Bošnjaci: 9. januar neustavan i diskriminirajući praznik

Ове Бошњачке тврдње су очигледан пример говора мржње и који исказује тежњу за дискриминацијом србског народа али и грађана државе Републике Српске који су на референдуму потврдили да је 9. јануар дан Републике Српске. Укидање воље грађана Републике Српске би био очигледан пример дискриминације и тешка повреда људксих права

Nisu to samo bosnjacke tvrdnje. Te tvrdnje je podrzao i ustavni sud B i H, sve ostale komsije, osim Srbije, cijela EU i jos mnoge druge drzave svijeta, tako da tvoje cinjenice nemaju neku tvrdu podlogu....
 
Jakih vam gostiju! Jedva ste nafatali par izbornih gubitnika nizeg ranga od americke kuharice...

Ambasador Hrvatske nije izborni gubitnik u BiH, ovo je samo bilo na konto toga kako sve komšije podržavaju vas. Mada, i da mi nemamo nikakvu podršku, zabole nas, opet ćemo da radimo kako hoćemo. A ovakve stvari se nikad ne bi dešavale da vi niste previše alavi, pa i Hrvatima birate predstavnike. Koliko god da nas oni mrze, bitniji im je opstanak, a tu su sa nama sigurni, dok sa vama nisu.

 
Koliko je meni poznato, i kako u opstem okvirnom mirovnom sporazumu pise da je to administrativna jedinica (manji) Entitet u okviru drzave B i H.....
Кад се нешто зове Република Српска- то онда није некаква "административна јединица", или мањи "ентитет".
А то, што сте ви насели жвакама западних ментора који су гледали да заврше неке своје послове, а вас, по обичају- продали за трице- треба да вам коначно буде за наук.
Ја знам колико вицева има о Муји и Хаси, али ваљда имате бар неког ко је изнад тог нивоа, да вам објасни барем основно...
Просто, помирите се са чињеницом да БиХ никад неће функционисати онако како цте ви хтели, и да некакву "државност" не можете да остварите тако што ћете то спровести на штету неког другог.
Чак вам ни Турска у томе неће и не може помоћи, јер има своје, сасвим супротне интересе и велике проблеме.
Почните да схватате, крајње је време.
 
Entiteti ne slave dan državnosti.Republika Srpska je lepa država.Srećan joj dan državnosti!

Niko tebi ne brani da negiras cinjenice, ali tvoja tvrdnja je slicna anegdoti, kako je neko na tarabi napisao pHicka i pored toga napravio rupu. Mnogo njih se zaletilo ali se ubrzo i sami uvjerili da to naprosto nije istina! Moj ti je savjet , ne zaleci se...
 
Niko tebi ne brani da negiras cinjenice, ali tvoja tvrdnja je slicna anegdoti, kako je neko na tarabi napisao pHicka i pored toga napravio rupu. Mnogo njih se zaletilo ali se ubrzo i sami uvjerili da to naprosto nije istina! Moj ti je savjet , ne zaleci se...

I tebi ću da čestitam dan FBiH kada bude bio.Bez brige.Svima želim sve najbolje.I Bošnjacima želim da nekada imaju svoju državu u kojoj će da se pitaju i iskreno žalim zbog toga što je nemaju.Bošnjaci,Kurdi i Romi su jedini na svetu bez države i mislim da to nije u redu.Ta nepravda će morati da se ispravi
 
Niko tebi ne brani da negiras cinjenice, ali tvoja tvrdnja je slicna anegdoti, kako je neko na tarabi napisao pHicka i pored toga napravio rupu. Mnogo njih se zaletilo ali se ubrzo i sami uvjerili da to naprosto nije istina! Moj ti je savjet , ne zaleci se...

Problem je samo što svako može da se uveri u činjenice na terenu. A te činjenice glase: Srpska živi nezavisno od vas, dok muslimana tamo skoro i da nema. Te činjenice se mogu uočiti i golim okom, dovoljno je samo preći iz pederacije u Srpsku i videti da su to dva različita sveta.
 
Ambasador Hrvatske nije izborni gubitnik u BiH, ovo je samo bilo na konto toga kako sve komšije podržavaju vas. Mada, i da mi nemamo nikakvu podršku, zabole nas, opet ćemo da radimo kako hoćemo. A ovakve stvari se nikad ne bi dešavale da vi niste previše alavi, pa i Hrvatima birate predstavnike. Koliko god da nas oni mrze, bitniji im je opstanak, a tu su sa nama sigurni, dok sa vama nisu.


Jes of kors. Uvjerismo se i u Vukovaru, kako ih spasavaste, ma idi bre...

- - - - - - - - - -

Problem je samo što svako može da se uveri u činjenice na terenu. A te činjenice glase: Srpska živi nezavisno od vas, dok muslimana tamo skoro i da nema. Te činjenice se mogu uočiti i golim okom, dovoljno je samo preći iz pederacije u Srpsku i videti da su to dva različita sveta.

Cinjenice stoje, ali se niko normalan sa njima ne bih hvalio. Dapace, cega se pametan stidi...nastavak znas i sam...:deda:
 
Jes of kors. Uvjerismo se i u Vukovaru, kako ih spasavaste, ma idi bre...

