Putina će dočekati 70.000 ljudi - Strana 12
Strana 12 od 97 PrvaPrva ... 289101112131415162262 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 2401

Tema: Putina će dočekati 70.000 ljudi

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano Re: Putina će dočekati 70.000 ljudi

Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    226

Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Domaćin Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    493
    Reputaciona moć
    121

Smesna je prognoza,da ce Putina docekati samo 7O.OOO gradjana.Cinjenica je,da mi Srbi,obozavamo na prvom mestu Rusiju.samim tim,Predsednik Rusije je omiljeni
    drzavnik u vasceloj Srbiji.Sto se tice broja ljudi na doceku,ja razmisljam ovako.Samo Beograd,ima cca.2,OOO.OOO stanovnika.Da uzmemo da ce doci samo 2O%
    gradjana pred Hram Sv.Save,to je vec 2OO.OOO ljudi.Ali to takodje nije pravi broj,koji ce doci na Skup,jer neverovatno je,da ce doci samo dvadeset odsto.Prema svim
    pokazateljima,a znajuci nasu ogromnu ljubav prema Vladimiru Putinu,ja ocekujem da ce na Skupu biti,tu negde,oko pola miliona gradjana i to samo iz Beograda.
    naravno da ce doci hiljade i hiljade ljudi,iz svih krajeva srbije i da ce to biti,zaista velicantveni docek.!!!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    226

Ima dvanaest zuba i dvesta ruku.
    Šta je to?
    Prvi red na kontra-mitingu!

Poznat njofra (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

"In Russia we have a term for "fake news", it's called "news"."- Garry Kasparov

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    606

Rusoguzi

Ime:  49671310_2468570546504492_6549884547272540160_n.jpg
Pregleda: 142
Veličina:  19,7 KB

Ubaciti Putin hehe
    Pa u tome i jeste sve- vraćati se. S jedne točke na zemlji čeznuti, polaziti i ponovo stizati, bez te točke za koju si vezan, život nije odlaženje i vraćanje- nego lutanje.

Veoma poznat TONOLAN (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    402

Neka se vidi raskoš
    Da je Luj XIV znao kako će zavrsiti Luj XVI sve bi bilo drugačije...

Elita Deki1987 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    296

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    Smesna je prognoza,da ce Putina docekati samo 7O.OOO gradjana.Cinjenica je,da mi Srbi,obozavamo na prvom mestu Rusiju.samim tim,Predsednik Rusije je omiljeni
    drzavnik u vasceloj Srbiji.Sto se tice broja ljudi na doceku,ja razmisljam ovako.Samo Beograd,ima cca.2,OOO.OOO stanovnika.Da uzmemo da ce doci samo 2O%
    gradjana pred Hram Sv.Save,to je vec 2OO.OOO ljudi.Ali to takodje nije pravi broj,koji ce doci na Skup,jer neverovatno je,da ce doci samo dvadeset odsto.Prema svim
    pokazateljima,a znajuci nasu ogromnu ljubav prema Vladimiru Putinu,ja ocekujem da ce na Skupu biti,tu negde,oko pola miliona gradjana i to samo iz Beograda.
    naravno da ce doci hiljade i hiljade ljudi,iz svih krajeva srbije i da ce to biti,zaista velicantveni docek.!!!
    Cak bi i Sloba okupio vise ... a da ne kazem Tito...

Za Putina ipak trebaju sendvici i hiljadu ili dve od organizacije ... plus kazna ako se ne pojavis ...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Ненад1988 Pogledaj poruku
    Višekruna je bio u vezi sa Pajtićem.
    Punio je i precednika ali to nije tema.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio sveznadar Pogledaj poruku
    Hahahahahaha to je ta organizacija ... nego jel su bili u Lucane da ciste sneg ... pate se ljudi ... zavejani! A aktivista nema ...
    Američki novinar u Jugoslaviji '89: Deca se više ne igraju "kauboja i Indijanaca", već "Srba i Hrvata"

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Kad Car dolazimora da bude i carski docek.

I ja idem da docekam sa mojom unukom naseg predsednika Putina.
    E sad EU NATO talibani pocrkajte od muke.

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio njofra Pogledaj poruku
    Njofra je gej koji propagira svoju vrstu i pusenje tompusa sto nije zdravo za zdravlje.

Iskusan
    Učlanjen
    03.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku

Loš ti je račun.
    Beograd ima 1,2 miliona stanovnika.
    Odbiješ 300.000 Šiptara.
    Odbiješ 300.000 Milogoraca.
    Odbiješ još oko 200.000 drugih nacija i veroispovesti.
    Odbiješ oko 100.000 narkomana.
    Odbiješ oko 300.000 pedera (dobro - greška, te sam već uračunao)
    Odbiješ oko 200.000 Udbaša, Soroševaca i ostalih izdajnika.
    I na kraju, najvažnija brojka:
    Odbiješ 5.000 sledbenika SZS.

