Bošnjaci: 9. januar neustavan i diskriminirajući praznik

pa sad ako imaju troclanu vlast malo je degute da rade nesto van pravnog okvira gde treba da se dogovaraju i zajednicki donose odluke....

- - - - - - - - - -

to je dokaz da im niko van bih ne treba jer e se kad tad opet pokrviti jer stare rane nikad nece zarasti....

I upravo zato mi ne treba da težimo da živimo sa njima, već da ih ogradimo bodljikavom žicom. Nije malo Srba izginulo kroz vekove da bismo se sada opet vraćali propalim projektima i žrtvovali još neku generaciju.
 
I upravo zato mi ne treba da težimo da živimo sa njima, već da ih ogradimo bodljikavom žicom. Nije malo Srba izginulo kroz vekove da bismo se sada opet vraćali propalim projektima i žrtvovali još neku generaciju.

ma ok... vase pravo, ali ako ste vec napravili voljom velikih sila to drljavo troclano predsednistvo onda je bezveze da ne postujete...moj stav... ja ga ne bi ni pravio da imam takvu ideju, oma bi se sam ogradio al znamo da pod bilo kojom formom se pravis pametan sa velikim silama jeban ces samo biti ti
 
ma ok... vase pravo, ali ako ste vec napravili voljom velikih sila to drljavo troclano predsednistvo onda je bezveze da ne postujete...moj stav... ja ga ne bi ni pravio da imam takvu ideju, oma bi se sam ogradio al znamo da pod bilo kojom formom se pravis pametan sa velikim silama jeban ces samo biti ti

Ne, to je naše pravo, jer ja sam Srbin koji veze nema sa svim tim krajevima na koje ti misliš. To smo mi, a ne "vi", osim ukoliko sebe ne smatraš delom srpskog naroda. I naravno da Srbi neće poštovati ništa što je napravljeno mimo njihove volje, osim onoliko koliko se mora, a to moranje se svodi na plaćanje troškova zajedničkih institucija od kojih Srbi nemaju nikakve koristi.

A što se tiče velikih sila, malopre je kolega pokušao da objasni kako je danas situacija bitno drugačija nego što je bila pre dve i kusur decenije, i to ne zbog povratka Rusije na svetsku scenu, već zato što druge sile jednostavno više nisu zainteresovane za BiH i odnose tamo. Čak i u ono vreme su bili zainteresovani samo da muslimane smeste u geto i ne daju im njihovu državu, a sada kada je to ostvareno, zabole ih baš u kakvoj će formi geto da se dalje razvija.
 
Ne, to je naše pravo, jer ja sam Srbin koji veze nema sa svim tim krajevima na koje ti misliš. To smo mi, a ne "vi", osim ukoliko sebe ne smatraš delom srpskog naroda. I naravno da Srbi neće poštovati ništa što je napravljeno mimo njihove volje, osim onoliko koliko se mora, a to moranje se svodi na plaćanje troškova zajedničkih institucija od kojih Srbi nemaju nikakve koristi.

A što se tiče velikih sila, malopre je kolega pokušao da objasni kako je danas situacija bitno drugačija nego što je bila pre dve i kusur decenije, i to ne zbog povratka Rusije na svetsku scenu, već zato što druge sile jednostavno više nisu zainteresovane za BiH i odnose tamo. Čak i u ono vreme su bili zainteresovani samo da muslimane smeste u geto i ne daju im njihovu državu, a sada kada je to ostvareno, zabole ih baš u kakvoj će formi geto da se dalje razvija.

imao utisak da si odatle... razumeo si napisano.
 
Колико ја видим код Бошњака постоји нека идеја да Срби морају за све да питају њих. Па чак морају да њих ( Бошњаке) питају и то када су основали своју републику и како су је назвали.

Nikakao da se pomire sa stvarnošću , pazi koji je to nivo očajanja ,oni očekuju kako će Ameri da za njih da etnički očiste Srbe i naprave unitarnu Bosnu kao da Amere boli kita za štrokave lojnare. Kao da su isti ljubitelji egzotičnog neprijatnog mirisa.
 
Poslednja izmena:
sto se tice zainteresovanosti velikih sila... nikad ne podcenjuj moc velikih sila koji mogu za noc doneti odluku o kojoj nikada nisi ni sanjao...e to mogu da kazem vucic shvata jako dobro, a djika nije jer je bio ovca, a tadic jeste ali nije hteo da te odluke provocira...sto ovaj srpski dvojac danas provocira i ispipava puls

Oni mogu, ali neće. O tome se radi. Jer oni nisu u Bosni štitili interese muslimana kao što su štitili šiptarske na Kosmetu, već su muslimani bili samo topovsko meso. Sada više nema potrebe za takvim mesom.
 
Dobro znaš da nema ništa od toga i da su jednako tako Srbi oterani iz velikog dela sada bošnjačkih gradova. Prema tome obični vlažni snovi jedne frustrirane osobe koja sanjari da joj drugi načine etničko čišćenje. Pomiri se sa sudbinom da ćeš večno živeti u Republici Srpskoj zato ti čestitam praznik.

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Pazi nešto, velikosrbi su etnički počistili i Srbe gdje nisu bili u većini .. recimo iz Sarajeva su iseljavali Srbe , nisu mogli oteti Sarajevo pa su napravili Istočno (prvobitno Srpsko) Sarajevo , takođe naseljavali ih po etnički očišćenom i genocidisanom Podrinju, po Vojvodini i Beogradu da naprave što srpskiju Vojvodinu i Beograd ..

BiH je neupitna , a čisto sumnjam da imate šta slaviti u manjem bh entitetu , osim onih što su se nakrali ..
 
