Tuga: svaki četvrti Srbin na ivici – siromaštva

Ја могу само рећи да си лицемер и ништа више.

Dakle neznate da rešavate probleme ,najlakše je reći licemer.Da je kojim slučajem tako razmišljao Trampov deda
nikada mu unuk nebi postigo ovo što je postigo.Predpostavljam da je poznato kako je prošo Trampov deda od svoje
zemlje Nemačke iako je tamo rođen.Treba uvek tražiti rešenje a to se najlakše nalazi ako je čovek gladan.Tada
preduzima nešto kako nebi bio gladan.Koliko se ko slaže ostavimo forumašima da daju ideje kako ko rešava taj
problem.Pozdrav franak
 
Dakle neznate da rešavate probleme ,najlakše je reći licemer.Da je kojim slučajem tako razmišljao Trampov deda
nikada mu unuk nebi postigo ovo što je postigo.Predpostavljam da je poznato kako je prošo Trampov deda od svoje
zemlje Nemačke iako je tamo rođen.Treba uvek tražiti rešenje a to se najlakše nalazi ako je čovek gladan.Tada
preduzima nešto kako nebi bio gladan.Koliko se ko slaže ostavimo forumašima da daju ideje kako ko rešava taj
problem.Pozdrav franak

J.bo te trampov deda.
 
Сви смо сиромашни.

Pogledajmo malo svajcarsku statistiku po kojoj dve prosecne plate istraju "do prvog" bez akumulacije. (a zamislite u kakvoj bedi zive nasi koji tamo uglavnom imaju daleko nize plate od prosecnih............Naravno, to necete nikada znati..................dok ne odete tamo i ne uverite se.)

Sta onda da mi u Srbiji kazemo sa nasih 250 Evra mesecno.?

- - - - - - - - - -

J.bo te trampov deda.

ja sam cuo da je neki Trampov pradeda doso iz Bugarsku.........tacnije iz zapadnu Bugarsku na samu granicu sa Srbiju (Pirot) , pa ima indicija da ima i Sojicevu krvi............zato ne treba da cudi zasto Tramp nema pojma sta prica.
 
Paz molim te, sirotinja sa stanom koji košta kao maksim zemlje.

Otac radi, majka čuva decu i fejzbuči po ceo dan i teško joj da naštrika par čarapa dnevno.
Deca igraju basket i tvituju.

Idi begaj.

A ja znam neke koji svekrvi i svekru vracaju domaci pekmez posle godinu dana da se ubaci u kazan za rakiju,.....jer se zderalo hamburgera a pekmez ostao.
 
Najsmesnija mi je gomila ovih koji su po stranim zemljama i uvek su na ovakvim temama *mnogo pametni* sa svojim muuudrim savetima kako bolje da se bilo sta radi za bilo koje plate nego da se lezi, kako su pare svuda samo treba biti aktivan, kako vredni i pametni svuda mogu da solidno zive i sl. kretenizmi. Ne znam samo zasto nisu ostali u Srbiji o kojoj, eto, sve znaju bolje od ljudi koji su u njoj???
Uvek se pitam koji je identitet tih ljudi i zasto imaju potrebu da vise na ovom forumu? Da ja zivim u nekom *Zigiblencu* smatrao bih da je normalno da ucestvujem u kulturnom zivotu te sredine, druzio bih se sa ljudima iz moje okoline, pevao bih u lokalnom horu, citao u lokalnim novinama o problemima te sredine ... jednom recju bio bih *Zigiblencanin*. Zasto bih glavom bio u rodnom Cicevcu ako sam vec telom otisao negde drugde?. A posebno bi me bilo sramota da onima koji su i dalje tamo odakle sam otisao delim bilo kakve savete. A odlika psihickog zdravlja je valjda i integritet - jedinstvo duse i tela. Ne znam da li je neka vrsta shizofrenije pravi naziv ove cudne pojave? Kako je to kad ti je telo u Karlsrueu a *glava* u Negotinu? Ne verujem da je boravak na *Krstarici* pravi lek
 