Tako da ta brojka od 70.000 prisutnih - predstavlja ogroman procenat Srba u Beogradu.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1485

Neki kazu da je to "kontramiting AV - U"...!
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Elita Deki1987 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    296

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    Neki kazu da je to "kontramiting AV - U"...!
    Neki se mole Bogu a neki Putinu ... ko zna ko ce nam doneti bolje ...
    Američki novinar u Jugoslaviji '89: Deca se više ne igraju "kauboja i Indijanaca", već "Srba i Hrvata"

Poznat Nataša Rostova (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    172

Šta koga briga što će se ljudi okupiti ispred Hrama, mislim u čemu je fora da se to prezentuje kao nešto jako ružno i loše?

I ove najednom kao screenshot-ovi , čista propaganda.

Daj ljudi smislite nešto originalnije. To je već više jadno da jadnije ne može biti

Aktivan član HEFESTOS 1 (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    20

Citat Original postavio Deki1987 Pogledaj poruku
    Neki se mole Bogu a neki Putinu
    Знаш како се каже у Србији?
    Бог на небу, Путин на Земљи!
    Ко на мене удари- у старту се заебо!

Stara legenda Reefer (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1913

Citat Original postavio capitosinora Pogledaj poruku
    Kad Car dolazimora da bude i carski docek.

I ja idem da docekam sa mojom unukom naseg predsednika Putina.
    E sad EU NATO talibani pocrkajte od muke.
    Jel 1500 din u kešu?
    У овај живот си послат не да имаш срећу, него да је заслужиш.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7

Putina će dočekati 70.000 ljudi
    Мало, срамота за наш народ

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    391

Ma nije bitno koliko će ljudi doći na doček Putina , svejedno, opoziciji je svaka prilika dobra za pljuvačinu na AV i vladu srbije , tako da ovo im dođe ko kec na 11 , njima je svejedno ko će da dođe za njih oni nisu bitni , njima nije ni bitno ko dolazi u srbiju - realno.
    Otvorite malo i pročitajte tzv nezaVIsne novine u srbiji ili njihove internet portale N1 , Blic , Danas , B92 , pa danima već traje pljuvačina samo to nikoga od njih ne zanima i nije im u interesu da to nazovu pravim stanjem stvari.
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Poznat stugots (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    271

Samo za rusofilsko društvo u ćošku

"Ja sam grešan čovek i ne očekujem oprost... ali nisam državni službenik."

Aktivan član Hix (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

mozda ga i Putin ispali u zadnjem momentu kao i Macron.

Orden bi bio kao, pa eto ne mogu da dodjem, ai primi orden pa cemo videti.

Iskusan acabg (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    265

NAPUKLE PLOČE OKO HRAMA: I Putin da pazi gde gazi

Na prilazima Hramu Svetog Save napukle ploče, a iza nezavršena ulica Bore Stankovića. Radovi iza pravoslavne svetinje trebalo bi da budu gotovi za mesec dana

ISPUCALE kamene ploče ispred Hrama Svetog Save i 50 metara Ulice Bore Stankovića, koju putari nikako da završe, dočekale su i ovu godinu.

O popucalim pločnicima "Novosti" su nekoliko puta pisale, a nadležni obećavali da će ih popraviti. Obećanja traju duže od tri godine. Ipak, kocke su sada u još gorem stanju. Ispucale, izrovane, upale, predstavljaju opasnost za manje pažljive sugrađane koji ne gledaju ispred sebe. Krateri usred staze, okruženi kućicama postavljenim zbog manifestacije "Božićno seoce ispred Hrama", slika su koju će gosti prestonice poneti kući. Ne postoji nijedan deo platoa gde pločnici nisu uništeni. Posla za putare ovde ima i previše, pa je sva prilika da će i predsednik Rusije Vladimir Putin, koji dolazi u Beograd 17. januara, ulazeći u Hram morati da pripazi gde gazi.
    PROČITAJTE JOŠ: Savski most: Da izbegnu kratere, voze po šinama

Osim oštećenih pločnika, plato iza Hrama i dalje nije završen, jer proširenje Ulice Bore Stankovića, i posle godinu i po, nije završeno! Oko 50 metara i dalje je izrovano, a, prema rečima nadležnih, taj deo biće završen za oko mesec dana.
    Tako, umesto da se majstori zadrže planiranih 150 dana, mašine su ovde godinu i po. Iz Direkcije za gradsko građevinsko zemljište, objasnili su da su neucrtane podzemne instalacije i izmeštanje trafo - stanice odužili posao. Ipak, kako 300 metara ulice i uz ove probleme ne može da se uradi za 18 meseci, Vračarcima nije jasno.
    - Neucrtane instalacije su morale da budu ručno otkopavane, kako bi se utvrdio njihov tačan položaj i funkcija koju eventualno imaju. Neke koje su bile u funkciji su izmeštene na propisan položaj, dok je za neke ustanovljeno da su van funkcije i one su ukinute - rekli su pre dva meseca "Novostima" u Direkciji.