Poslednja izmena:
Pazi nešto, velikosrbi su etnički počistili i Srbe gdje nisu bili u većini .. recimo iz Sarajeva su iseljavali Srbe , nisu mogli oteti Sarajevo pa su napravili Istočno (prvobitno Srpsko) Sarajevo , takođe naseljavali ih po etnički očišćenom i genocidisanom Podrinju, po Vojvodini i Beogradu da naprave što srpskiju Vojvodinu i Beograd ..

BiH je neupitna , a čisto sumnjam da imate šta slaviti u manjem bh entitetu , osim onih što su se nakrali ..

Мил'це, објасни нам, молим те, страшно нас занима, зашто су Бошњаци онолико крвожедни и исфрустрирани на свим могућим друштвеним мрежама у свакој комуникацији са својим комшијама Србима?

Мсм...Дневни аваз, Фејзбук...you name it...


Скоро четврт века од завршетка рата, из Бошњака рат и даље не излази.

Зашто Мил'це бона?

Зашто?
 
шта фали Јеврејима? шта су они све преживели - не дао Бог ником, само ми Срби смо по том питању њима слични. а шта те не уништи - то те оснажи, јаки су и снажни као кости земље, искусни и превејани, ал цене људе и дуго памте

треба учити од њих а не нешто друго

Изгледа да ми не знамо да будемо каматари и затворено друштво.
 
Изгледа да ми не знамо да будемо каматари и затворено друштво.

мука ми је од тог отвореног друштва, а каматари лихвари ћемо можда постати кад почнемо да наплаћујемо дугове, па још ударимо камату на дуг
 
шта фали Јеврејима? шта су они све преживели - не дао Бог ником, само ми Срби смо по том питању њима слични. а шта те не уништи - то те оснажи, јаки су и снажни као кости земље, искусни и превејани, ал цене људе и дуго памте

треба учити од њих а не нешто друго

a ti volis da vadis iz konteksta ko neki crnogorski politicar koji gumiciom izbrise sve napisano i kaze auuuu choche vidje ovo :lol:

poredjenje je bilo na nivou slizanosti... sto srbi iz srbije nisu takvi jasno je... 50 godisnji teror crnogorskih i bosanskih komunjarskih kadrova ostavio je traga...sta smo mi u srbiji propatili na duhovnom planu u poslednjih 30 godina to nije niko... a jevreji, ne mozemo se mi sa njima porediti nikada, oni su imali goldu meir a mi imamo gasica...kraj price
 
A te komšije Srbi sigurno sve miroljubivi i pristojni , jel da .. to je zato što agresija na BiH nikada nije prestala ..

Срби јесу мирољубиви и пристојни људи. Ипак, кад ИСИС крене да води Џихад, Срби су морали да устану и бране Европу.

Ипак, од рата је прошло четврт века, и свако нормалан наставља са својим животом, само Бошњаци и даље мисле да је данас 1993. година и дан данас прете како ће етнички очистити Републику Српску, као што су то урадили у Федерацији. Ипак, прете празном пушком.

Нисте ви за рат. Ви сте за шалу. Ви сте за вицеве о Муји и Хаси. За вицеве о Босанским пирамидама. За вицеве о буреку са месом. За вицеве о ђеносајду...
 
a ti volis da vadis iz konteksta ko neki crnogorski politicar koji gumiciom izbrise sve napisano i kaze auuuu choche vidje ovo :lol:

poredjenje je bilo na nivou slizanosti... sto srbi iz srbije nisu takvi jasno je... 50 godisnji teror crnogorskih i bosanskih komunjarskih kadrova ostavio je traga...sta smo mi u srbiji propatili na duhovnom planu u poslednjih 30 godina to nije niko... a jevreji, ne mozemo se mi sa njima porediti nikada, oni su imali goldu meir a mi imamo gasica...kraj price

кад је био онај рат између Израела и арапа (наравно да ја још нисам био рођен, матер ми после причала) почеле неке жене, не знам шта су биле по националној припадности, да певају и цвркућу од среће, пита их моја матер шта се дешава, ко побеђује, кажу оне: наши, несврстани! моја матер се окрене и пљуне, рекне им ебали вас турци да вас ебали турци!! после тога само невоље и проблеми ...
 
Kad krenu ovakve teorije svojstvene propagandi pa se prime ... od nekoga je nemoguće napraviti Srbina propagandom, jer Srbin ima svoje običaje , pre svega slavu, zatim imaju svoju mitologiju i kosovski zavet i nije mogao niko hoditi i govoriti im šta su od sutra.

Tu čak ni bilbordi ne bi mogli ništa

A pre svega ima Republiku Srpsku i praznik državnosti , Republiku Srpsku u kojoj se poštuju sva manjinska prava.
 
кад је био онај рат између Израела и арапа (наравно да ја још нисам био рођен, матер ми после причала) почеле неке жене, не знам шта су биле по националној припадности, да певају и цвркућу од среће, пита их моја матер шта се дешава, ко побеђује, кажу оне: наши, несврстани! моја матер се окрене и пљуне, рекне им ебали вас турци да вас ебали турци!! после тога само невоље и проблеми ...

od jevreja se ne uci vec se moras roditi kao jevrej..mi ne trebamo biti jevreji, mi smo srbi... i kao srbi smo dali doprinos svestkoj civilizaciji ne jednom... bas kao sto smo izrodili najgori olos...ali tako je svuda na kugli zemaljskoj... samo hrvati imaju sve njihove koji su najbolji a ko je zlo o tome ne pricaju...zato ce uvek biti ono sto su, neopevana licemerna gowna
 

Back
Top