ми смо, по уставу, неутрални. тачка.
    технократија

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Citat Original postavio Mračak@ Pogledaj poruku
    Sav slobodoljubivi svet u Srbiji ce doci da zahvali Putku sto nas cuva od globalista, liberala i gradjanista.
    Ne cuva nas on, cuvamo se sami kako tako, ali treba iskazati zahvalnost Putinu, kao i najdublje postovanje za sve do sad sto je Rusija uciunila za nas (godinama, vekovima, decenijama) i sto je jednostavno od srca volimo.

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Kerkyra Pogledaj poruku
    Ne pisi kojesta, I tramp da dodje bilo bi mnogo ljudi i gde god je i neki americki predsednik dosao, a nisu bas banana drzave, bilo je mnogo ljudi.

I daleko bilo da je "holivudski" docek kao ovaj sto si predstavio, mada i da jeste, ne vidim tu nista lose ako zemlje zaista dobro saradjuju.
    ne mogu da se setim gde i kad je to skoro nekog americkog predsednika docekalo 70,000 ljudi. Zivimo u doba interneta, daj neki link.

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1204

Ne cuva nas on, cuvamo se sami, ali treba iskazati zahvalnost Putinu, kao i najdublje postovanje za sve do sad, sto je Rusija uciunila za nas (godinama, vekovima, decenijama).
    Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Kerkyra

- - - - - - - - - -

ne mogu da se setim gde i kad je to skoro nekog americkog predsednika docekalo 70,000 ljudi. Zivimo u doba interneta, daj neki link.
    Ameriku svi preziru, jer svida pokusava da se mesa.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Pa ne znam mrzi me da trazim ali recimo u Poljskoj zbog americkog tenka pre neki godinu je samo bilo ko zna koliko ljudi.

Ne kazem da je podeljenost u svetu dobra, pritom...

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

ма какав Вучић, он није ни знао где је шупаљ док му нису јавили, а и сад није сигурно да је закрпио све рупе.
    а шешељ и драшковић су кумови, не верујем ни једном ни другом
    што се тиче осталог - у праву си, ал то не значи да треба скинути гаће и ући и нато. ми смо, по уставу, неутрални. тачка.
    ja sam rekao da je Vucic balav za svetsku politiku. Sva njegoa moc pociva na cinjenici da vec 25 godina on ucestvuje u partijskom zivotu i da u detalje zna kako se dolazi na vlast. Kako se organizuje stranka, kako se utice na medije kad si vlast a kako kad si opozicija, kako se podmicuje biracko telo...

Mislim nek izvine ova vajna opozicija, a zapravo bivsa vlast, ali ne mogu oni da dizu ustanak iz Beograda i to tako sto ce da im drugi vodi demonstracije.

- - - - - - - - - -

Pa ne znam mrzi me da trazim ali recimo u Poljskoj zbog americkog tenka pre neki godinu je samo bilo ko zna koliko ljudi.

Ne kazem da je podeljenost u svetu dobra, pritom...
    samo ti lutko daj ink i sve ce biti OK.

- - - - - - - - - -

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Kerkyra

- - - - - - - - - -

Ameriku svi preziru, jer svida pokusava da se mesa.
    jeste kako da ne, aRusiju bas svi obozavaju jer nigde ne pokusava da se mesa.

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1204

ja sam rekao da je Vucic balav za svetsku politiku. Sva njegoa moc pociva na cinjenici da vec 25 godina on ucestvuje u partijskom zivotu i da u detalje zna kako se dolazi na vlast. Kako se organizuje stranka, kako se utice na medije kad si vlast a kako kad si opozicija, kako se podmicuje biracko telo...

Mislim nek izvine ova vajna opozicija, a zapravo bivsa vlast, ali ne mogu oni da dizu ustanak iz Beograda i to tako sto ce da im drugi vodi demonstracije.

- - - - - - - - - -

samo ti lutko daj ink i sve ce biti OK.

- - - - - - - - - -

jeste kako da ne, aRusiju bas svi obozavaju jer nigde ne pokusava da se mesa.
    Pa, ne koliko Amerika.

Amerika zeli da opkoli Rusiju. Organizuje puceve po Gruziji, Ukrajiji...

Domaćin
    Učlanjen
    21.09.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Putina će dočekati 70.000 ljudi

Ne cuva nas on, cuvamo se sami kako tako, ali treba iskazati zahvalnost Putinu, kao i najdublje postovanje za sve do sad sto je Rusija uciunila za nas (godinama, vekovima, decenijama) i sto je jednostavno od srca volimo.
    Najdublje postovanje za log'ku, iebote!

_nobody_

Buduća legenda Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    578

Ovo Vučić vrlo mudro odigrava sve; izrazito taktički. Jedino se zeznuo štobeć nije odlučio oko datuma izbora; na ruku mu ide da se održe što je te moguće.

Mislim da slede smrtonosni udarci srpskom nacionalizmu.
    You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.

Veoma poznat Mstislav (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Skupljaju se botovi sakom i kapom, cuda velikoga! Kad se case po zemlji Srbiji, po Srbiji zemlji da prevrne.

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Pa, ne koliko Amerika.

Amerika zeli da opkoli Rusiju. Organizuje puceve po Gruziji, Ukrajiji...
    to mu dodje kao normalno u odnosima velikih sila.

Cuj kao Rusija kad je bila jaka kao SSSR to nije radila ? Ko je instalirao saveznike na Kubu pod nosom Amerike ?