Radovi su prethodno odlagani i zbog dugotrajnog izmeštanja trafo - stanice. Tek kad Ulica Bore Stankovića bude asfaltirana, moći će da bude završen i plato. Posle skoro 11 godina. Jer je upravo izmeštanje Ulice Bore Stankovića predstavljalo zakasnelu drugu fazu tog projekta.
    PROČITAJTE JOŠ: Prevoz ka Surčinu: Privatnicima i "potez 600"

ASFALTIRANjE
    U ULICI Bore Stankovića do sada su kompletno završene dve deonice, dok je na trećoj postavljena vodovodna i kanalizaciona infrastruktura, i u toku je priprema za polaganje elektroinstalacija i montažu stubova javne rasvete. Sledi nanošenje slojeva kamena i tucanika, posle čega će ulica biti asfaltirana, ali kada vremenski uslovi to dozvole.

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:770919-NAPUKLE-PLOCE-OKO-HRAMA-I-Putin-da-pazi-gde-gazi

Iskusan Ремонтер (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Путин: Сербия красивая страна
    Bilo je zena, mnogo, raznoraznih
    ti na prvom mestu pa sest mesta praznih

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

То неки "Смоки орден"......чим га је добио и крмоглави Богољуб Карић.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Domaćin Гамбино (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

СБ ЕКСКЛУЗИВНО САЗНАЈЕ: Након скандала 9. јануара у Бањој Луци, Човић отпутовао у Београд на разговор!
    Према ексклузивним информацијама до којих је дошла "Слободна Босна", Човић је одмах након 9. јануара отпутовао за Београд, гдје се тајно састао с неким од највиших политичких званичника Србије

Девети јануар ове године дан је који се за предсједника ХДЗ-а БиХ Драгана Човић из весеља и еуфорије у свега неколико сати претворио у ноћну мору. Слављење Дана Републике Српске на којем је постхумно одликован злочинац правомоћно осуђен за злочине у Хрватској Славко Лисица, произвео је невјерицу и згражање над потезом Драгана Човића широм региона. Понашање предсједника ХДЗ-а БиХ одлучно су осудили и предсједница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић те премијер Андреј Пленковић, док је Иван Дел Вецхио, компромитовани амбасадор Хрватске у БиХ који је Човићу и Додику правио друштво на прослави Дана републике, данас смијењен са своје функције.

И док се не стишава бура око Човићевог срамног потеза који је превазишао границе БиХ, изазвао регионални скандал и чак и осуде појединих европских политичара, поставља се питање - гдје је Драган Човић? С изузетком лицемјерног коментара на друштвеној мрежи Тwиттер, Човић се поводом скандала који је направио није оглашавао у медијима и није појављивао у јавности.

Према ексклузивним информацијама до којих је дошла "Слободна Босна", Човић је одмах након 9. јануара отпутовао за Београд, гдје се тајно састао с неким од највиших политичких званичника Србије.

Према незваничним и непотврђеним информацијама које имамо, повод Човићевом одласку у Београд био је разговор око његовог евентуалног присуства посјети руског предсједника Владимира Путина, који у србијанску пријестолницу стиже 17. јануара. Током посјета Путин ће предсједнику Србије Александру Вучићу уручити и Орден Александра Невског, високо одличје које руска држава додјељује истакнутим личностима за развој међудржавне сурадње, а догађају ће присусуствовати и члан Предсједништва из реда српског народа Милорад Додик.

Питање које се поставља је да ли ће се на овом скупу појавити и предсјендик ХДЗ-а БиХ? Уколико се то деси, више неће бити ни најмање сумње да су Драган Човић и ХДЗ БиХ постали пуноправни чланови сверуског савеза на овом простору.

Руска Федерација је ХДЗ-у БиХ у посљедње вријеме у више наврата исказала безрезервну подршку, посебно у погледу његових приједлога измјена Изборног закона у нашој земљи.
    Матео Салвини ''Северна лига'' ''Lega Nord'' !!! Хајнц-Кристијан Штрахе ''Слободарска партија Аустрије'' ''FPÖ'' !!! Марин ле Пен ''Национални фронт'' !!!

Elita Deki1987 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    296

Danke Putin.

Slične teme

1. U Srbiju će biti vraćeno oko 150.000 ljudi
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.10.2010., 21:52
  2. Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 03.08.2008., 01:18
  3. 60.000 ljudi na protestu podrske Vojislavu Seselju
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika
    Odgovora: 331
    Poslednja poruka: 08.12.2006., 23:24
  4. Odgovora: 183