- - - - - - - - - -



Cinjenice stoje, ali se niko normalan sa njima ne bih hvalio. Dapace, cega se pametan stidi...nastavak znas i sam...:deda:

Zašto se ne bismo hvalili? Vi ste neprijatelj, a ne neko blizak, da ne pominjemo vašu nacističku prošlost i koliko ste nevinih Srba ubili. Tako da je sve protiv vas dozvoljeno i opravdano, pitanje je samo efikasnosti pojedinih metoda. A što se Hrvata tiče, oni su napali Vukovar, ne mi. Takođe, bitka za Vukovar završena je mnogo pre nego što su zaratili muslimani i Hrvati, pa sa ovih snimaka vidimo kako se hrvatske izbeglice nisu odlučile da pruže poverenje svojim nekadašnjim saveznicima, već svojim neprijateljima. Uprkos Vukovaru, pitam se zašto? :think:
 
Uprkos Vukovaru, pitam se zašto? :think:
Зато што чак и они нису толико верски побудалили као муслимани.
Код њих је друга врста лудила у питању; они Србе виде као конкурента у смислу територија које заузимају на просторима које доживљавају као своје.
Код муслимана је верски момемнат био пресудан, и дозволили су да их муслимански радикали увуку у неки свој суманути "џихад", светећи се Србима, јер је неки Џони или Френк убио неколико десетина муслимана у Јемену или у Афганистану...
Наивно, бесмислено и врло контрапродуктивно, а баш то је и требало "Џонијима и Френковима"- да се кривица наплаћује туђим животима.
Запад је своје постигао.
Ми, Срби, полако се опорављамо и усправљамо; тешко, болно, али ипак, некако...
Али, они су пуштени низ воду, само им још није јасно "одакле ова вода у устима"...
 
Nisu to samo bosnjacke tvrdnje. Te tvrdnje je podrzao i ustavni sud B i H, sve ostale komsije, osim Srbije, cijela EU i jos mnoge druge drzave svijeta, tako da tvoje cinjenice nemaju neku tvrdu podlogu....

Tim tvrdnjama se protivi srpski narod u Republici Srpskoj a to je ono najbitnije.Bitnije nego šta kaže SAD.To je ono što vama nikako nije jasno.Protivi se Srbija.Protivi se Rusija i još mnoge zemlje Sveta uključujući i Kinu.
 
873x400.jpg


Pozdrav za postavljaca.


Urednica i producentica na BHRT-u Svetlana Topalić objavila je danas na svom Twitter nalogu čestitku povodom neustavnog dana RS.

Ona je ranije tokom dana prvo napisala "srećan ti rođendan, republiko".

Srećan ti rođendan, Republiko!


Nedugo zatim je objavila novi status u kojem je napisala:

- Za sve vas koji imate vremena da rovite po mom profilu i mislite da ste otkrili toplu vodu, poruka: bolje vam je da nesto konstruktivno radite, a ne da zovete novinare i cičite zbog mojih tvitova!



U večernjim satima je tako još jednom opet ponovila status riječima:

"Hoćete opet?! SREĆAN TI ROĐENDAN, REPUBLIKO!

- - - - - - - - - -

O cemu se ovde radi? Radi se o tome da velike sile prave dogovor i pretpostavka je da ce se Srbija i Republika Srpska ujediniti a da ce nam uzeti sveto Kosovo.
 
Зато што чак и они нису толико верски побудалили као муслимани.
Код њих је друга врста лудила у питању; они Србе виде као конкурента у смислу територија које заузимају на просторима које доживљавају као своје.
Код муслимана је верски момемнат био пресудан, и дозволили су да их муслимански радикали увуку у неки свој суманути "џихад", светећи се Србима, јер је неки Џони или Френк убио неколико десетина муслимана у Јемену или у Афганистану...
Наивно, бесмислено и врло контрапродуктивно, а баш то је и требало "Џонијима и Френковима"- да се кривица наплаћује туђим животима.
Запад је своје постигао.
Ми, Срби, полако се опорављамо и усправљамо; тешко, болно, али ипак, некако...
Али, они су пуштени низ воду, само им још није јасно "одакле ова вода у устима"...

Najjače je, i pored tog verskog momenta za koji si u pravu, što bi čak i muslimani, kada bi se našli u sličnoj situaciji kao Hrvati, potražili zaklon kod Srba. Zato što se svi mi jako dobro poznajemo i znamo šta možemo da očekujemo jedni od drugih. Recimo, ja bih se pre borio do poslednjeg metka nego prebegao na jednu ili drugu stranu, prosto zato što im ne verujem. Dok oni znaju da, ukoliko ne pristupe neprijateljski, od nas neće dobiti sličan tretman. To jest, znaju da mi ne ubijamo bez razloga, odnosno kada nismo direktno napadnuti.
 
Zašto se ne bismo hvalili? Vi ste neprijatelj, a ne neko blizak, da ne pominjemo vašu nacističku prošlost i koliko ste nevinih Srba ubili. Tako da je sve protiv vas dozvoljeno i opravdano, pitanje je samo efikasnosti pojedinih metoda. A što se Hrvata tiče, oni su napali Vukovar, ne mi. Takođe, bitka za Vukovar završena je mnogo pre nego što su zaratili muslimani i Hrvati, pa sa ovih snimaka vidimo kako se hrvatske izbeglice nisu odlučile da pruže poverenje svojim nekadašnjim saveznicima, već svojim neprijateljima. Uprkos Vukovaru, pitam se zašto? :think:

Za to sto ne postoje vjecna prijateljstva, nego su samo vjecni interesi. Pogledaj, covic umjesto u Sarajevu sjedi i smjeska se u etnicki ociscenoj od Hrvata Banjaluci. Pitas li se zasto....
 

Back
Top