Poslednja izmena:
Najsmesnija mi je gomila ovih koji su po stranim zemljama i uvek su na ovakvim temama *mnogo pametni* sa svojim muuudrim savetima kako bolje da se bilo sta radi za bilo koje plate nego da se lezi, kako su pare svuda samo treba biti aktivan, kako vredni i pametni svuda mogu da solidno zive i sl. kretenizmi. Ne znam samo zasto nisu ostali u Srbiji o kojoj, eto, sve znaju bolje od ljudi koji su u njoj???
Uvek se pitam koji je identitet tih ljudi i zasto imaju potrebu da vise na ovom forumu? Da ja zivim u nekom *Zigiblencu* smatrao bih da je normalno da ucestvujem u kulturnom zivotu te sredine, druzio bih se sa ljudima iz moje okoline, pevao bih u lokalnom horu, citao u lokalnim novinama o problemima te sredine ... jednom recju bio bih *Zigiblencanin*. Zasto bih glavom bio u rodnom Cicevcu ako sam vec telom otisao negde drugde?. A posebno bi me bilo sramota da onima koji su i dalje tamo odakle sam otisao delim bilo kakve savete. A odlika psihickog zdravlja je valjda i integritet - jedinstvo duse i tela. Ne znam da li je neka vrsta shizofrenije pravi naziv ove cudne pojave? Kako je to kad ti je telo u Karlsrueu a *glava* u Negotinu? Ne verujem da je boravak na *Krstarici* pravi lek

Pa nista drugo ti upravo ne radis, nego isto to zbog cega kritikujes druge. I ti pricas o stvarima o kojima nemas pojma,.....al razlika je da mi znamo sve o zivotu u Srbiji i o zivotu ovde, a ti znas samo situaciju u tvojim p.ckincima.
 
Najsmesnija mi je gomila ovih koji su po stranim zemljama i uvek su na ovakvim temama *mnogo pametni* sa svojim muuudrim savetima kako bolje da se bilo sta radi za bilo koje plate nego da se lezi, kako su pare svuda samo treba biti aktivan, kako vredni i pametni svuda mogu da solidno zive i sl. kretenizmi. Ne znam samo zasto nisu ostali u Srbiji o kojoj, eto, sve znaju bolje od ljudi koji su u njoj???
Uvek se pitam koji je identitet tih ljudi i zasto imaju potrebu da vise na ovom forumu? Da ja zivim u nekom *Zigiblencu* smatrao bih da je normalno da ucestvujem u kulturnom zivotu te sredine, druzio bih se sa ljudima iz moje okoline, pevao bih u lokalnom horu, citao u lokalnim novinama o problemima te sredine ... jednom recju bio bih *Zigiblencanin*. Zasto bih glavom bio u rodnom Cicevcu ako sam vec telom otisao negde drugde?. A posebno bi me bilo sramota da onima koji su i dalje tamo odakle sam otisao delim bilo kakve savete. A odlika psihickog zdravlja je valjda i integritet - jedinstvo duse i tela. Ne znam da li je neka vrsta shizofrenije pravi naziv ove cudne pojave? Kako je to kad ti je telo u Karlsrueu a *glava* u Negotinu? Ne verujem da je boravak na *Krstarici* pravi lek

Njima jeste, kako bolest napreduje, tako su mrtviji i crpe snagu iz mrznje prema svima koji zive u Srbiji.

Naravno, mnogo vise je klonova koje placaju oni koji su nesto pokrali, ubili nekoga ili ih jure zbog krvne osvete, pa im stvaranje normalne drzave nije zdravo,

jer kao izopsteni moraju preko posrednika da vrte pare u Srbiji. Stavise mnogi su saradnici kriminalnih grupa sa Balkana, pa su i sa siptarima i mudzahedinima u kompi i svaka drzava koja funkcionise njima ne valja zato svakoga ko moze da izbaci njihove placenike iz drzavnih organa moraju da smenjuju ili da ubiju vodju kao sto su uradili sa Djindjicem cim je poceo da uredjuje drzavu...

- - - - - - - - - -

Ја док сам био ремонтер имао сам око 70.000дин плату,а сада као обезбеђење/вагар имам 45.000дин, Зорица има 38.000.

Sve ti je jedno, gde god radio radis za mafiju, neki delovi su legalizovani, pa su usli u zakonite puteve, ali i dalje deluju kao mafija.
 
Pa nista drugo ti upravo ne radis, nego isto to zbog cega kritikujes druge. I ti pricas o stvarima o kojima nemas pojma,.....al razlika je da mi znamo sve o zivotu u Srbiji i o zivotu ovde, a ti znas samo situaciju u tvojim p.ckincima.
Koje su to stvari o kojima pricam a *nemam pojma*?
Gde si ti to *ovde* i da li umes da procitas novinski clanak i da razumes njegov sadrzaj na jeziku te sredine koju zoves *ovde*? Da li razumes sta znaci *sadrzaj* kad te to pitam na jeziku koji nam je zajednicki?
 

Back
Top