Ko je palio revolucije po Americi pa posle Amerikanci morali da gase pozare i podrzavju huntase ?
    Ko je doturao pomoc Vietkongu da pravi haos u Juznom Vijetnamu ?

moja pokojna baba ili Moskva ?

Domaćin
    Učlanjen
    21.09.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Da padne KIm Dzon UN u Severnoj Koreji, a odmah zatim da dodje Trumpet u posetu, docekalo bi ga 2 miliona Severnih Korejanaca. Ne manje!

_nobody_

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    234

Русија за нас није учинила ништа, осим што нас сматра јефтиним топовским месом.

Тешко оном кога Рус брани и Милогорац храни
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Slaven777 Pogledaj poruku
    Ovo Vučić vrlo mudro odigrava sve; izrazito taktički. Jedino se zeznuo štobeć nije odlučio oko datuma izbora; na ruku mu ide da se održe što je te moguće.

Mislim da slede smrtonosni udarci srpskom nacionalizmu.
    ja mislim bas suprotno. Vucic je prakticno vaskrsao nacionaliste. Ja sam cak skloniji da mislim da ce posle pada Firera clanovi njegove bele sekta preleteti nazad kod Seselja i on ce opet biti najjaca stranka bas kao i posle propasti SPS-a.

Učlanjen
    25.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    347

ja mislim bas suprotno. Vucic je prakticno vaskrsao nacionaliste. Ja sam cak skloniji da mislim da ce posle pada Firera clanovi njegove bele sekta preleteti nazad kod Seselja i on ce opet biti najjaca stranka bas kao i posle propasti SPS-a.
    Није Вучић никог васкрсао а најмање националисте, националисти су одавно живи и само посматрају шта се дешава, понекад гласају за једну а понекад за другу опцију ал то не значи безрезервно поверење. људи свичују, пребацују као на даљинском управљачу програме за тв, мењају странке и партије којима давају глас, схватају да и најбољи протоком времена издувају, зато увек траже нове. шешељ нема шансе да се врати, као ни драшковић ил неко од пре.
    технократија

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Није Вучић никог васкрсао а најмање националисте, националисти су одавно живи и само посматрају шта се дешава, понекад гласају за једну а понекад за другу опцију ал то не значи безрезервно поверење. људи свичују, пребацују као на даљинском управљачу програме за тв, мењају странке и партије којима давају глас, схватају да и најбољи протоком времена издувају, зато увек траже нове. шешељ нема шансе да се врати, као ни драшковић ил неко од пре.
    zivi bili pa videli. Tako se pricalo i za SPS posle 5.10. pa vidimo da nije tako. SRS i SPS kao i DS su velike i zilave stranke koje imaju mrezu odbora po celoj Srbiji i veliku infrastrukturu, a bez toga u Srbiji ne mozes doci na vlast. Recimo da si neka superharzimatska licnost i da su svi voljni da glasaju za tebe, ako nemas stranku, neces pobediti jer ce te pokrasti an birackom mestu.

Artur-II nije na forumu
    Уживам у мирису кафе док чекам да се соц слегне на дно
    Ističe se Artur-II (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    75

За разлику од дочека у тамо неким вукојебинама типа С. Кореје, Албаније где су дочеци оркестрирани овде ће народ долазити добровољно да види Путина и то у великом броју и изгледа да је управо та масовна добровољност оно што неке на овом форуму ужасава.
    Униполарни свет је реикарнација фашизма. Похлепа, врхунска вредност запада, је отац и мајка агресије.

Učlanjen
    25.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    347

zivi bili pa videli. Tako se pricalo i za SPS posle 5.10. pa vidimo da nije tako. SRS i SPS kao i DS su velike i zilave stranke koje imaju mrezu odbora po celoj Srbiji i veliku infrastrukturu, a bez toga u Srbiji ne mozes doci na vlast. Recimo da si neka superharzimatska licnost i da su svi voljni da glasaju za tebe, ako nemas stranku, neces pobediti jer ce te pokrasti an birackom mestu.
    нема проблема.

што се тиче спс - он опстаје на гласовима углавном пензионера, стара тврдокрна екипа што не проверава ништа што им партијакаже, има их свакавих.. док су они живи спс ће пливати.
    дс је испод цензуса у већини градова Србије, само у Београду и Новом Саду још имају нешто изнад цензуса ал то захваљујући мешаним браковима и мањинама, Београд је пун далматинског смећа попут оне усташкиње соње бисерко које је броз намерно населио и у његово време они су ведрили и облачили, а Нови Сад је конгломерат интереса, има свашта и неће бити добро ако већина препусти мањини да поново успостави њен терор. зато данас сви све проверају, ко је ко шта је шта одакле је дошао и тако то, знају људи да је толеранција рупа кроз коју се увлаче непријатељи.

А избори увек могу бити покрадени, то се већ много пута дешавало, од времена покојног Слобе, преко досове пљачке многобројних избора и намештања, до данас, само то се данас скупо плаћа. Прича брзо и лако доспе у шире кругове а све се онда да проверити. Ако причају да је било крађе а провером се утврди да није онда лузери треба да се покрију ушима и напусте позорницу јер су компромитовани и даљим останком на политичкој сцени само још више урушавају поверење у њих јер им се просто не верује од самог почетка.
    технократија

Slične teme

1. U Srbiju će biti vraćeno oko 150.000 ljudi
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.10.2010., 21:52
  2. Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 03.08.2008., 01:18
  3. 60.000 ljudi na protestu podrske Vojislavu Seselju
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika
    Odgovora: 331
    Poslednja poruka: 08.12.2006., 23:24